Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

A , pobedili ste , a?A nemate ni bubnjara...Je li pjevach jei uspeo da polomish jezik na nemachkom?Niste u fazonu , morate da se shminkate...Ako ne znate kako , imate besplatan tretman kod nas...Trajna izmena lichnog opisa...Morali biste i malo da se samospaljujete i bichujete....Svirate tu neke ispljuvke Laibach-a...Kako je proshla svirka u Mitrovici?Jeste i tamo pobeili , a?Ocete pehar?Orden?Kome ste lizali chmar da pobedite - Dzetu ili olgi?Ocete sad i na WSC 2006 da se takmichite...mozhda i fudbal igrate ko nemci...

 

ACHTUNG DICHTUNG FICH DEINE MUTTER

fuck off and die!!!!!

boze nisam ni slutio da na svetu postoji ovakav kenjac!!!

no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hmmm....malo sam zapostavio ovu temu......

 

@IRA- da, nismo onda svirali Engel ali nismo svirali ni Moscow ne znam odakle ti to.....

 

@Ars Moriendi-Slazhem se da je Engel tad bio....pa blago recheno uzhas.....dosta smo se sredili od te svirke i sad stvari zvuche dosta bolje....ali naravno ima dosta mesta za sredjivanje....

 

Svirka od sinotj nije bila losha ali vrutjina nas je unishtila (pogotovo mene)...hvala svima koji su ostali da nas slushaju i koji su pomogli da atmosfera bude sjajna....hail to all :rockdevil

 

ipak vest dana je :

 

HIGH VOLTAGE NASTUPA NA BEER FESTU poslednjeg dana kad tje biti josh neki tribute bendovi.....verujem da tjemo se na toj svirci pokazati u punom sjaju.....vreme josh nije utvrdjeno ali znatjemo u ponedeljak jer tad treba da bude zvanichno objavljeno na sajtu festivala......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

stvarno, kada ce neka svirka???

slushala sam vas sa ortakinjom na Metal Sound 2 u DOB-u.... Rasturiste.... icon_rockdevil.gif

 

zaista ste odlichno skinuli Rammstein (podrazumeva se i glas pevacha icon_da.gif ), a i autorske su vam doyayne...... pivopije.gif

 

Naravno, ja ne bi bila ja, da ne primetim da je ortakinju i mene pevach ostavio u transy...... icon_redface.gificon_wink.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

High Voltage je najbolji domaTji demo bend i zasluzuju svaq pohvalu jer su to mladi i perspektivni momTzi sa ogromnim muzicHkim talentom..

 

ali posebno pohvaljujem mladog, perspektivnog, svestranog i uspesHnog gitaristu Milana (iliti CreepingDeath na forumu) bez kog High Voltage ipak ne bi zvucHali tako kako zvucHe..

 

 

koYa reklama.. icon_razz.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr.Maximus,

zna li se ko pored vas svira 24og na MSFu???

dolazim svakako, ali reko' da vidim koga josh mozhemo chuti....

isto kao na proshlom.....nekako se ustalila neka ekipa....

 

Atlantida

 

NightFall

 

Esgharoth

 

Children Of Bodom Tribute

 

i mi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...