Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

Boze moj,naravno da nece,cim ce da sviraju... :rockdevil:

 

Metal Bloodshed-Zasto bivsi fan?

 

Znam da nisu svirali na Metal Sound-u u januaru i nadam se da nece biti kao na M S III i kao 29 decembra u SKCu!

 

Zasto sam bivsi fan? Pa od Metal Sound-a II su sve losiji i losiji i 29 dec su svirali samo 4 pesme( koje nisu tako dobro zvucale) i tada sam pukao :mad: ......i cuo sam razne glasine od nekih njihovih ortaka.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 dec su svirali samo 4 pesme( koje nisu tako dobro zvucale) i tada sam pukao :mad: ......i cuo sam razne glasine od nekih njihovih ortaka.....

 

 

da li ti uopshte znash zashto su swirali samo 4 pesme?? sigurno ne zato shto su tako HTELI, nego je doshlo do nekih promena u rasporedu a oni izwisili.

 

a shto se glasina tiche.. zaboga, sama rech GLASINE ti gowori koliko je tome shto si chuo (shta god to bilo) za werowati..

 

nemoj pogreshno da me shwatish, netju nikog da ubedjujem da ih woli / ne woli / shta god, samo da ti pokazem da su ti razlozi za h8 neosnowani.. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e owako, metal sound je 24-tog (waljda) i swiratjemo..

 

e sad, shto se tiche tog nastupa od 4 pesme (SKC), LitleWing ye pola wetj rekla, znachi, mi smo imali u planu da swiramo 45min, al jbg doshlo do nekog fckn nesporazuma i tako ga mi ispushili..

Narawno i dalje wazi da tjemo naprawiti sopstwenu swirq u martu..

Shto se tiche kwaliteta swirke, sad imamo nowog bubjara a i mi se usawrshawamo i obetjawamo da tje biti bolje.. :rockdevil:

 

elem, kakwe su to glasine ako niye tayna? :confused: otju i ya da znam.. :bigblue:

 

@anya nisam owlashtjen da delim stewine lichne informatziye kao ni slichke bez njegowog odobrenja... sori.. :icon_ne:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@IRA kakwi koncerti i oqpljanja?? Gde ye to?? :confused:

:frown: Mislim na onaj odeljak Yumetala, koji se zove "Koncerti i okupljanja" na kome ljudi koji sviraju u nekom bendu, uglavnom najavljuju svoje koncerte...

Edited by IRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cuo sam da je Morgan trebao da otvori temu jos u cetvrtak.Jos je nema...

Nisam je jednostavno otvorio jer ima toliko aktuelnih tema na ''koncertima i okupljenjima'' da bi verovatno vrlo brzo ''pala'' ispod drugih aktuelnijih tema. Toliko je koncerata u poslednje vreme da čovek ne može ni sve da isprati...samo ove nedelje je bilo koncert 202, pa brutal fest i slično...u svakom slučaju temu za ovakve manje koncerte treba otvoriti nedelju do 10 dana pre.

Jebi ga, problem je i u tome što više nemam ni toliko vremena, pa sam čak ovaj ''ms fest'' prepustio ljudima iz ms ekipe da organizuju. Lično bih, u budućnosti, voleo da ms fest postane nešto posebniji tj. veći događaj i da se održava u Pogonu Domu Omladine (naravno, ne bi išao tako često), ali verujem da bi bilo super. Jer već ako časopis izađe na trafike, bilo bi dobro da i koncerti MS-a budu i veći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...