Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Чак и да је кош дат из аута, одузми оно безобразно Миланкино фолирање кад смо добили техничку и то је то...

Ви да сте неки тим, издигли би се изнад те "крађе" и добили нас синоћ. Није те срамота, Мајоре, да дрвиш ту о неким крађама, девет текми (биће десет 22.) заредом нас нисте добили...

 

Иначе, ватерполо играмо 22.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kos je dat iz auta

 

Oboljenja očiju su veoma opasna, jer je dovoljno da povredom ili bolešću bude uništeno svega nekoliko milimetara tkiva rožnjače ili mrežnjače pa da vid bude jako oslabljen ili uništen. Počev od najizloženijih zaštitnih delova oka-očnih kapaka, pa do oštećenog vidnog živca, postoji niz oboljenja, koja treba poznavati, čuvati se da do njih ne dođe, a u slučaju da se pojave, potrebno je znati kako da se postupi.

 

eye_anatomy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

 

Brate, realno smo dosta bolji od vas... onu tekmu smo slabije odigrali, ali vi ste je zato odigrali najbolje sto mozete... sad ste psiholoski slabi i mislim da nemate sanse za titulu...

 

@BG - :):):):)

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da imate duzu klupu , a mi puno problema sa povredjenim igracima , a mislim i da vam igraci nisu nista bolji od nasih , ali takodje mislim da u igri svako ima sansu , ako je postena.E sada posto sam u zivotu bio i kosarkaski sudija tj. zavrsio sam kurs i sudio utakmice da ti kazem o cemu se radi.Ako se igrac odrazi iz auta i prima loptu u skoku , iako je u vazdusnoj liniji u terenu , to je po pravilima igre aut , a to je bilo u ovom slucaju , takodje vazi i obrnuto , tj gleda se gde je poslednje stajno mesto , tj stajna noga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da imate duzu klupu , a mi puno problema sa povredjenim igracima , a mislim i da vam igraci nisu nista bolji od nasih , ali takodje mislim da u igri svako ima sansu , ako je postena.E sada posto sam u zivotu bio i kosarkaski sudija tj. zavrsio sam kurs i sudio utakmice da ti kazem o cemu se radi.Ako se igrac odrazi iz auta i prima loptu u skoku , iako je u vazdusnoj liniji u terenu , to je po pravilima igre aut , a to je bilo u ovom slucaju , takodje vazi i obrnuto , tj gleda se gde je poslednje stajno mesto , tj stajna noga.

 

Ja sam kosarkasi trener, i znam pravila... nije bio u skoku... loptu je primio na zemlji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga treniras , ako nije tajna.Zasto negiras ono za sta postoje materijalni dokazi , na snimku se sve vidi

Не види се лепо. Мени се чини да му десна нога додирује паркет у тренутку примања лопте. И шта сад?

Је ли то разлог да се понашате као најгора стока и цигани, гађате играче флашама напуњеним некаквим уљем, гађате металним шипкама, погодисте селектора столицом, онај ретард прича како судију треба у гепек па после као дроља мења исказ, а на крају плаче без суза (плачи, плачи, мање ћеш да пишкиш :) ) и глумата нека лудила...

Хоћете титулу и Евролигу на силу? 'Оћете, али курац...

Нема текме на којој нисте направили срање, гађате пандурчине кондомима пуним мокраће, па кад попушите батине онда кукате, синоћ такође, а оног Чунгу-Лунгу Авоџобија да не помињем...

Најгоре од свега, увалили сте нас у оно гумарско срање, па нам је квалитет лиге и репрезентације опао, а имали би најбољу лигу у југоисточној Европи (после Грчке). Јеб'o вас Змаго Сагадин.

Треба вас из лиге избацити, са Беовуком и ИМТ да играте...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu mi smo skup različitih mišljenja i tako će biti dok je sveta i veka!!!

 

Mislim uvek postoje izjave dve strane i sa obe strane su žešće pristrasne,tako da jedino nepristrasni,objektivni posmatrač može da

proceni da li je ispravno "moje" ili "tvoje"...

 

Gurović s ponaša jadno u zadnje vreme i krivo mi je zbog toga, i mislim da smo jadno postupili sinoć,al jebiga.Tako je kako je.

 

Ja bih voleo da zvezda iz nekog inata uzme titulu(na neku foru),međutim,realni deomoje svesti mi govori da je to još samo u domenu teorije...

 

Mada bih voleo bar jednu da dobijemo!!!

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...