Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

-------------------------------------------

Боже мили, шта им све улази, не могу да верујем.... :):) Ово су оне утакмице кад један тим све хоће, а други ништа неће...

 

I treba da im ulazi kada su nasi izasli sa parolom - lako cemo-

Na ovoj utakmici se lepo oslikava srpski mentalitet, imamo stav -lako cemo-(Partizan) i cuveni srpski inat kada je najteze(Zvezda)

Moram biti objektivan i reci da Zvezda sasvim zasluzeno vodi, gade mi se nasi igraci trenutno, gadi mi se taj nas mentalitet da slavimo unapred. Nikada necemo biti normalan narod sa takvim stavom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasluzena pobeda Zvezde, vise su se borili, kada se boris tada te i sreca posluzi, dok su Partizanovi igraci igrali kao babe, valjda su mislili da je sve gotovo, to je nas ciganski srpski mentalitet. Cestitam Zvezdi na borbenosti i pobedi, uvek sam za to da pobedi borbeniji tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):):)Mogao je da pokuša...Strahinja hvala!!!Pošten čovek!A videli ste kako smo pametno igrali sa 95% igrača sa 4 lične...Na rezultat!Đole,možda i ja častim

 

:pivopije:

 

Ja sam ovde starosedelac,tako da ovo verovatno ne važi zqa mene ;)

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без зезања, стварно вас кењало. Свака част, ово, оно. Морали смо некад да изгубимо, ово би била десета победа узастопно. Ако добијете и четврту, не смем ни да замислим пакао пете, што притисак на судије, што трибине, биће срање како год да окренеш.

Опет, уверен сам да не може да се понови да вас овако хоће, а нас овако неће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било и 5 играча са 4 личне и један у ауту 2 ипо минута до краја... Нисам веровао да можемо да добијемо данас, али сад верујемо да добијамо и следеће две... Вук Радивојевић је играчина!

 

 

Вечерас Звезда, сутра Цобе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вук Радивојевић је играчина!

 

To sam ja i ranije govorio. Naravno daje igracina kada je ponikao u Partizanu :D

Pravda je veceras pobedila, uvek je borbenost ispred nadmenosti i opustanja. Mrzim taj srpski ciganski mentalitet, to nas koci u svemu, sport je tu najmanje bitan, mi Srbi smo skloni da slavimo unapred u svemu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim taj srpski ciganski mentalitet, to nas koci u svemu, sport je tu najmanje bitan, mi Srbi smo skloni da slavimo unapred u svemu...

Тако смо и од Бората изгубили и довели пласман на ЕП у питање. Како би са та три бода сад били спокојни.

 

 

Иначе, драго ми је што еј и Бештија коначно нешто "рекла" на теми, до сада је само воајерисала. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако смо и од Бората изгубили и довели пласман на ЕП у питање. Како би са та три бода сад били спокојни.

Иначе, драго ми је што еј и Бештија коначно нешто "рекла" на теми, до сада је само воајерисала. ;)

 

To ti je nas ciganski mentalitet, kako to mrzim, to podcenjivanje :udri:

 

Bestija cuva energiju za sutra, verujem da ce biti glavna kada bude sutka :lol:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако смо и од Бората изгубили и довели пласман на ЕП у питање. Како би са та три бода сад били спокојни.

Иначе, драго ми је што еј и Бештија коначно нешто "рекла" на теми, до сада је само воајерисала. ;)

 

 

ha ha ha ha ha juce sam taman htela da odgovorim a ovde pocela oluja i nestalo mi struje

ha ha ha ha ha ispalo da sam zbrisala kad sam bila prozvana ha ha ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delije
Да, да, делије које певају - ми, цигани, сви умемо ко не слуша да бијемо и ми смо цигани, најјачи смо најјачи... :mhihi: Мислим да чак ни немате неку песму где се помињу "Делије" (или ми је мозак напрасно блокирао)...Наравно, "младићи борови, девојке јеле" и "ЦЗ на небу сја, ЦЗ волим и ја" су легендарни стихови... :razz:
ha ha ha ha ha juce sam taman htela da odgovorim a ovde pocela oluja i nestalo mi struje ha ha ha ha ha ispalo da sam zbrisala kad sam bila prozvana ha ha ha ha
Битно је да си ти наша!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad dodju nevolje i kad dodje tuga

uvek ce te voleti Поплавси sa juga!

 

:D

 

 

Иначе, мојега ће Партизан добије... Играћемо пету...

 

"Циганин сам..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je...tako su nas vaše one ustaše iz kluba prozvale,čisto iz ljubomore,pa smo mi to iz krajnjeg nedostatka kompleksa prihvatili,i uzput,nabili ih i vama malo...

 

Mislim,da smo bolji,bolji smo...

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha ha ha ha juce sam taman htela da odgovorim a ovde pocela oluja i nestalo mi struje

ha ha ha ha ha ispalo da sam zbrisala kad sam bila prozvana ha ha ha ha

 

Lepo je videti kada devojka pametno razmislja i navija za Patizan :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...