Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Samo je jedan istambul!!!

 

Ovo finale nije ni tridesetina od onog!!!

----------------------------------------------

A Pipo-LJIGAVAC najgori mogući!!!

 

Ovi će sad da ga slave

 

Ma sve se poklopilo...

 

Ljigav tim,ljigav igrač,sve!!!

 

No comment za igru!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pipo nezna da sutne,nezna da dribla,nezna da igra glavom...ali zna da bude na pravom mestu u pravo vreme.I zato je i igrao u Juventusu i sada u Milanu.

Onaj Kujt je katastrofa.Covek je totalno neupotrebljiv.Trci ko majmun 30 minuta,pretrci 10 km,i onda nemoze hodati ostatak utakmice.Liverpulu trebaju napadaci,posto su im trenutni cista katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislite da se inzagijevi golovi postizu tako uzasno lako, frljavo, glupo i shta vec zar ne mislite onda da bi u fudbalu bilo mnogo vishe takvih igracha? zashto mu placaju milione? zato shto je glup i losh igrach? ne bih rekao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pipo nezna da sutne,nezna da dribla,nezna da igra glavom...ali zna da bude na pravom mestu u pravo vreme.

 

uzeo si mi rijec iz usta.

 

izgleda da je danas veoma pomodno hejtovati Milan. mislim, navijati za jebeni Liverpool samo zbog jebene "You'll never walk alone" * pjesme je bilmezizam.

istina da je utakmica bila dosadnjikava ali finale LS je finale.

Pippo mi je jedan od omiljenih igraca jer je covjek NeocekivanaSilaKojaSeIznenadaPojavljujeIRjesavaStvar. uvijek je davao golove kad je bilo najpotrebnije a svi su ga opet pljuvali.

 

 

 

 

 

* barem 80% ljudi koje poznajem a koji se pale na Liverpool, za doticni klub navija jer voli ovu pjesmu i navijace ovog kluba, sto mi je potpuno neshvatljivo jer se navija za klub a ne navijace. jos jedan razlog zbog kojeg ne volim Liverpool je taj sto moj sef navija za njega iz upravo gore navedenih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam iz sve snage navijao za milan...

ne zato shto ih volim nego shto ne mogu da opishem koliko mrzim liverpul...

a Inzagija mozete da plujete do mile volje...

aj jednom da ga usere...dva puta..

al celu karijeru?!

chovek jednostavno ima taj osecaj de da bude...

9 puta ce da bude u ofsajdu 10. put ce da ti da gol...

 

...btw,dobro je milan i pobedio kako im je odbrana funkcionisala...

licno mislim da je Gerard kriv za poraz lpoola jer jednostavno se nije ponashao vodja,kapiten tima (kao Teri,Anri,Zaneti...),a i promashio je zicer...

a i onaj Zenden.. vreme je za penziju stvarno...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pippo mi je jedan od omiljenih igraca jer je covjek NeocekivanaSilaKojaSeIznenadaPojavljujeIRjesavaStvar.

 

Ako je on SILA, sta je onda Gatuzo? Supernova? :lol:

 

 

Inzagi je jebeni dodger, a to nije fudbal. Ume da se namesti i podmetne nogu, i sta? Vi to hocete da gledate do kraja zivota? Mozda je on isplativ svom klubu, ali sa fudbalske strane zauzima mesto mnogo veshtijim fudbalerima.

 

Ja sam takav, volim fudbal kakav se igrao 70-ih, puno driblanja, malo grubosti i mnogo talenta. Na ovaj rezultatsko/bunkerski sa "pametnim faulovima" se nikad necu navici. Gledam jebi ga, ali nisam sretan.

 

 

Gerard se potpuno pogubio u tolikoj zelji za pobedom, nije znao nishta.

 

Bio je neprepoznatljiv, totalno nervozan.

Ne bi me zachudilo da mu je Milan ispisao podebeli chek. Rekoh ranije cosa nostra je to, umeju oni i da priprete.

Nije to zajebancija, veliki su ulozi, ne bi me chudilo nista od navedenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo pricati koliko hocemo, cinjenica je da se ukusi razlikuju... Dva centarfora koja zaista igraju fudbal su Anri i Drogba. Onaj Anri igra zadnjih 10 godina skoro bez ikakvih padova u kvalitetu. Pratim ga jos od kada je igrao u Monaku. Ima tehniku, brzinu, snagu, nije sebican, nije bezobrazan...sve u svemu fudbalercina i ljudina. Ovaj Drogba, snazan kao bik, ima zavidno znanje i imam osecaj da on moze da nosi jednog protivnika na ledjima dok drugog dribla i prolazi. I jos nesto, mislim da niko od danasnjih fudbalera ne dobija vise udaraca od njega. Sto je jos cudnije, nikada ne trci da se prepire sa sudijom ili da se fizicki obracunava. Cuti i igra fudbal, to je pravi fudbaler i centarfor. Uporedite Zvezdu 91-e i Milan sada... Golman koji brani ali i prima nemoguce, odbrana solidna ali nesto sporija i neaktivna, strasno jak srednji red i centarfor koji igra "na kasicicu". Ocigledno da se od 91 do danas recept za osvajanje Evrope nije promenio. I da, Liverpul se ne voli samo zbog pesme naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo pricati koliko hocemo, cinjenica je da se ukusi razlikuju... Dva centarfora koja zaista igraju fudbal su Anri i Drogba. Onaj Anri igra zadnjih 10 godina skoro bez ikakvih padova u kvalitetu. Pratim ga jos od kada je igrao u Monaku. Ima tehniku, brzinu, snagu, nije sebican, nije bezobrazan...sve u svemu fudbalercina i ljudina. Ovaj Drogba, snazan kao bik, ima zavidno znanje i imam osecaj da on moze da nosi jednog protivnika na ledjima dok drugog dribla i prolazi. I jos nesto, mislim da niko od danasnjih fudbalera ne dobija vise udaraca od njega. Sto je jos cudnije, nikada ne trci da se prepire sa sudijom ili da se fizicki obracunava. Cuti i igra fudbal, to je pravi fudbaler i centarfor.

Potpuno se slazem. Obojica su sjajni fudbaleri i opasne njushke, a Drogba...on vredi za trojicu. Lik na svakoj utakmici podjednako igra i napad i odbranu, maksimalno ga poshtujem mada igra za tim koji ne volim. Dodaj i Eto`a i eto najbolje trojice. Mada je Eto malo prso posle povrede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Liverpool se navija jer je na onako veličanstven način 2005. porazio Milan,prvenstveno Pipa,kapitena ljigavaca i njegovu desnu ruku po ljigavštini Gatuza,koji je ako ne ljigaviji a onda rame uz rame sa njim...

Da ne spominjem Didu koji mi /čast crncima i melezima/ toliko liči na majmuna da kad bih ga video u zoološkom vrtu,nebih primetio ama baš ništa što štrči od navedene vrste...

Ševčenko mi nikad takođe nije bio omiljen...tužaka se kod sudija ko neka piČk*ca(kao autoritet-što to mrzim).

Znaš ko su autoriteti za njega:

 

Kean,Giggs,Scholes,Carragher,Anry,Zidan,Nedved,Maldini...Što da ne-Rooney.

Jeste dobar igrač,ali ta osobina mi malo ne deluje autoritativno.

 

E sad Maldini je legenda i zaslužuje ne moje,nego svačije puno poštovanje...pravi kapiten!

On mi je jedini car iz te šugave ekipe...Pa čovek je ceo život posvetio tom timu,i ma koliko mi se ceo milan gadi kao ekipa(boli me uvo šta je pomodno) on mi je tu jedina svetla tačka.

 

Ma šta bilo 2005 će biti upamćena po sjajnom finalu za razliku od protekla dva(ovo u parizu je sudija totalno ukakio izbacivanjem Lemana).

 

To se pamti,a ne ovi golovi (opet je liverpool dao bolji gol),mada ni jedan ne vredi ni pomena...

Ma to je kao da se skupe dve ekipe dvanaestogodišnjaka i opletu...

Ma tu bi pao i neki dobar gol,a ovo...

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеца се повредила. Безвезе. Мада, можда је то фора да се одмори додатно пред РГ, жреб је обављен тако да и нема потреба да игра даље на овом турниру у Стразбуру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi li ko na Sinisinu oprostajnu utakmicu?

Ovde ce biti ludilo, sve karte za zapad kupili Italijani, dolaze i interovci i lacijali. Svi hoteli u NS popunjeni, u nedelju uvece se ocekuje ludilo po gradu, a posebno ce zanimljivo biti ako se ove dve navijacke grupe medjusobno sukobe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludo...šteta što stadion nije malo veći...bila bi to prava fešta(i biće)!!!

Kolko je karta???

 

Ne znam da li ću biti u mogućnosti da idem,ali to svakako vredi pogledati!

 

Lepo se provedi!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta da se radi...

Ipak je on legenda!

 

Njegova stvar što neće da se oprosti kao gospodin čovek,sa zvezdom na marakani...

svaka čast vojvodini i to što je najstarija,ali jednostavno nemaju stadion za veliki broj zainteresovanih.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, na Marakani bi to bio zaista spektakl...ali sta se moze. Kapiram da ima dobru nameru da pomogne deci iz Kamenice, ali isto tako, verujem da malo hoce da se pokaze i "pred svojima" iako ga ovde bas i ne gotive jer je se, ako se secate, jos kao igrac Vojvodine slikao u Zvezdinom dresu za naslovnu stranu Tempa. jos uvek negde cuvam te slike od pre mnogo godina. Videcemo kako ce se sve zavrsiti.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...ja sam tad bio u pelenama... :lol:

Ti se toga sećaš mnogo bolje!

 

Sećam se da kad je bila 1991.

keva i ćale gledaju tekmu,keva viče:Trči Darko(misleći na pančeva),a ja udri 100 krugova oko stola :):):)

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Darko, Darko....

Ja sam tada bas bila fanatik, isla sam u osnovnu skolu, redovno kupovala svaki Tempo, a sve o fudbalerima Zvezde rezala i lepila u jednu svesku, a u drugu a4 formata sve o stranom fudbalu. Cak sam pisala svoje clanke, zapazanja, cak i komentare utakmica, neki vid live reporta...Sta reci, uvek sam se razlikovala od ostale dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...