Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Da, super je kavez, čak nije bio nešto ni skup. ;) Danas sam mu uzeo mineralni točak pošto nije imao gde da troši zube i kupio mi neke bombone koje jedu hrčci kao poslasticu, kada je namirisao to odmah je pojurio da uzme. :D Inače poras'o je za 10ak dana mnogooo, dupe mu je sad golemo, kapiram ako bude nastavio ovim tempom da se goji, neće moći da prođe kroz ove tunele. :lol: Sad planiram da mu napravim i jedan spoljašni tunel, samo da skupim sav materijal i da nacrtam zamisao. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh sunce ti,malopre je bio krvavi obracun 2 ruska i 2 argentinske doge,doge su izvukle deblji kraj zbog radi toga sto imaju laksu muskulaturu pa samim tim i manju masu.jebote bog kad je pocela makljaza ljudi se razbezali.sreca bili smo prisebni i brzo smo smirili strasti.ja sam podviknuo dva puta jako da su se moji u momentu pretvorili u macke

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAA sinoc je moj drugar Shole nenadano usvojio macu od mog drugara Zaznojnog Vozaca FAP-a :)

Bas sam se pozitivno iznenadila.

jagodica - tj "dete" njegove Jagode je dobila ime Flekica - ima 2 meseca i sa NBGD se preselila kod Vuka :P

 

n1172767802_30064666_8712.jpg

 

Zaznojnom ostao jos jedan macorcic sivo beo, mislim da ce i okaciti slike ovde uskoro....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi mali su mi cakani ali ne bih ih nikada drzala kao svoje kucne ljubimce. Ja volim cupave zivotinje :)

 

2007_08030117-600.jpg

 

PICT5474-600.jpg

 

Imala sam chast da te machke slash vanzemaljce mazim i drzhim u naruchju... Odvratne su. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je par stranica ranije pominjao kako mu macka kopa po saksijama.

Evo moje resenje koje se pokazalo da radi.

U pitanju je papirna traka za krecenje, nije skupa i ima u svakoj farbari.

Takva je da ne ostavlja trag od lepka kad se odlepi, plus moze sasvim lepo da se odlepi da zalijes cvece i da se zalepi natrag nekoliko puta.

Nije najlepse resenje ali ako se lepo zalepi i isece po rubu saksije nije toliko ni lose... U svakom slucaju je mnogo lese nego raskopana saksija.

 

zastita-saksija-001w.jpg

 

zastita-saksija-002w.jpg

 

zastita-saksija-003w.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Smorock - Zasto ne odseces dno od plasticne flase i zabodes u zemlju sa grlicem na dole i onda tako izlepis te trake? Ne bi morala da ih odlepljujes kad hoces da zalivas, ves vodu durekt u flasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi, aj ne budite lenji... Pomozite mi da udomim moje prinove... Jbt, sad imam 9 komada, nemam pojma sta da radim s njima!!!! :)

9 macica, ne racunajuci odrasle!! Mama mi preti izbacivanjem iz kuce zajedno sa svim zivuljkama koje trenutno imam... :)

 

Stvarno, hoce li neko macu ili znate li nekog ko bi voleo jednu?? :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio danas u pet centru ovom i nasem i ima solidan izbor za glodavce... kupio sam neka drvca za glodanje i jednu ljuljasku ovecu...

 

za pse i macke ima bas sve, kao i za akvarijume... mogli bi malo da porade na "Zoo vrt" delu

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi, aj ne budite lenji... Pomozite mi da udomim moje prinove... Jbt, sad imam 9 komada, nemam pojma sta da radim s njima!!!! :)

9 macica, ne racunajuci odrasle!! Mama mi preti izbacivanjem iz kuce zajedno sa svim zivuljkama koje trenutno imam... :)

 

Stvarno, hoce li neko macu ili znate li nekog ko bi voleo jednu?? :sad:

 

džak + cigla + 9 mačića + mutno Dunavo = rešenje problema :zuba::)

 

 

@Smorock :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ faustus

kasnish jedno 2 meseca sa macicima, moja tri drugara su vec uzeli sebi macke...

majku mu sterilizacija pod hitno za tvoje ljubimce...

U najgorem slucaju mozes da ih utrapish orki ili tako nesto.. Ne znam sta da ti kazem..

Stavi stand u knezu vikendom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

džak + cigla + 9 mačića + mutno Dunavo = rešenje problema :zuba::)

:violent:

 

 

@Smorock: Pa jbg... ne odlucujem ja kad ce ove kurve da se prase! :)

A stvarno bi trebalo da idu pod noz, svakih 6 meseci se moja porodica uveca za bar 3 clana! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju ogroman izbor ribica i papagaja i pristojnu ponudu glodara, sta hoces vise? Pse i macke? :rolleyes:

imaju 5 glodara :) :) :)

 

a za ptice je stvarno ok...

 

edit: u stvari, nebitno... ok, u pravu si, kao i uvek...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju 2 rase zeceva (od svake po 3-4), imaju morske prasice (rasa Abyssinian, bila su 3 kad sam bila), imaju patuljaste ruske hrcke :) 2 boje, po nekoliko. imaju neko malo cudo koje ne znam sta je (sklupcalo se u lopticu od 3cm!), imaju i neke cudne miseve sa dlakavim repom.

Meni to zvuci kao pristojan izbor glodara :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...