Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

а слике можеш да аплодујеш на спејсу. :lol::lol::lol:

 

nemam spejs :)

 

http://ia9.odnoklassniki.ru/getImage?photo...amp;photoType=0

http://ia9.odnoklassniki.ru/getImage?photo...amp;photoType=1

 

i kaže mi : Sorry, dynamic pages in the tags are not allowed

 

u pm.

u svakom slučaju otkrila sam album za ceo svet pa pogledajte.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

радо, ја волим куце, али:

 

фотография находится на сайте

 

и лого двоје чича глиша који стоје поред зелене и наранџасте хрпе новца у неком сунцу.

 

едит: хихихи, па шта ти је бре ово? :wub:

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je zato što ja nemam spejs, a ovi linkovi gde sam okačila više ne rade.

moram nešto drugo da smislim.

 

ako imate neki predlog a da nije myspace facebook i tako ta sranja koja ne volem i ne posećujem, shoot.

 

 

crnog mora da vidite. to je ker koji se ne propušta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

неј да ради јер не дају да се линкује, мора овако да се ископира у броузер:

 

http://ia9.odnoklassniki.ru/getImage?photo...amp;photoType=0

 

само, много је гарав, само му се окце разазнаје на фотографији. делује као симпатичан младић. :wub:

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti mu spasla zivot ! mislish da ja ne pojmim zasto si to uradila .

utrapila promzlo i jadno bice matorcima da ga gnjave i cheshkaju a ti ovde bludnichish po forumu i boli te uvce .

 

ne bre vidiš da nemaš pojma. :no:

 

nije on bio promrzao. bio je avgust i vrelo leto... došla sam na samo 2 nedelje i zapalila nazad na posao :) psića sam za to vreme izvukla iz mrtvih, ja i tadašnji mi dečko, smo ga krkali supom i čajem od kamilice u onom najmanjem špricu, pošto mukica nije umeo ni da pije; očistili ga od glista i doveli na čvrstu hranu polako... kad je počeo da đipa bio je sa njim neko vreme, a onda su ga moji uzeli pod svoje, i to je bio kraj njegovog nazivanja mojim psom...

 

sad dođe, provuče se iza ormara da me iznervira i pokupi prašinu (to ume, kurva mala) traži da pije vode, ždrakne nešto ako namiriše da sam kuvala, i nazad kod ćaleta.

 

samo mu na čipu piše moje ime, on je sada njihov pas.

 

eto to je cela istina o crnom i meni... zato kad dođem tamo kod njih, njegovoj radosti nema kraja. toliko skače i raduje se, ne daj bože da sam u suknji, redovno mi iscepa čarape. nekoliko pantalona mi je zubićima dokačio dok je bio manji. jednom mi se ispišao na italijansku kožnu torbu. monstrumče korisi svaku priliku da obeleži teritoriju. :)

 

th_DSC00129.jpg

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta je ono kompaktan .

glava mu je malko velika u odnosu na telo nije ni chudo shto je u fazonu i da kaze koju :)

 

iz njgovog pogleda imam utisak da je tu doshlo do snoshaja vuchijaka i nekog patuljastog shnaucera il jazavichara.

 

bludini su mu roditelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ću da ti kažem kako znam

čovek je iz padine i priznao je da je tog meseca bacio ceo okot u atar, baš ta tom putu između jerkovca i padine sam ga našla

 

a moji su kevu primetili tako što je imala jedno kuče pored sebe koje je baš baš ličilo na našeg kera, i onda stali i videli da stvarno imaju sličnosti. ne vidi se na ovoj fotki jer mala je nemirna pogotovu kad mi dođemo, ali baš imaju pogled isti, šare vrlo slične, i odmah ga je keva zavela u red i poštovanje čak i prema lokalnoj mački što je za divljaka jako jako neobično. a nije ni lajao ni kidisao na nju kako inače radi kao potpuno nezreo i asocijalan adolescent. razmaženko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...