Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Pa da, cim jede meso :) I od kako sam gledala Beast Mastera sa 10ak godina zelim da ih imam :wub: Moji ortaci su pre mesec-dva na Adi videli ribu kako nosi jednu takvu samo skroz belu sa krem delovima, jooj :veseli:

 

Inace vest dana, moji prasici Lorimer i Packo, muzjaci, zive vec pola godine zajedno a danas se Lorimer oprasio :) nit je imao neki stomak niti bilo sta sto je sugerisalo trudnocu. A bila sam ubedjena da je bata :lol: Sad ima 2 sharene bebe a Packo je dobio restraining order :) Okacicu slike kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@varg: ma jok, muzjak je rodio bebe :P:)

Da, a jebiga bas je imao-la kul ime... sad moram novo da smislim.

Valjda ce da bude sve ok, jeste bio default sjajan porodjaj al prvi put mi je, sta znam.

Sto je najbolje, posto mora otac odmah da se odvoji a kuci je bio samo moj cale koji bas i ne voli da se bakce oko njih, umesto da ga prebaci u kutiju on ga je samo poklopio kantom za djubre tu gde se nalazio u kavezu :) :) :udri::) dodjem kuci i gleda me zbunjeno prase iz mrezaste kante :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace vest dana, moji prasici Lorimer i Packo, muzjaci, zive vec pola godine zajedno a danas se Lorimer oprasio :) nit je imao neki stomak niti bilo sta sto je sugerisalo trudnocu. A bila sam ubedjena da je bata :lol: Sad ima 2 sharene bebe a Packo je dobio restraining order :) Okacicu slike kasnije...

Castis!!!

:pivopije:

Kaci slike!!!

:veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baba je donela dva maceta, ubedjena je da su oba zenska (a mi ostali da je jedno musko), i nazvala ih je Ljubica & Mica. DIsaster. :)

Inace, burazer je pre mesec dana doneo malog vucjaka, raste kao iz vode... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sinstrel: dodji ti pa cisti kad se pravis pametan :) oni to iseru za pola dana i dodje mu na isto jel cistis svaki dan ili 1 u 5 :) a savrseno je nebitno jer nema nikakav miris.

 

Pa dobro mogla si da ocistis barem za slikanje. :)

 

Hvala Varg. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas nisam imao srece sa kucnim ljubimcima

 

Prve ljubimce koje sam dobio jos davno kao mali su bile dve lepe,male slatke tigrice pa se desilo da je jedna ubila ovu drugu :mrgreen: a ubica :) mi je kasnije zbrisao iskoristivsi moju nepaznju

Pa sam opet uzimao tigricu ovaj put jednu ali ona je bila nesto bolesna,izgleda od pocetka,pa je ubrzo uginula i na kraju sam uzeo jos jednu koja je zivela bas dugo dugo i nju sam voleo dosta ali se i ona opet razbolela i na kraju uginula :cry:

Imao sam i one male kornjace pa je jedna kada je poprilicno porasla uspela da izadje iz posude i da najde put do terase i da skoci za 7-mog sprata

Imao sam kratko vreme neke ribice i jednog stiglica ali ni on nije dugo ziveo(opet se razboleo)a to je po meni ptica koja zaista najlepse peva

I na kraju imao sam i hrcka ali kao za inat i on se razboleo i uginuo

Bas sam baksuz-a brinuo sam se o svim ovim zivuljkama,sve po propisu kako se kaze :cry:

Voleo bi da imam psa-ali kako nemam dvoriste vec stan,mislim da to nije dobra ideja-someday maybe :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas nisam imao srece sa kucnim ljubimcima

'рате, за тебе је термос да га чуваш. И то не да га храниш, него само да га гледаш јбт. Какве си среће и он би ти се прехладио.

 

Evo i mog džukca. Našla sam je kod opštine Nbgd pred zimu 98'. Glavni je incident mejker u kraju :):):)

хелрејзер. тако и делује, на слици је везан(а) дуплим ланцем и трофазним каблом за струјомер?

 

путинг шит ин електродистрибјушнс пенц синс '98?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...