Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ništa, samo je verovatno navikao na manje slano i začinjeno od toga. Ako nastavi trk do veterinara.

Možeš da mu daš Minazel zeolit, ako se još uvek proizvodi. A dobro je i imati u kući, za ljudkse članove porodice...

 

A, sisuse, ako je takva stvar, pusti ga da liže, pa šta mu bog da ;)

Mislim ovo ozbiljno i u najboljem mogućem kontekstu, btw (ovu rečenicu u stvari treba staviti u potpis na ovom forumu...)

Keva mu je danas mazala Flogocit (jel se tako zove?) na ranu i izgleda da mu je malo bolje, samo otpalo mu je parce uveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš je ratoborno to tvoje mačkište vidi i uši cepa

 

da zove se flogocit

Pa izgleda da je opet naleteo na onog macka sto je dva puta veci od njega (da i to je moguce, verovali ili ne). Prosli put sam ih razvadjao. E, to je bio cist sex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj bre. Ja bi moje zadavila da mi to urade. Mada jednom smo imali mace koje je moja baba me naterala da odnesem negde jer navodno nismo mogli da priustimo uz kokerku koju smo tad imali da hranimo i macu. Inace se zvao Pertinaks i bio je ruska plava (mesanac, tata mu ruska). Mnogo lep - ali sta ces, baba iskoristila priliku kad sam bila sama kuci i vrsila pritisak (a ja mala, imala sam mozda 10 godina) i morala da poslusam.

 

Ovo mu je drugi dan kako mu nije dobro. Juce je povracao, a danas proliv. Ne znam sta cu sa njim.

Edited by Queen_of_the_ryche

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj se bedačiti sada. šta da radiš.

 

dobro je malena snaći će se ona priroda je njeno stanište

 

Naravno.

Mada je jako okrutno izbaciti kuče koje je sa mesec dana došlo u zaštićeno okruženje. Izvini (edit: ,Varže,) ako vredjam tvoje roditelje, ali jebi ga, tako je.

 

Skoro sam bila blizu onog Povetarca, i tamo tri kera, a jedan tj jedna od njih dalmatinka.. ali dobro, kul joj je, fino se snašla, dva frajejra je jure i tako to :)

A tim ljudima što je izbaciše oduzeti dozvolu. Za život.

That is ako nije sama pobegla u švaleraciju :)

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi kod veterinara, ne razumem te nimalo, devojko.

 

edit, uleteo mi Varg medj post.

 

Slušaj, Varže, ja hoću rado da dam neki savet ali razumeš valjda da ne mogu i neću da lečim psa online?!

Neka ide kod veterinara, što sedi na internetu i glumi zabrinutost, dodjavola.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videla sam post...nisam suvise zabrinuta jer je veseo, pije vode i sve to, ali mislila sam obzirom da je juce povracao i imao proliv da ne dehidrira. Veterinar mi je rekao juce da nije nista strasno, da vidim kako ce mu biti do sutra - pa onda da vidim sta cu.

 

Sad cekam da pricam sa veterinarom, bilo mu je zauzeto kad sam zvala. Jbg

Edited by Queen_of_the_ryche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...