Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Njemu mora da je do jaja kad opale ove nase vrucine. :) :) :)

на лето га туриш у замрзивач. још су чупавији када су подгрејани, тамо на јесен већ мож да га дифростујеш.

 

само, мора да се пази са натписима, да не помешаш ''леминг'' и ''пребранац сребарца''. најзгодније ти је кад их имаш више, па резервишеш целу фиоку за њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje: sestra mi je javila da se macka okotila. E sad, koliko vremena treba da prodje da bih mogao da uzmem mace? I ako moze neko da mi preporuci da li treba neka vakcina da mu se dariva i kada, u koje vreme. Prosli macak, koga sam voleo najvise na svetu, je uginuo od neke bolesti jetre, kazu da je cesta u Sremu, pa zelim ovog novog Malishka da vakcinisem i zastitim od tog sranja, ako je ikako moguce .... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu bi morao da sacekas da progledaju, i da prestanu da sisaju. Kad pocnu da jedu cvrstu hranu mozes da ih odvojis.

Za vakcine nisam siguran, nikad macke nismo vakcinisali - samo pse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao Sisuse divan je macak :wub:

Kao da gledam mog Garija u buducnosti :D Lice mnogo ali je ovaj mlad pa je od skitnje jako smrsao. Zovem ga pacove jer tako siv i izduzen vise lici na pacova nego na macku :)

Smesan je mnogo visok je i dugacak, ima ogromnu glavu a telo uzasno mrsavo :D

Ovaj tvoj je dosta debeo koliko vidim, vec se navikao na taj macorski zivot ;) Koliko je star?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...