Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Zanimljiva je priča.

 

 

Hajde još jednom da ponovim... Maca Lea se omacila i ima tri mačeta.

Nemam još slike ali ću napraviti pa kačim.

 

Ovo je srećna mama. Vlasnici traže ljude koji vole mačke da poklone prinovice...

DSC01980-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, kakva lepotica, ki upisana! :wub:

 

 

 

Jeste, mnogo je lepa i u prirodi. Tetkina mačka, inače - stavljala sam već ovu sliku na nekoj od prethodnih strana... Mačkoni sad već treba da su progledali pa kad budem išla tamo slikaću ih :da: jedva čekam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Životinje su jedna divna bića :da: .One su bezazlene i ne iskvarene, mnogi ljudi se sile nad životinjama :cry: , a one im ništa loše nisu učinile. Ja imam mačku i nikad je nisam opsovao ili udario. Šteta što nemam njenu sliku u računaru, ali nema veze sutra ću je uslikati :bigblue: pa onda postavim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Životinje su jedna divna bića :da: .One su bezazlene i ne iskvarene, mnogi ljudi se sile nad životinjama :cry: , a one im ništa loše nisu učinile. Ja imam mačku i nikad je nisam opsovao ili udario.

 

kad pored tebe prodje divizija pasa lutalica usred zimske noci,u okolini Cvetkove pijace,mislim da bi promenio misljenje....svi izgledaju ljupko i divno onako iz daljine...

 

svaki od njih velicine teleta,pa ti vidi bato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ko ja...

 

 

Ovom kerištu će uskoro rođendan.. pre 4 godine sam ga našla u banatskom ataru, bio je sam, ostatak bačenog okota razgažen po kolovozu. Evo kakav je bio:

 

Picture004.jpg

 

 

A sada (mangup):

 

DSC00129.jpg

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

Obožavam ovu temu i sve komentare :)

 

 

 

 

Pas je niskopodni i sav je smešan ali je mnogo pametan :da:

 

 

Ima jazavičarske krvi, pa kad naleti na krticu, bolje je potražiti kafanu i uz pivce otkulirati dok on iskopa jedno pola metra tunela, nego pokušavati odvojiti ga od tog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mu se osvetio za sve pare!!

 

 

 

Mojima obično grize cipele, majci je oglodao levu potpeticu na dva para do sada :) To kad je bio mlađi i neozbiljniji pa kad ga ostave samog tako se svetio, srećom to sada više ne radi

 

 

@voodoo - jeste pozitivac, ali je prgav prema drugim psima dozlaboga. i moram da kažem, nije baš najlepše vaspitan, al' to je ćale kriv pošto mu je on gazda, jel'te, pa je poprimio neke navike od njega... :) :) a ovako, za porodicu je dušu dao. ne dozvoljava konflikte u kući i najviše voli loptu :)

DSC00740.jpg

 

 

@untitled - hvala, ja sam ga samo podigla iz mrtvih, od nekih 2 meseca starosti preuzeli su ga moji pošto sam ja morala da odem tako da je zvanično tada postao njihov pas.

 

@narsil - ma sve ok i ja sam zato rekla da obožavam ovu temu evo ponoviću :pivopije:

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...