Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Biće zanimljivo videti Allen-a protiv Pierce-a u takmičenju u trojkama. Dosta su dobar izbor trojkaša napravili, s tim da nisam baš upoznat sa Wright-om, ne znam kako šutira pošto Golden State nisam mnogo gledoa ove sezone. Za Gibsona znam da je gomilu puta prošle sezone spašavao Klivlend svojim trojkama, Jones se ove godine pokazao kao odličan šuter u Majamiju, a Durant je jedan od najboljih šutera trenutno u ligi, svaka mu čast što tako visok tako dobro šutira, nešto kao Peđa recimo, ili Novitzki.

 

U zakucavanjima navijam za DeRozana, a skill challenge dobija Chris Paul, ne verujem da ga neko može pobediti, da Nash učestvuje bilo bi zajebano, ali od ovih navedenih Paul je najkompletniji plejmejker pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine u takmicenju u trojkama je pobedio onaj ko je imao najmanje promasaja :lol: A jes' bilo ocajno...

 

U kucanju ce da pobedi Griffin 100%, s' obzirom kako mu NBA lize muda kontam da ce mu i ovo namestiti...

 

Btw, sto se onih dresova tice, sad nabasah na ovo:

 

http://www.facebook....100000577983410

 

Ima dosta NBA dresova, valjda su 3600 zlatnika. Rece neki lik da je provereno... Moracu ovo da ispitam, ako je legit verovatno cu uzeti Smithov dres.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Složio bih se za Griffina, previše ga forsiraju. Na nba.com među onim najvažnijim vestima obavezno budu ishodi utakmica Clippersa, mada su jedna od najlošijih ekipa u ligi. A spiker na top 10 je već počeo da ga spominje i kada Clippersi uopšte ne igraju na taj dan, a kad je u top 10 obavezno je 'naravno prvi' kao da su sve akcije jadne a isti alley-oop Davis-Griffin uvek neverovatno dobar, beži bre.

 

E da, a u All-Star utakmici verovatno pobeđuje Istok, ali videćemo pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zoidberg: to i ja nadjoh pre par dana, ali sad mi je odjednom nestao album sa nba dresovima. vidite li ga vi? dajte direktan link za nba album, ako vidite.

kapirao sam ako skupim pare uskoro da pazarim dres bosh-a iz toronta.

 

i ja se slazem u vezi grifina. mada kapiram da ce biti borba izmedju njega i derouzana. gledao sam ove njegove snimke kada vezba i planira zakucavanja i chini mi se da ce biti dosta mashtovit. i proshle godine je bio bolji od nejta, ali je bilo nameshteno ochigledno. ibaka je najloshiji, chini mi se.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Derozan je prošle godine imao jako fino zakucavanje kada mu je asistirao Sony Weems, ono sa odbijanjem lopte od strane table, vrlo zanimljivo. Vidim da nešto tako kombinuje i ovaj put, uz dodatno provlačenje lopte kroz noge, izgleda jako zajebano ali je uspeo da odradi kako treba. Čim je to postavljeno na sajtu znači da mu to nije glavni adut. Onaj momak što mu pomaže ima odlične ideje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zoidberg: to i ja nadjoh pre par dana, ali sad mi je odjednom nestao album sa nba dresovima. vidite li ga vi? dajte direktan link za nba album, ako vidite.

kapirao sam ako skupim pare uskoro da pazarim dres bosh-a iz toronta.

Ajd' ako saznas nesto o tome, javi. Ja sam im poslo poruku na fejzbuku, kazu da su bas originali. Al' nesto sam skeptican oko toga, da mi ne posalju neki krs sa buvljaka sa koga ce mi se natpis odlepiti posle mesec dana :bigblue: Kako je lep onaj Atlantin dres, vec sebe zamiljam u njemu :haha:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ih briga , kome je jos do smrtne fanaticnosti prema klubu? nosis dres koji ti se svidja , bilo na basketu bilo vani , odevni predmet. a lepi su dresovi, daleko lepsi od evropskih koji su pretrpani reklamama kompanija.

 

Нема на чему. :bigblue:

Коме затреба...

 

http://www.fileserve.com/file/EnRrHws/[email protected]_360p_Woxel0r.mkv

raspolozena i duga klupa dallasa je presudila.:bigblue: dudley i grant hill nisu bas imali svoje vece. falile su te trojke iz ugla.

Edited by Pristojni urinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Jordanov dres ili nijedan !!! A posto nisam dostojan ni da pominjem ime njegovo uzalud , a kamoli da dres njegov nosim , ostaje mi Gurovicev da nerviram stoku po kraju :red:

Nikad niko nece prismrdeti velikom Michaelu !!!!!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA ALL-STAR Weekend Rookie Challenge 18/02/2011

 

fWCSK.png

 

http://www.fileserve.com/file/PUHpuD9/NBA.2011.All-Star.Rookie.Challenge.800x448-h264-raptormage.rar

 

NBA All Star Weekend - Celebrity Game

 

vlcsnap2011021901h21m09.png

 

vlcsnap2011021901h28m05.png

 

Castellano / FLV / 732MB

 

http://www.megaupload.com/?d=E5UHW9HK
http://www.megaupload.com/?d=W8ND4KMA

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Bieber dobio MVP za celebrity utakmicu icon_smile.gif Igra klinac dosta pristojno, samo sramota što sa 17 godina ili koliko već ima baca loptu s jaja umesto da normalno šutira icon_smile.gif

Bieber pokid'o :lol: Dok sam ja gledao imao je jedan ankle break, dve asistencije i pogodio trojku :rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...