Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Piše za Kamana da se verovatno neće vratiti pre završetka All-Star pauze.

 

Ne mogu da verujem da Sloun više neće biti trener Jute, prosto neverovatno. Čuo sam da je bilo nekih problema sa igračima, ali da čovek ode, ovako, u toku sezone, posle tolikih godina, tuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispustiše Celticsi 15 poena razlike u trećoj četvrtini no.gif Raduju se fanovi Lejkersa sad, ali mislim da im ovo ne znači mnogo, u reketu nije bilo O'Neal-a, ni jednog ni drugog, tako da su Lejkersi napunili koš iz reketa. To je samo jedna pobeda nad velikom ekipom, skoro su sve ostale izgubili. Počeo sam posle te gledati Denver - Dalas, Bilaps 18 poena u prvoj četvrtini icon_smile.gif I onda sam prestao gledati jer je već tad bilo 15 razlike pa sam mislio biće dosadna utakmica, kad ono na kraju 121-120 icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavljen poslusni tyrone corbin , ljudi ja njega pamtim kao uzasnog igraca. da l je moguce da vise nema autoriteta koji mogu stati na put razmazenim zvezdama. deron da ima obraza zatrazio bi trade.

Edited by Pristojni urinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo pitanje na nba.com - da li će rekord koji je postavio Ray Allen ikada biti oboren? 57 000 ljudi kaže da neće, 56 500 kaže da hoće, neizvesno :) Ja sam glasao 'ne', najviše zbog toga što trenutno ne vidim nikoga ko bi mogao da obori rekord. Budućnost nije sigurna, ko zna, možda i dođe neko, ali voleo bih da Allen ostane na prvom mestu, veliki je igrač i čovek, pogotovo zbog silnog humanitarnog rada na koji troši mnogo vremena i novca pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nepojmljivo! bolje bi bilo da je sutnut deron williams posto vidim da zbog njega odlazi. slika najbolje docarava vremenski period proveden na klupi.

sloun3.jpg

nba ferguson.

 

Која су ово времена, вероватно пре грађанског рата... Четири белца на НБА фотографији (не рачунајући публику).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg Malone nije na slici icon_smile.gif

 

Kad smo kod belaca u NBA, Gortat igra dosta dobro u Finiksu. Realno trebalo bi da dobija veću minutažu od Lopeza, bolji je centar. Eno 10.3 poena po utakmici, 8 skokova, 56% šut iz igre, 75% slobodna bacanja, sve za 25 minuta u igri, odlična statistika za jednog centra pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo za klivlend. :bigblue:

Kad smo kod belaca u NBA, Gortat igra dosta dobro u Finiksu. Realno trebalo bi da dobija veću minutažu od Lopeza, bolji je centar. Eno 10.3 poena po utakmici, 8 skokova, 56% šut iz igre, 75% slobodna bacanja, sve za 25 minuta u igri, odlična statistika za jednog centra pivopije.gif

 

sunsi se dosta razlikuju od onih sa pocetka sezone , ali ja sticem utisak da ih je gentry tek sada uigrao i da ce prave utakmice tek doci.

fascinantno je da je robin uvek starter iako ima nesto manju minutazu od poljaka. naravno , gortat jeste bolji , ali cupavac korektno odradjuje ulogu koja mu je namenjena. snazan je , zna da odlicno odigra odbranu kada je potrebno a nije centar koji ima obicaj da siluje sut. sa druge strane , marcin je izgleda mnogo toga naucio od howarda.:)

sinoc su lagano pobedili jutu u solt lejk sitiju i gentry je dao vecu minutazu warricku koji je to naravno iskoristio , pritom je imao odlicna zakucavanja.

od pocetka sezone tvrdim da hakima i channinga treba rotirati i davati im podjednaku minutazu jer je frye ''lazna cetvorka''. svaka mu cast na sutu za 3 ali cesto zna da bespotrebno forsira. cinjenica je da gentry ima dugacku klupu na raspolaganju i tu mogucnost moze jos bolje iskoristiti. finiksu je ostao relativno lak raspored do kraja sezone i imam utisak da ce se s portlandom boriti za play off do poslednjeg kola. mislim da svi jedva cekamo ukrstanja jer tada krece potpuno drugacija kosarka.:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...