Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Orlando UBIJA Knickse, Howard u prvoj četvrtini 17 poena, Stoudemire i Turiaf obojica po 2 brza faula na Howardu i obojica sedeli na klupi, Njujork igrao bez centra i za to vreme Magic napravio seriju 15-0 icon_smile.gif New York ima sreće što je samo 11 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jes' predvidivo, al' verovatno da ce i tako odvijati. Mada, oni su ovde malo izmesali pozicije, Orlando im je sesti, a ne verujem da ce pasti ispod petog mesta. Mozda ih New York prestigne, al' tesko da ce i Atlanta (iako po trenutnom skoru imaju i vece sanse). U svakom slucaju, ima jos do play offa, povrede nisu iskljucene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da mogu Spurse da dobiju Lejkersi. Oni se oslanjaju na dominaciju pod košem, protiv San Antonija će to biti zajebano. Duncan je Duncan, ali Blair je krmak sa federima u nogama i može da parira Bynumu bez velikih problema. S druge strane, Parker dobija Fishera samo tako, a Djinobilija da ne pominjem. Ako je na parketu Odom, Lejkersi dobijaju na visini, ali zato gube na brzini, opet, sumnjam da mogu Spurse pobediti, što su i dokazali dvaput izgubivši od njih. Filadelfija bi mogla dobiti bar jednu utakmicu protiv Bostona, odlično igraju kod kuće. Na Zapadu - Denver na 6. mestu - no way :D Posle odlaska stuba ekipe, ne verujem da će ostati u trci za plej-of, posebno zato što Memfis i Finiks igraju ODLIČNO, obe ekipe će biti ispred Denvera, a verovatno će ih preći i Hjuston. Lejkersi ispadaju od Dalasa u polufinalu konferencije. Nekako svi zaboravljaju da je Dalas pobedio u 17 od poslednjih 18 utakmica mhihi.gif Trenutno najbolja ekipa u ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li imaju dovoljno jaku klupu Lejkersi. Plej-of je ipak deo sezone u kom umor uzima danak, a Lejkersi na klupi imaju otprilike Odoma, ostali igrači nisu ništa posebno. Klupa Dalasa je, s druge strane, jedna od najjačih u ligi. Pozitivna stvar za LA je što Dalas nije toliko jak na centarskim pozicijama, kad Chandler nije na parketu mogu da ubiju Maverickse u reketu. Sigurno bi bila dobra serija, tipovao bih na Dalas rezultatom 4-3 pivopije.gif Btw mrzi me sad da gledam, ali ako su stavili Lejkerse na drugo mesto, mislim da su se zajebali. Čak bih bio dovoljno smeo da stavim Dalas na prvo a San Antonio na drugo mesto. Tony Parker je povređen, odsustvovaće sa terena 2-4 nedelje, Spursi su bez njega već izgubili utakmicu od Memphisa, mogli bi izgubiti još 5, jer sad su u situaciji da je jedan od 3 glavna igrača povređena, a to ove sezone nisu imali (za razliku od skoro svih prethodnih sezona, kad je njihova trojka retko bila na okupu i u punoj snazi). Čak i ako padnu na drugo mesto, Spursi nemaju šta da se brinu, samo da Parker ozdravi, da ga ne vraćaju prerano na teren, dominiraće oni u plej-ofu bez problema, verujem da idu do finala.

 

Toronto-New Orleans 96:90 evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li imaju dovoljno jaku klupu Lejkersi. Plej-of je ipak deo sezone u kom umor uzima danak, a Lejkersi na klupi imaju otprilike Odoma, ostali igrači nisu ništa posebno. Klupa Dalasa je, s druge strane, jedna od najjačih u ligi. Pozitivna stvar za LA je što Dalas nije toliko jak na centarskim pozicijama, kad Chandler nije na parketu mogu da ubiju Maverickse u reketu. Sigurno bi bila dobra serija, tipovao bih na Dalas rezultatom 4-3

ja smem da se kladim da ce lejkersi ove godine ispasti u prvom , eventualno drugom krugu plej-ofa. kada bi se teorijski ukrstili sa , na primer , finiksom - ispusili bi. u to sam siguran.

slazem se da chandleru treba malo bolja zamena , a u ovom trenutku su najjaci TIM u ligi. svako ko pretenduje da bude TIM mora imati dugacku klupu.

4:1 za maverickse komotno.:)

 

najozbiljnije* dallas , san antonio , pa onda svi ostali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

paa , ako byron scott nadje resenje za ljubavnog drvosecu mozda se i dodje do prstenja. ali prethodno hickson mora nabaviti preko milicica sumske steroide. da ovaj nekako drpi iz kevinovog sanduceta svlacionice pa mu doturi tajnim kanalima i to. ne vredi , ne puca se covek pravim stvarima.:)

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem baš da bi Finiks dobio Lejkerse, ali Sunsi igraju jako dobro u poslednje vreme, gledao sam ih u poslednjih 10-ak dana tri puta, jako mi se sviđa Nash-Gortat pick 'n' roll, iznenadio me Gortat, posebno brzinom, za jednog centra je munja pivopije.gif On iz pika kreće ka košu punom brzinom, i što je najbolje, svaki put izbegne blokadu i može da položi loptu u koš levom ili desnom rukom, od tablu ili direktno, skill icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гортат је у Орланду био у сенци Хауарда,може он да покаже много више и да игра много већу улогу у Финиксу него у Орланду. Је л' онај сакати Робин Лопез остао?Онога говњивом мотком треба отерати из НБА,Коста Перовић је појам за њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra Lopez, evo malopre je opalio air ball sa dva i po metra mhihi.gif Jbt kako Celticsi lepo igraju, 29 poena prednosti protiv Finiksa imaju. Krstić ima 10 poena i igra sasvim solidno, Rondo ga dosta često proigrava i igraju dosta dobar pick 'n' roll, lepo se Nenad uklopio, pa još dobija više minuta nego u Oklahomi. Garnett je nešto popizdio večeras, 26 poena a još je 5 minuta do kraja 3. četvrtine icon_biggrin.gif Posle njega Allen sa 14 pa Rondo i Krstić po 10 icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, sto volim kad u jednom danu pobede i Wolvesi i Knicksi i Garnett odlicno odigra :rockdevil: U predhodnih par godina je trebalo cudo da se ovako nesto poklopi, sad obicno samo Wolvesi failuju, Knicksi i pobede s' vremena na vreme :lol: Love 20-20 sinoc, ludak. Samo da ne pobegne prvom prilikom u neki veci klub :D

 

 

 

Btw, skontajte Pekovica na 6:49 :haha:

 

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...