Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Krstić protiv Filadelfije 9 poena i 6 skokova za 10 minuta igre icon_rockdevil.gif

 

EDIT: U prvom poluvremenu 14 poena i 8 skokova za 15 minuta igre, lagano najbolji pojedinac na parketu icon_rockdevil.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krle opet odličan, 11 poena, 14 skokova i najbolji +/- u ekipi, +24. Stvarno me iznenađuje, znam ja da je Krle dobar, ali nisam verovao da će ovoliko dobro da se uklopi u ekipu Bostona za kratko vreme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, drugačije je. Gleda se koliko je tvoja ekipa primila koševa sa tobom u igri i koliko je dala. Tipa, ako ekipa da 11 poena dok si ti u igri, dobijaš +11, ako primi 20, dobijaš -20 što znači da ukupno imaš -9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendarni tim Bulsa činili su: Bi Džej Armstrong, Bil Kartrajt, Horas Grant, Krag Hodžis, Denis Hopson, Stejsi King, Klif Livingston, Džon Pekson, Vil Perdju, Skot Vilijams, Skoti Pipen i naravno Majkl Džordan.

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh jbt, Love zamalo da ne postigne dabl-dabl, na poluvremenu imao samo 2 skoka, ali u drugom poluvremenu još 9 komada i eto ga 22 poena 11 skokova pivopije.gif Howard zver 31 poen 22 skoka icon_redface.gif A šutirao je 12 puta, 12! 24 slobodna bacanja imao mhihi.gif U poslednje vreme većina timova pokušava da protiv Orlanda igra sa što više faulova na Howardu, ali ta taktika baš i ne uspeva, čovek igra bolje nego ikad pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...