Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

izgubis u gradu grehova od lejkersa 139 - 137 posle 3 produzetka... pa da pojedes sesir...:no:

samo da se uguraju u jebeni play off , naplatice im sa kamatom...

 

 

gadaffi sta cekas vise , izvlaci kec iz rukava , bacaj atomku na L.A !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se moze preko SBB-a gledati SK3 i 4? Posto vidim da ovi supci NBA prebacuju na ta dva kanala u zadnje vreme... I kakvih streamova ima al' da je dobar kvalitet slike? Ja obicno gledam preko atdhe i vala mi je vise dopizdilo da nagadjam koji pixel je koji igrac kad prebacim na full screen :bigblue:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude i na atdhe dobrih linkova, ali uglavnom za utakmice koje se emituju na NBATV ili ESPN-u npr., probaj da loviš utakmice koje imaju Veetle linkove, pa vShare, zna i castamp biti dobar, ostalo je uglavnom sranje, pogotovo ZoneIn, tu zna svakakva šugava slika da prođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da vShare i castamp imaju dobre linkove, samo sto mi castamp cesto prekine u sred utakmice x) Kad se gleda onako normalno onda je jos i podnosljivo s' tim da mi ispadnu oci gledajuci, al' full screen je u vecini slucaja sranje, jos na monitoru od 22''. Na Veetle ne znam da sam nabasao. ZoneIn je govno tesko, em sto je slika grozna, em sto secka, i one reklame idu na zivce XD Moram da skupljam pare za league pass :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veetle linkovi su najbolji, skineš program i možeš da gledaš, ali uglavnom budu utakmice koje prenose američke nacionalne televizije, ne one FoxSports Florida, Southwest, California, Ohio, Utah ili šta već sve nema, imaju televiziju za svaki deo SAD-a. Verovatno su te utakmice originalno u HD formatu pa ga Veetle pokvari na slabiji format, ali opet slika bude odlična, i na 22'' monitoru, znam pošto i sam imam takav pivopije.gif Mene isto zanima ako neko ima nekakav drugi sajt na kome se mogu naći bolji live stream-ovi, pošto nesrećni Toronto skoro nikad ne mogu gledati u prihvatljivoj rezoluciji no.gif Šta bi sa ustream, freedocast, gde nestadoše stream-ovi sa tih sajtova? :D Ili legendarni justin tv laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...