Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

jel gledao neko magic vs hawks sinoc? odlicna tekma bila,potukli se j.richardson i zaza posle laktanja howarda,koji je prosao sa tehnickom,dok su zaza i rich izbaceni.ovde ce sigurno neko biti suspendovan(verovatno rich zbog samaranja).svaka cast za hawkse,kako je samo crawford igrao dobro,ona trojka sa driblinga na kraju zakopala orlando.:rockdevil:

 

rondo tripl-dabl,poigravanje bostona u nyc-u.lakersi bez problema pobedili,tesko da moze ovde iznenadjenje da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На atdhe.fm или livetv.ru увек буде неки линк. Био је одличан vshare до пред сам крај, а после само гомила лоших. Мада сам већ навикао на такве. Ништа квалитетно није било ни за Бостон, који је у шампионском стилу почистио други најкултнији тим највеће баскет лиге. А овај Орландо може да испадне већ на почетку :haha:

 

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам Мајами - који сељаци. Филаделфија је играла много леп баскет, одушевио сам се. На крају су мало зајебали, а могли су да победе. Да сам знао да ће Сан Антонио играти још неизвеснију утакмицу гледао бих и то, него мислио сам након полувремена да ће је рутински завршити. Једва извукоше 6 утакмицу. По свему до сада виђеном, можемо са правом рећи и последњу :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е добро је да су се сетили. Гледао сам неку стару шему, сад видех да су Порто пребацили на СК+.

Него, ја и даље типујем на Бостон, и прилично сам сигуран да једино Чикаго МОЖДА може да их заустави. Али као што већ рекох, битно ми је само да гледам добар баскет, па нек победи било ко (само не Мајами или Лејкерси)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...