Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

nije mi se chinilo tako u regularnom delu sezone, ali sad sam ubedjen da mogu i do titule. samo da ne nalete u finalu na majami, dosta su fizichki slabiji od njih. vidim da je merion bio losh sinoc, ali da se pedja pokazao puno bolje sa klupe. tako i treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je sramota šta rade lejkersi. Prvo Odom, pa onda majmun Bajnam. Ponižavajte govna. :rockdevil:

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

a Stojakovic samo sipa 28:32 6-6 5-5 1-2 +31

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

da se ispravim 7-7 za dva poena

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

sramota sta uradise odom i bajnam. ovog drugog suspendovati na 2 godine i vratiti u geto iz kog je dosao. i nikad mi nece biti jasno kako neko moze da navija za ta govna :confused:

 

edit: zaboravih: PUSI GA, BRAJANTE!

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha jao jao jao . kako se stojak popisao jacksonu u zivot , karijeru , minuli rad , u sve !

raspad sistema , vavilon je sravnjen sa zemljom , jao jao .

 

lepo sam govorio da je dallas uz san antonio (koji je , eto , razocarao) favorit no.1 za sampionsko prstenje . ponovo je klupa jebala mile mamice...koliko su dali rezervisti , ima 80 ? to je bre tim i tacka .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne treba omalovazati Jacksona, covek je legenda.

Takodje Bryant je dokazao svoju velicinu time sto se nije nesto nervirao niti glupirao, vec je bio opusten, davao loptu iza ledja, kad je video da ne mogu da pobede nije pravio sranja.

A Odom i Bynum su kreteni, posebno ovaj drugi. Pa zar tako da se oduzis svom treneru koji se oprasta? Degenerik.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne treba omalovazati Jacksona, covek je legenda.

Takodje Bryant je dokazao svoju velicinu time sto se nije nesto nervirao niti glupirao, vec je bio opusten, davao loptu iza ledja, kad je video da ne mogu da pobede nije pravio sranja.

A Odom i Bynum su kreteni, posebno ovaj drugi. Pa zar tako da se oduzis svom treneru koji se oprasta? Degenerik.

 

Upravo :)

 

Unistili su ih potpuno, stvarno je bilo uzivanje gledati Mavse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nije skroz za NBA al dobro.Blesavi Kirilenko iz Jute odradio tetovazu preko celih ledja :confused:.U pitanju je paladin za zmaju iz WoW-a.

Evo slike pa prosudite sami: http://api.photoshop.com/v1.0/accounts/2b9cfd5172294a0486be51ca0d78a064/assets/f259ac0314d64966b842c683703d0d65

 

Btw cestitke Cikagu bice gusto sa Majamijem.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...