Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

I ja se slazem sa SkullKrusheR-om. Mislim da ce Dalas-u biti i Oklahoma problem, nece oni do finala bas tako lako ko sto svi misle. Voleo bih i ja da oni osvoje ali mislim da imaju male sanse. Secam se jos onog finala kad su pukli 2-4 nakon vodjstva od 2-0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

navijam ja za dalas, ali mislim da nemaju shanse. skoro svi imaju po 30+ godina, sporiji su i fizichki slabiji od majamijevih antropoidnih majmuna. jedino imaju shanse ako ih shut bude kenjao kao u zadnjoj protiv lejkersa, a da majamiju ne ulazi sve zivo, kao shto je bio sluchaj cele sezone do sada. mada to je sve hipotetichki, trebaju i jedni i drugi da prodju finale konferencije, shto takodje nije sasvim izvesno, narochito shto se majamija tiche jer su vec 3 puta izgubili od chikaga u regularnom delu sezone ako se ne varam. kapiram da im chikago manje lezi od dalasa ili eventualno oklahome/memfisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za memphis je puna kapa sto su stigli do polufinala...ne volim thundere ali buducnost ce biti njihova...jebo im je durantula milu majcicu... i harden zna znanje , majke mu ga bradate. mekana ruka , bas je punio trojkama...

sanse 50:50 , mogu bullsi ali moze i oklahoma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ne strajkuje..

 

lokaut i strajk su 2 razlicite stvari. strajk pokrecu radnici (igraci), lokaut iniciraju vlasnici.

 

igraci nikad ne pokrecu strajk u nba, jer nemaju razloga. lokaut uvek visi u vazduhu jer se na svakih nekoliko godina potpisuje novi kolektivni ugovor koji regulise zarade igraca. igraci nikad ne potpisuju ako nisu zadovoljni, vlasnici im prete lokautom i tako to ide dok se ne dogovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...