Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Baš sam taj detalj video, odličan Šarlot, ali ne toliko koliko Majami igra očajno :mhihi: Koji je ovim Raptorsima, na stranu izgubljene lopte, ali šta im je sa mudima odjednom, ne sećam se kad sam poslednji put video da se ovako bore na kraju :confused:

 

EDIT: Lol, 'zaboravili' na Grangera :no: Zaboravili na najboljeg igrača protivničke ekipe, to je to :haha:

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam video, kucao sam post, pa sam čuo samo :haha: Pa dobro, manje-više sam optimističan, danas su samo neki igrali kako treba, opet su ušli u neizvesnu završnicu, a Indijana je sa Westom i Hillom dosta jača ekipa nego prošle godine. Bar da bude malo više neizvesnih utakmica ove godine :) Ipak, ne dopada mi se ovo 17 od prvih 26 u gostima :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nešto siguran, počeo Šarlot da brljavi a James pizdi.

 

Btw, ne znam šta se toliko očekuje od ovog Vašingtona, jedino ako Wall i Young odjednom postanu all-star igrači i Lewis se vrati u Orlando formu, znači nema šanse da nešto naprave :mhihi: Atlanta ove godine opet zajebana :pivopije:

 

Ahahahaha bravo Haslem :lol:

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi ovom Boshu :haha: Da, lepo je videti Toronto koji igra odbranu :da: DeRozan je dosta loše igrao veći deo utakmice, probudio se tek na kraju, centri opet zabrinjavaju. Mislim da ovom klincu Davisu treba dati malo više prilike da igra, nije fora da jedan od prvih pikova na draftu sedi na glupi drugu godinu zaredom i dobija 15-20 minuta u igri. Dobar je Amir, ali iskombinovati malo i Davisa. Btw, dobra je druga petorka, Bayless i Barbosa dobro funkcionišu zajedno. Još da Calderon igra kao ranije... Ne znam šta mu je, već dosta vremena igra jako loše, sa retkim dobrim utakmicama tipa prethodne. Da je jedan odličan plej bili bi sasvim pristojna ekipa :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najvise me nerviraju ovi klosari na trojci johnson, butler i fobers, totalno su nesposobni. kontam da je kleiza bolji od sve trojice zajedno, steta sto je povredjen.

 

pukose bobketsi jbg, mogli su neki normalniji sut od ove trojke da izvedu... trebali su walkera da ubace lik je dobar u ovakvim situacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wall još po starom izgleda. Plejmejker 6 asistencija 6 izgubljenih lopti, šut 4/13 :mrtav: Kao da je sa druge strane Chris Paul a ne Jeff Teague :mhihi:

 

Kleiza bi valjda trebalo da se vrati za mesec dana. Biće to neka osrednja ekipica, možda bude mesta u plejofu, ali najverovatnije ne :bigblue: E da jbt, Barnjani počeo da igra odbranu :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse da se raptorsi dokopaju plejofa sa ovakvom ekipom, previse su losi. nemaju ni jednu zvezdu u timu, barnjani je tu negde ali nikad da dostigne taj nivo. ovaj derozan ima potencijal, videlo se da moze da sibne po koju troju ali treba to bolje i sigurnije da se radi. bolje da budu sto gori ove sezone pa da uzmu nekog dobrog klinca na draftu i taman im stigne onaj litvanac centar pa pokupe nekog free agenta i naprave neki normalan tim. bolje tako nego da sad nesto pokusavaju, dzabe se muce.

 

gledam sad spurs - clipers, bas da vidim kako se uklopili cp3 i ostali. u pozadini se cuje ministry - just one fix :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вазда био. Увек сам га баш готивио.

 

За Duranta стоји то. А замисли колико ће тек да напредује, с обзиром да су му тек 23 године.

Иначе, ценим да Cousins може да израсте у великог играча, само да настави да се правилно развија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам знао то. Проблем је то што Сакраменто има, ако се не варам, најмлађу екипу у лиги. Њему треба неко искусан да га среди мало, и да му показује неке форице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Ali je svejedno bilo u top 10 :haha: Ne voli publika Jamesa, ali on se izgleda time hrani. Wade nije igrao pola utakmice, neku je povredu manju zaradio, ali jbg, James nekad izgleda tako samouvereno da prosto znaš da će rešiti utakmicu u korist svoje ekipe, pa makar gubili 15 razlike. To se i desilo :mhihi:

 

Večeras Paul vs. Rose :rockdevil: Gleda se i bruka Toronta u Dalasu u najavi :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...