Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Clippersi imaju sasvim solidnu ekipu, samo što sinoć nije bilo ni Billupsa, ni Bledsoa, ni Evansa. Ako ne uđu u plejof sa recimo neke od prvih 5-6 pozicija biću iznenađen. Čikago ulazi kao ili prvi ili drugi, ne verujem da će završiti na nižoj poziciji, samo da se ne desi nešto nepredviđeno, tipa neko uzdizanje Bostona, kome se vratio Pierce a Bass ubija :da: Da je Knicksima Felton, umešali bi oni tu prste, ali sa Davisom nema nešto previše 'leba bojim se :mhihi: Ali zato ekipa u kojoj je sada Felton cepa :da: Ajmo Blejzersi jednu sezonu da napravite nešto :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sad vidim da su klipersi pokupili evansa, prosle sezone je bio odlican u raptorsima, kontam da se nije povredio bio bi prvi skakac lige.

 

odlicna partija bullsa. svidja mi se kako rouz igra ove sezone, dosta bolji sut sa trojke, igra pametno, ne gubi lopte i ne forsira suteve, a i hamilton se odlicno uklopio u tim. bice opasni ove sezone, voleo bih da ih gledam u finalu protiv oklahome.

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedna mala noah-inspirisana kompilacija velikana odvratnog slobodnog bacanja

 

Don Nelson

 

Jamaal Wilkes

 

Desmond Mason

http://www.youtube.com/watch?v=sjbvlqXfHwQ&feature=related

 

Shawn Marion

 

Chuck Hayes

 

Wilt Chamberlain

 

Michael Adams

 

Bill Cartwright

 

Shaquille Oneal

http://www.youtube.com/watch?v=Xgs4X4hQWAs&feature=related

 

 

--------------

 

moj favorit je chuck hayes..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao majko mila :haha:

 

Večeras se gleda NBA, prvo Raptorsi, pa malo Čikago pa Portland, da se vidi malo duel Felton-Paul i čisto da se vidi kako Aldridge objašnjava par stvari Griffinu na više od 2 metra od koša :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ovaj Turkoglu mi sad još mrskiji :mrtav: Ko zna koliko su ga u Torontu plaćali da bi igrao očajno, govorio 'doći će šut' :mrtav: Ne znam samo šta Carter radi u igri :lol:

 

Bezveze poraz, uglavnom na neiskustvo i nedostatak neizvesnih utakmica. Ali dobro, lepo je videti da mogu fino da namuče i najjače ekipe. Ne očekujem da sutra dobiju Njujork, a btw, raspored je poklonio otprilike Knicksima pobedu - imaju dan odmora i igraju protiv ekipe koja je prethodni dan igrala i morala da pređe par hiljada kilometara od Floride do Njujorka. Verovatno će sutra Raptorsi imati 1-4, ali posle toga imaju seriju od 7 utakmica koje mogu dobiti :pivopije: Klivlend, Indijana, Nju Džersi, Vašington, Sakramento, Filadelfija, Minesota :da:

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...