Jump to content

Transformers The Movie


voodoo_

Recommended Posts

OK, slazem se, suvise je tehno, ali moras priznati da izgleda daleko realnije nego u crtanom filmu. Tamo su mi neke transformacije bile pomalo i smesne, pogotovo kad im se menja velicina. Onoliki Megatron se transformise u pistoljce koje moze da stane u ruku Soundwave-u... ma,da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, slazem se, suvise je tehno, ali moras priznati da izgleda daleko realnije nego u crtanom filmu. Tamo su mi neke transformacije bile pomalo i smesne, pogotovo kad im se menja velicina. Onoliki Megatron se transformise u pistoljce koje moze da stane u ruku Soundwave-u... ma,da.

Slazem se. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta, kao po prici su mutirali kad su dosli na Zemlju?

 

 

odgledaj prvu epizodu, prvog serijala

Teletran 1 im je dodelio zemaljske oblike, nakon sto se brod slupao na zemlji zajedno sa deseptikonima i autobotima

 

naravno, ko zna kakva ce prica biti u filmu

 

meni samo nije jasno zasto je koji kurac Starscream F-22 kad se u crtanom jasno vidi da je Mig-29

i on i Thundercracker i onaj treci :)

jebeni Amerikanci

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 12. 2006, 13:38' post='1249604']

meni samo nije jasno zasto je koji kurac Starscream F-22 kad se u crtanom jasno vidi da je Mig-29

i on i Thundercracker i onaj treci :)

Mislis da je ono Mig-29, kao neprijateljski avion? Meni su licili dosta na F-14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kontam skroz, to sam i uzeo kao pretpostavku, ali nije nelogicno da Ameri kao superiornu tehnologiju koju su vanzemaljci uzeli da kopiraju ubace svoje avione.

Starscream je bio belo-crven, Thundercracker plavo-beo, a Skywarp crno-ljubicast. Tek kad sam pogledao film sam video da je od Thundercracker-a nastao onaj lik Scourge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='8. 12. 2006, 13:38' post='1249604']

odgledaj prvu epizodu, prvog serijala

Teletran 1 im je dodelio zemaljske oblike, nakon sto se brod slupao na zemlji zajedno sa deseptikonima i autobotima

 

naravno, ko zna kakva ce prica biti u filmu

 

meni samo nije jasno zasto je koji kurac Starscream F-22 kad se u crtanom jasno vidi da je Mig-29

i on i Thundercracker i onaj treci :)

jebeni Amerikanci

 

To i mene nervira, niko skoro nije kao u crtacu, Bamblbi nije buba, Ajronhajd nije kombi i otkud diseptikonima policijski auto, otprilike vec mogu da zamislim u kakvoj ce ga sceni upotrebiti...

 

A iako su i meni Starscream & co. licili na migove, trebalo bi da pretstavljaju F-15ice. Ameri su posebno osetljivi na svoje avione, tako da i ne verujem da su hteli da naprave migove...

Da, i to da je Megatron crni mlaznjak!!! :confused: Ok, glupo je da bude pishtolj, ali trebao bi da bude tenk ili tako nesto...

 

Bar je Soundwave jos uvek kasetofon :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i mene nervira, niko skoro nije kao u crtacu, Bamblbi nije buba, Ajronhajd nije kombi i otkud diseptikonima policijski auto, otprilike vec mogu da zamislim u kakvoj ce ga sceni upotrebiti...

Kad smo vec kod policijskih automobila, otkud to da Deseptikoni uopste imaju auto? Automobile su imali Autoboti, zato su se tako i zvali. I zar nije policijski auto zavni Prowl bio medju Autobotima?

 

IPB Image

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...