Jump to content

Transformers The Movie


voodoo_

Recommended Posts

Hajmo sad realno, sta vi zapravo ocekujete kada svesno pustite Transformerse u HDu na racunaru, ili mozda odete do bioskopa da ih pogledate? Neki film sa krajnjom porukom koja ce vam promeniti zivot i ostalo? Kontam da film zaista jeste los ali isto tako mi pada na pamet da je sama prica stavljena u drugi plan i da je akcenat stavljen na samu grafiku i akciju. Zasto bi neko uopste pogledao Transformerse i onda analizirao samu pricu?

 

 

Zbilja vas ne kapiram, jebes ga.

 

Nije opravdanje to što su to "Transformersi" kao što sam već rekao i smatram da ga ne treba svrstati u kategoriju "specijalni efekti". Ako je kategorija akcija, loša im je akcija, a čak su se usudili na imdb-u da stave "thriller". Prvi sam pristalica da ako ne voliš da gledaš crtane filmove, nemoj da ideš da gledaš crtane filmove ali nisam još čuo za žanr "specijalni efekti bez radnje i smisla" i mislim da ih ne treba opravdavati.

 

Mora postojati neka granica šta se može nazvati filmom a šta izdrkavanjem sa specijalnim efektima. Ja ne mogu da ignorišem uopšte ostale aspekte. Kao da mi neko kaže "gledaj Grand Paradu, kakve ima veze što je muzika sranje pičke su baš ekstra".

 

Da nisu zadnjih godina izašli filmovi kao što je Betmen, Hulk pa čak i novi Thor mislio bih možda da ne može bolje ali sigurno da može i mora. Nadam se da ću doživeti da vidim snimanje novog serijala Transformersa jednog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem i u potpunosti si u pravu ali ipak mislim da je to film koji je predvidjen da ubije 2-3h, da niko nije ni pokusavao da ga gurne na visi nivo. To je to sto masa trazi, nesto sto zaradjuje novac. Budzevina od 2h koju nema potrebe analizirati. Al' ok, sve je stvar ukusa. Ja sam na primer uzivao dok sam ga gledao jer mi je smetnuo sa uma neke vaznije stvari oko kojih sam se u tom trenutku nervirao. U mom slucaju je film postigao bas ono zbog cega je i snimljen.

 

Licno mi se svidja sama grafika i sami specijalni efekti iz razloga sto sam laik za te stvari pa mi je sasvim dovoljno nesto sto prija mome oku. Ti se sa druge strane grafikom i bavis pa u sustini i mozes da ocenis da li nesto valja ili ne.

Priznajem takodje da mi je zao sto ovaj film nisam gledao na velikome platnu, bez obzira na to sto je totalno bezuman.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima losih filmova a koji se opet mogu gledati, ako se mozak pusti na ispasu i uziva u efektima ili slicnom na 2 sata, ali brate ovaj film je preterao. Mozak me zaboleo koliko je glup. Pola filma se svodi na zumiranje guzice one glavne ribe i njene haljine, sto opet, samo po sebi nije lose, ali i ona me nekako iritira, tako da sve u svemu - razocarenje, neverica, sok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odgledah juce treci deo Transformersa, i blago receno sam razocaran. Nije tu ona riba iz prva dva dela, to me je Fapriralo, pa onda glupa prica. Jeste glupa, u prva dva dela prica i akcija su bili preterani, sada u ovom trecem, cak mi ni animacija nije izgledala nesto ubedljivo. U prethodna dva je animacija bila mnogo bolja po mom misljenju. Sve u svemu, nisam nesto preterano odusevljen trojkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...