Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

I svi ce ti reci kako pare nisu bitne kako treba izabrati kvalitetnog majstora, blah blah. Moras da odes u neki studio da ih smaras, nema ti druge. Jedino sto mogu da pomognem - minimum je 50 evra. Neki naplacuju fixnu cenu+evro po cm kvadratnom.

Ja bih radila u 37ici ili kod Slobe. Ne znam kakve su cene ali oni imaju neki stil koji se meni svidja...

Pa i ja vec godinama radim u 37ci, i pre nego sto su imali studio. Kako onda nije bitan kvalitet. Kako onda nije bitno, kod koga radis. Ako vec znas ove iz 37ce pitaj samo koliko opravki imaju? Ja sam vodio vise ljudi u 37-cu da im srede tetovaze jer su ih drugi majstori sjebali.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaalo bre covece iskuliraj. Mislim na to da ako startujes nekog majstora preko moba ili neta niko ti nece reci kolika je cena, vec ce svi krenuti sa pricom o kvalitetu. za cenu se ide direktno u studio.

Ne znam nikoga iz 37ice ali barem ovo malo njihovih radova koje sam videla u magazinu i prosle godine na expou su mi bili dovoljni da ih izaberem kao studio kome cu dati da me shara...

Love&peace orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaalo bre covece iskuliraj. Mislim na to da ako startujes nekog majstora preko moba ili neta niko ti nece reci kolika je cena, vec ce svi krenuti sa pricom o kvalitetu. za cenu se ide direktno u studio.

Ne znam nikoga iz 37ice ali barem ovo malo njihovih radova koje sam videla u magazinu i prosle godine na expou su mi bili dovoljni da ih izaberem kao studio kome cu dati da me shara...

Love&peace orangelistening.gif

Dobar izbor, jer su najbolji, pogotovo sto Muta sad ide na takmicenja po svetu, mozda je i bio, nisam se dugo cuo sam njim icon_confused.gif

Zvanicno najbolji u Bg-u. Takmicenje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se meni cini ili to neko hoce da stavi ruzu sa tribalom?

Muskoj osobi to ne ide  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Mozda ali krimi fazon, vrat, lice, saka.............

ph34r.gif

o majko moja LICE!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tetovaza je tetovaza. Zasto mislis da si ti sa "ruzom i tribalom" urban i, khm, moderan? Pre te to svrstava u neko pleme nego facijalni tattoo... i bar se raspitaj malo sta to znaci i ko se tetovira po licu icon_rolleyes.gif

Zbog ovakvih pozera vecina tetova koje vidjam danas su delfincici i tribalcici i lobanjice i pentagramcici i japanski znakovi ('bem ti deminutiv) i ostale "swatke" i "opake" stvari.

No offense, nemam nista protiv tebe ni tvog teta. Samo mi je muka kad vidim na cemu "majstori", ne samo kod nas nego i u svetu, zaradjuju kintu.

Inace, mislim da je ovo moj najduzi post na nekom forumu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell, jos me imas u potpisu, joj divna si. wub.gif

Micooooo gdje si ti mila svo ovo vrijeme bila!

cHak se i rimuje! mhihi.gif Awwww wub.gif te seko! icon_wink.gif

 

 

*Hej! mad.gif to omalozavanje tudjih tetovaza je nedozvoljeno,

mislim, jeste da ''svako ima pravo na svoje ye8eo misljenje''

ali tako nesHto je nepravedno reci, jer svako ima pravo da

istetovira ono sto zeli i gdje hoce! Jer nbe vidim sHto bi tvoja

tetovaza recimo bila bolje od njecije, itd.

 

....Runes Swastika....

user posted image

HAIL TO OUR NAZI GOD! mrred.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li ti je palo na pamet da bi ti neko vec rekao da zna?

 

Pogledaj OVDE ili OVDE.

 

Necu komentarisati tvoju izjavu da te mrzi da se proshetash i raspitash za neshto shto ce ti stajati na telu celog zhivota.

Edited by Cayca

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi neka mi neko kaze kolilko je priblizno da cena za ruzu mrzi me da idem do studija... icon_wink.gif

E, brate nemere to tako, ye8o ga bog,

ako vec planirasH tet' otidji do studija

i raspitaj se! icon_da.gif

 

*Ja prozvana, a joj, ma jok mila moja, samo vi! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad bi te ja tukla tupom motikom icon_smile.gif

 

brate, presjedili smo nekad dane pricajuci o tatu majstorima po gradu i srala sam ti o slobi danima.

kakav je? NAJBOLJI.

ja nisam svoje tetovaze radila kod njega, ali sam vidjela stotine njegovih radova i definitivno je najbolji. covjek zna da radi i free-hand, znaci odmah krece s masinicom, bez ikakvih kontura.. a to se rijetko koji majstor smije usuditi. mnogi majstori s kojima sam licno pricala (u novinarske svrhe) kazu da je on stvarno najbolji.

covjek je zamalo odnio glavnu (prvu) nagradu na Tatoo Expo u USA gdje je bilo hiljade majstrora iz cijelog svijeta, i najbitnije - nije precjenjen kao sto je Sindjel studio, i sl.

 

znam ljude koji su neke komplikovane slike nosili u druge studije gdje im je receno da ce ili morati uprostiti sliku ili da odustanu od iste. sloba je pak najjaci u tim detaljima, komplikovanim sitnicama i nikad nije odbio nikoga zbog `komplikovanosti slike`. on ne radi nedjeljom i na crveno slovo (bar je meni tako rekao), tako da nemoj da ga smaras za termin. koristi najkvalitetniju opremu i ne stedi ni na cemu. radio je slike gomili domacih `celebrities`icon_smile.gif

 

bar takvog slobu znam i znam ljude koji su bas zadovoljni svojim tetovazama (i novim i prepravkama).

 

sto se tice cijena - skup je, ali nije kao sindjel. lak je za dogovor, nije zadrt za cijene i sl. takodje, slike se rade na kozi i za cijeli zivot, pa ne ocekuj ni da ce biti jeftin.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...