Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Pre će biti da se loži na Gigerovu knjigu grafika "Biomechanics".

 

 

Ne 'lozim' se...definitivno neadekvatna rijec ; ) Obozavam Gigera..ne samo Biomechanics, vec i Necronomicon i generalno sve sto ima veze s njegovim radom. Ljetos sam nabavila Taschenovu knjigu Giger Ar+h. :wub: Nadam se da cu uskoro naci airbrushes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa rekoh ja da zemske vole to :mhihi:

 

Pitanje za sve: da li preferirate boju ili black and white?

 

ne vole sve zenske to..meni je lobanja.. :wub:

 

ja preferiram samo black..i sijenchenje..koje navodi na crno.. :da: ne volim u bojama tetovaze..recimo kad sam radila crnu ruzu glupo mi bilo da mi budu listovi zeleni..a plus tribali do ruze su isto full on crni..gledam da mi ide uz stil i odjeve..a crna tetovaza uz sve ide tak da.. :bigblue:

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da uradim zvezdicu na penisu, samo shto niko nece da mi uradi :sad:

...a tako bih voleo da imam....

 

hiihi cool..to nesht tipa kako je jedna djevojka uradila djavolju glavu preko cile p. :rockdevil::red: extra..da si ovdi lokalni moja bih ti frendica uradila za sigurno..ona tetovira.. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене једна звездица асоцира на масне столњаке и стиднице у карађорђевој. кров прокишњава, базен пун жабокречине. боље стави 5 комада да можеш да кажеш да ти је кобаза де лухе. или више десетина комада па да кажеш да ти је кобаз из еротске уније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ti zvezdica na kurcu?

Jednostavno mi se svidja ideja....

 

ideja je sweet, samo... da li zvezdica treba da se lepo vidi u erekciji ili kad je spushten?

Ne znam... zato bih uradio dve za svaki sluchaj :mrgreen:

 

Смрт фашизму, курац комунизму. :)

Hahaha :)

Taj fazon :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na midnight orange uvek mashim quote, nekad primetim, nekad ne.

 

u svakom sluchaju, shvatili ste, nadam se :)

Covece,ovo nema veze s vezom,but nevermind... Odusevljavas me u svakom pogledu i pitam se da li bi mogli da se upoznamo nekako,nekada,negde... Odakle si? :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...