Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

kinetic: bez zajebancije - i imalo zelje da omalovazim rad majstora - samo sam iskrena i objektivna.. bolje da je ta slika ostala na papiru, cak i tamo bi izgledala malo djecije. ja bi trazila odstetu od majstora..

 

brate, danas je tet toliko napredovao u smislu slike, boja, samih majstora, smijesno mi je da neko i dalje tetovira sebe u fazonu JNA - Batajnica..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je super i bezbolno prošao, i tako sam zakazala sledeći...

Isto kao i prvi, bez njihovih kataloga, pa da milion ljudi ima isto, nego sam im kao i prvi put odnela sliku šta hoću da mi odrade!

 

A devojku koja radi ne menjam, svi koji su videli su oduševljeni, a ja prva među njima, tako da neću da je menjam!

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego zene nemojte da se cupate za kose, polako i smireno. Confirm whatever she says and avoid eye contact.....

 

Dosta spama i flejmovanja. Mirno nastavite diskusiju. Ili jos bolje - nemojte.

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm bas mi je drago da sam procitala ovaj topic (dobro ne svee ali dovoljno) jer mi je prvobitna ideja bila da odem u Sindjel..

Zvacemo ovoga Slobu :D

Ja njemu ne moram da odnesem sliku na papiru, jel' tako? Mislim, moze on da mi nacrta? (ne odmah na kozi..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda mogu da pitam? Zanima me zašto to neko sebi radi, pa smatram da pitanje nije glupo!

 

ако ти се не свиђа и не схваташ то увек можеш да урадиш ово из мог потписа! Мислим на "крако и јасно" део!

Edited by Краљ Хаоса

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebesh mi sve ako pozelim nesto vise od zivota i onda uzmem da se tetoviram.

 

ти си веома досадна особа зар не?

 

негде на нету сам прочитао основну разлику између људи са тетоважом и оних без, а то је да људе који имају тетоваже заболе дупе да ли је имаш или не!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...