Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Jel zna neko gde mogu da nađem proverena značenja kanji simbola?

 

kod mene :bigblue:

 

 

elem, treba mi savet... posto radim svoju prvu tetovazu, i ne mogu da kazem da se nesto posebno razumem u majstore, treba mi savet kod koga da idem. Svojom nesrecom sam svratila u Sindjel, i traze mi 70 evra za tetovazu na clanku noge u velicini kutije shibica, koja pritom nije ni popunjena (znaci stencil varijanta). Navratila sam i u Sremsku, decko kaze 50 evra, pa me zanim vase misljenje o tom studiju? I da, kakav je "studio 37" i sa cenama a i sa kvalitetom? Hvala svima na pomoci :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Divno! Posto i ja uskoro radim macku, isto samo konture, ali nesto drugacije od tvog.

Inace, od svih koji imaju tradiciju u tetoviranju :P sam cula da je Sindjel shit i da bespotrebno deru. S druge strane, najvise hvale Slobu.

Toliko ja znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

мораће јако добро да се уради да би се видело лепо јер је и на овој слици све нејасно, а то значи пошто хоћеш преко леђа, да ће да кошта читаво богатство!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam moje tetovaze radio kod mene ..naime studio se zove "skinart" a njegov vlasnik je jedan od top 10 tattoo majstora u evropi...sada radi zajedno za oba njegova sina koji su isto tako dobri...Ima jedno studio u Kumanovu i jedno u Skoplju...pa ako se nekad po neku slucajnost nadzete u MK a u isto vreme ste se zazeljeli za tattoo-have a bujrum

 

http://www.tattooskinart.com.mk/eng/index.asp

Edited by Ive

Share this post


Link to post
Share on other sites

otdkb3-2.jpg

 

ocem ovo. na ledja.

 

 

sloba ti je najbolji za ovo.. ima najkvalitetnije boje, i strasan je u detaljima.. na kraju, pitaj ga da ti pokaze neke njegove slicne radove - a isto pitaj i druge majstore, i vidjeces sto kazu da je najbolji :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...