Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Je li ko bio kod Bobana u Tattoohouse, kako on radi?

FENOMENALNO!!!Ja kod njih blejala non stop dok sam isla u srednju,znaci odlicni su,a mozes biti 100% siguran da dobijas ono sto si zamislio!

 

 

Teška me dilema muči! da li sakriti ožiljak ili odraditi leđa?

I ja sam imala trip da sakrijem oziljak tetovazom ali sam odustala od ideje...ne znam sto ali vremenom mi je ovaj oziljak postao sladak (a i drugima :D) pa bolje odradi ledja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da odradim D.R.I. skankera na levo rame za jedno godinu dana, cvrsto sam odlucio :rockdevil:

 

39336.gif

 

Ja bih pre odradio taj Slayer logo sa tvog Show No Mercy avatara, nego li Dirty Rotten IMBECILE ... cCc ... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
I ja sam imala trip da sakrijem oziljak tetovazom ali sam odustala od ideje...ne znam sto ali vremenom mi je ovaj oziljak postao sladak (a i drugima :D) pa bolje odradi ledja!

 

 

I ja sam odustala od sakrivanja ožiljka, nije mi baš postao simpatičan, ali već 28 godina je deo mene, pa kontam, neka ostane tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

FENOMENALNO!!!Ja kod njih blejala non stop dok sam isla u srednju,znaci odlicni su,a mozes biti 100% siguran da dobijas ono sto si zamislio!

 

I da dobiješ još ponešto što nisi zamislio. Taj Boban je na najlepšeg zmaja kog sam ikada videla dodao netraženu senku (pri čemu me nije obavestio da će staviti senku) i sada imam na leđima tetovažu za koju ljudi uglavnom kažu: "Baš je zanimljiva, šteta što je razmrljana." jer zbog te imbecilne senke sve izgleda kao fleka. Nikako ne ići kod Bobana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad se tetovira kod nas u osrednjem salonu (cak i za nas standard) nista osim crno-belo bez sencenja ne moze da izgleda tako dobro.

Kad pogledam kako tetoviraju po evropi (aka ostatku sveta) pitam se u cemu to nasi grese - tehnika ili oprema? Cak i nasi najbolji saloni ne mogu da prismrde radovima boljih svetskih. Nije uverljivo, prosto receno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pa kad se tetovira kod nas u osrednjem salonu (cak i za nas standard) nista osim crno-belo bez sencenja ne moze da izgleda tako dobro.

Kad pogledam kako tetoviraju po evropi (aka ostatku sveta) pitam se u cemu to nasi grese - tehnika ili oprema? Cak i nasi najbolji saloni ne mogu da prismrde radovima boljih svetskih. Nije uverljivo, prosto receno.

 

 

 

kad su te stvari u pitanju - Sloba iz Urban Savage (gore neko ostavi adresu/tel) apsolutno je rame uz rame ostalim artistima. opet, nije do njega kad neko donese idiotsku sliku, on covjek radi posao.. ali ako mu ostavis odrijesene ruke, ja licno nisam vidjela jednu zamjerku na njegov rad.. posmatrala sam ga danima/mjesecima, pregledala vise od pola njegovih radova (sto uzivo, sto na slici) - i ako ces profi tattoo, nema potrebe da ides preko grane.

 

 

opet, i preko grane, ima svakakvih budala.. u ovom selu gdje sam ja stacionirana, ima i dobrih i groznih majstora.. pogledas na sta tattoo studio lici i sve ti je jasno. to sto je neko preko grane, ne igra neku specijalnu ulogu.. potrebno je uraditi mnogo istrazivanja, procitati dosta recenzija, kritika.. i polako se odluciti.

 

 

higijena je za mene licno na prvom mjestu. cak i ako je majstor sampion svijeta, a stoka u smislu koristenja opreme, neurednost i sl, nema sanse da bi stavljala svoju kozu u taj rizik.

po Beogradu sam vidjela da vise od pola studija ne zadovoljava osnovne standarde, nadam se da je situacija bolja u posljednje 3-4 godine..

 

Boban (Tattoohouse), Sloba, pa i Snjeza - imaju bas uredne navike, studio i sl. za ostale i nisam imala preveliko misljenje.

opet kazem, nadam se da je sad mnogo bolje.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie: ma ne kazem da je svaki salon preko bolji nego da samo preko imas one majstore cije boje bas vriste, cije senke izgledaju apsolutno uverljivo itd. Gledala sam Urban Savage radove i jesu ubedljivo najbolji ali i dalje znam za par boljih mesta preko.

Sad opet, zanima me sta cini ove ostale tako losim u smislu te 2 stvari. Koliki je udeo opreme a koliki ljudski faktor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam.

Gledala sam gomilu radova Gorana iz Wigwama i ako sam i imala zamerku uglavnom je bila ona cuvena prica uz sleganje ramenima "musterijin zahtev"... A imala sam i prilike da gledam i slusham ubedjivanje izmedju njega i musterije, tj on da savet kako bi to bilo bolje, a onda krene musterija da ga ubedjuje da je ovako bolje.. I jebiga, uradi covek ko sto mu je trazeno...

Naravno svako ima radove jaceg i slabijeg kvaliteta, ipak, covek se uci dok je ziv...

 

Zavisi i sta ko hoce o da tetovira. Nesto manje komplikovano moze i prosecan majstor sasvim super da uradi.

 

@ personal

meni se tvoj tattoo bas dopada

moje misljenje

sad da li sam i koliko kompetenta jebem li ga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie: ma ne kazem da je svaki salon preko bolji nego da samo preko imas one majstore cije boje bas vriste, cije senke izgledaju apsolutno uverljivo itd. Gledala sam Urban Savage radove i jesu ubedljivo najbolji ali i dalje znam za par boljih mesta preko.

Sad opet, zanima me sta cini ove ostale tako losim u smislu te 2 stvari. Koliki je udeo opreme a koliki ljudski faktor...

 

 

upravo ovo sto smorock kaze - musterije imaju takve zahtjeve i to je to..

 

e sad, opet mora da se ima u vidu cinjenica da dosta profi majstora preko grane, biraju musterije, biraju slike, moze im se.. kod nas malo koji majstor ima priliku da tetovira nekome cijela ledja ili neke komplikovane slike. sve se svodi na male tetovaze, jebi ga - koliko para, toliko muzike.

sam Sloba zna odlicno da radi "free-hand", ali to je ono, jednom godisnje ako ga ubode, a majstoru preko grane to dodje mozda svaki dan..

 

 

ovdje ljudi imaju love, najnormalnije gledam klince kako tetoviraju cijele komade tijela, to su veliki zahtjevi, velika lova. ne mozes to bas da poredis sa srbijom, gdje se za tattoo jos uvijek cjenkamo. ko na buvljaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama pricam i o sasvim malim prostim stvarima :) ne o necem ekstravagantnom. prosto deluje preciznije, zivlje, kvalitetnije, ako je u boji onda boje "vriste". Kod nas jebote i dalje ima puno salona gde crno nije cisto crno :)

zavidim ljudima koji mogu da smisle sta da tetoviraju i da ih to ne smori makar godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalno znam o cemu pricas, samo sam se nadovezala na pricu - cemu :) :)

 

 

koliko para, toliko muzike. i boje zavisi gdje nabavljaju, s cim mijesaju i dal znaju da ih mjesaju.

 

 

na nekim koncertima ovdje, vidjela sam neke likove, sto kazes - imaju nenormalno zive boje. crvena je bas crvena, zuta bas zuta.

odavno planiram da moju sliku sredim ponovo, da ono sto treba da bude crno, bude CRNO. a ne tamno sivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...