Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Evo danas sam uradio svoju prvu tetovazu, kod Maje, posto Goran ne radi trenutno, Maja je jedini dobar majstor a da nije Sloba koji ima listu cekanja do maja. Inace, bilo je bolnije nego sto sam mislio da ce da bude, ali ok posle 15 min sam se privikao. Radio sam veliki tet preko celih plecki i leve i desne, slova velika punjena mastilom, i oko njih vinjete tamno crvene. Mnogo sam zadovoljan, i sama tetovaza je odlican pocetak za ledja koja bi trebao da nastavim da radim cim budem imao neke pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, bilo je bolnije nego sto sam mislio da ce da bude, ali ok posle 15 min sam se privikao. Radio sam veliki tet preko celih plecki i leve i desne, slova velika punjena mastilom, i oko njih vinjete tamno crvene. Mnogo sam zadovoljan, i sama tetovaza je odlican pocetak za ledja koja bi trebao da nastavim da radim cim budem imao neke pare.

Cestitam :veseli:

Skroz je logicno da neko ko ima pirsinge voli i tetovaze ali nekako sam iznenadjena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom izgledaju kao da si se bojila vodenim bojicama posle nekog vremena. Doduse nisam to radila vec samo gledala na drugima... Lepe su samo prvih mesec dva posle blede neujednaceno.

Uzmi bolje one iz zvaka za pocetak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, ja imam ideju i shta bih tetovirala i na kom mjestu bi ta tetovazha bila, ali - kao prvo - ko zna da li bih se poslije pokajala, onda, ko zna kako bi ta slika izgledala na kozhi, a i neshto tako "agresivno" mi ne bi ni stajalo. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorock, ko bi rekao :)

 

nego jel zna neko da li radi buki još? on je bio dobar tet majstor. ovaj sloba mi je mnooogo brz gledala sam ga par puta, čovek kao da na takmičenje ide. jbt to je ipak nečije telo.

 

bilo je vremena kad sam htela da uradim i znala sam i šta i dala da mi se napravi slika pošto nije baš lako moglo da se nađe jel'te... ali nisam mogla da prihvatim neku tako konstantu na sebi i nisam uradila.

 

mislim da sam dobro postupila.

 

 

 

ovo za privremene mi je nekako zavaravanje sebe. k'o da jedeš kolače u rukavicama. kao to je to al nije to, ne znam?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...