Jump to content

Retribution


MEDIEVAL

Recommended Posts

Death metal bend iz smedereva koji je skoro izdao odlican debi album Fake Servant za etiketu rock express-a(cd je lepo odradjen)

 

postavu benda cine:

 

Damir Adzic-bubanj

Dusan Supica-vokal

Ivan Kostic-gitara

Ivan Vasic-bass

 

inace skoro svu muziku i sve textove pise gitarista Ivan Kostic,dok se na albumu pojavljuje dosta gostujucih muzicara

 

sajt benda je www.retributionband.com,tamo se mogu skinuti 3 pesme sa albuma i odlican spot za pesmu the value of suffering

 

Moje misljenje je da retrbution uz sacramental blood i amon din predstavlja osnovu za razvoj death metal scene u Srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Death metal bend iz smedereva koji je skoro izdao odlican debi album Fake Servant za etiketu rock express-a(cd je lepo odradjen)

 

postavu benda cine:

 

Damir Adzic-bubanj

Dusan Supica-vokal

Ivan Kostic-gitara

Ivan Vasic-bass

 

inace skoro svu muziku i sve textove pise gitarista Ivan Kostic,dok se na albumu pojavljuje dosta gostujucih muzicara

 

sajt benda je www.retributionband.com,tamo se mogu skinuti 3 pesme sa albuma i odlican spot za pesmu the value of suffering

 

Moje misljenje je da retrbution uz sacramental blood i amon din predstavlja osnovu za razvoj death metal scene u Srbiji

kakav death metal(na koji fazon brutalni-melodicni-tehnicki-new school-gore) icon_uhoh.gif ,koja tematika,gde svirate...? icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda to i jeste tako... (zna ga starac, sem kada se prica o kvinsrajhu! icon_wink.gif ) ...ali o5 stara prica sa REX-om... pise da je album izasao 27.04. a mi tek sada (i to ovde!) saznajemo za njega!!?!?!

 

'ajd gledacu da ga nabavim...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda to i jeste tako... (zna ga starac, sem kada se prica o kvinsrajhu! icon_wink.gif ) ...ali o5 stara prica sa REX-om... pise da je album izasao 27.04. a mi tek sada (i to ovde!) saznajemo za njega!!?!?!

 

'ajd gledacu da ga nabavim...

Eh, matori... da se malo vise interesujes znao bi. Ima sigurno godinu dana kad sam slusao 3 pesme sa diska, pa posle gledao spot, pa smo na istoj kompilaciji (Draco i Inter) sa Retributionom (Forces of Anger), pa je album izasao, pa se o njemu moglo procitati u Metal Marketu, casopisu koji je kao katalog Mordora, pa je recenzija i na SerbianMetal.org, pa je i disk lepo izlozen u Mordoru, za one koji idu tamo icon_wink.giforangelistening.gifpivopije.gif

 

Nisu anonimci, a na sve ostalo se covek mora navici, o nepostojanju kvalitetne (ili cak skoro nikakve) promocije bendova ovuda.

 

http://www.retributionband.com

 

A o Qryche-u nema sta ni da se prica, sve se zna orangelistening.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva i najvaznija stvar je da za bend/album cuju i oni koji se ne trube bas previse!!! drugacije funkcionise samo u totalnom andergraundu... OK mozda je nekome i to cilj, ali zasto onda uopste izdaje album...? necemo o tome da ne bi zatrovali temu!! hteo sam samo da naglasim da je promocija mogla biti i bolja! dakle, promocija albuma! za bend sam cuo preko te "ljute" kompilacije... a letos sam se kupao na nekom jezeru sa pevacem i cini mi se gitaristom...! icon_wink.gif pozzz za njih btw. pivopije.gif

 

mordor smara... bio sam par puta tamo i nikako mi nije bilo prijatno... naprotiv!

 

btw. skinuh one 3 pesme sa site-a... prva je onako, druga me malo smorila, treca je OK...! sve u svemu dobro oni sviraju! malo je suvise tipican death, bar se meni tako cini... ali OK nisu svi zeljni neke inovacije! sve u svemu OK ali ne za mene...

 

keep rockin' icon_rockdevil.gif

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se ja s tobom oko promocije, u potpunosti.

 

90%, pa i vise, bendova ne radi promociju ili nikako, ili jedva. Ali kao sto si rekao, to su druge teme.

 

Pa da, album nije nekakvo muzicko otkrovenje, ali u tom old school death metal zvuku koji su trazili, postigli su odlican rezultat. Meni bas odgovara, s obzirom da ne volim ovaj noviji brutal death metal uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Kvalitetno odradjeno ,spot je profi, ali nista specijalno, nista novo ne nudi.

Slazem se u potpunosti. Dobro je odradjeno sve ali je vecj vidjeno. Drago mi je,naravno, sto imamo jos jedan kvalitetan bend. Psychoparadox je ipak za klasu bolji i najbolji domacji metal bend, po mom misljenju jelte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ne znam, ali cini mi se da ni prethodni nije bio los. Ako se dobro secam (nisam sigurna, posto nisam pratila, oduvek sam malo vise naginjala ka punku), to je bilo neko simpaticno plavo stvorenje, uopste nije izgledalo lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ali cini mi se da ni prethodni nije bio los. Ako se dobro secam (nisam sigurna, posto nisam pratila, oduvek sam malo vise naginjala ka punku), to je bilo neko simpaticno plavo stvorenje, uopste nije izgledalo lose.

 

 

Daaaa, i previse simpaticno (molim one koji znaju doticnu personu da se ne smeju!)...Ali, svira, pomozite bogovi!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nisam sigurna da pricamo o istoj osobi, a drugo, ako i pricamo o istoj osobi, sta mu fali? Jeste da se malo vise glupirao, nego sto je svirao (bar tad kad sam ja slusala), ali moras da priznas da dobro izgleda. Mislim, bar tada je dobro izgledao.

To je bilo davno, i bili su samo predgrupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito smo pricale o istoj osobi. Nisam znala da nije bio njihov clan. Sta se desava sa kim? S Racunarem ili Retributionom? Ovi drugi bogme sviraju...i to dooobro...

Sa prvima, koji vise ne postoje? Sviraju li bivsi clanovi postave negde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...