Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

"taze mudo od bici" icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

U Kucevu sam u jednoj kuci videla heklano milje na vodokotlicu, a u Petrovcu u izlogu advokatske kancelarije "Plachevi na prodaju" blink.gif

 

icon_rockdevil.gif

 

Bojim se da tema umesto Vas najveci blam, treba da promeni ime u Vas najveci spam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parcova je bilo pre par godina u porodilistu u Visegradskoj  no.gif  wallbash.gif

 

Kad kažem leteći pacovi, mislim na golubove. A Parižani su i pacove jeli icon_mrgreen.gif. Uostalom, to je glavni specijalitet chez Baldrick. icon_smile.gif

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada vec spamujemo, cinimo to maximalno!

Inace, kada sam isla u neko selo, iza Valjeva, tj. bogu iza tregera, na jednoj tarabi je stajao natpis "Soci na checi". Ne bese mi to najjasnije, pa, u povratku pitah neku babu, koja se tu zatekla, sta im to, do djavola, znaci. Objasnila mi je. U pitanju su bili sokovi, na chekove!

Selo rules! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod spama - oprzilo me vrelo ulje posred stomaka.. i boli. ima neko pametan narodni lijek..? (mrzi me do apoteke, napolju opet 40)

 

fala.

 

 

 

a sto se tice blama - kad ce amerikanci nauciti da je prdenje u javnom prevozu zapravo BLAM a ne nesto cime treba da se hvale!? mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod spama - oprzilo me vrelo ulje posred stomaka.. i boli. ima neko pametan narodni lijek..? (mrzi me do apoteke, napolju opet 40)

 

fala.

 

 

 

a sto se tice blama - kad ce amerikanci nauciti da je prdenje u javnom prevozu zapravo BLAM a ne nesto cime treba da se hvale!? mad.gif

Kantarionovo ulje, ili, jos bolje, krema Jekoderm! Provereno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kantarionovo moze samo preko neta da se uzme - u mom selu toga nema nigdje, bukvalno. st johns wort.... a nema ni jekoderma u ovoj kuci. sad.gif

 

 

ocu ja fotku uvaljivaca iz sabca. icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

kantarionovo moze samo preko neta da se uzme - u mom selu toga nema nigdje, bukvalno. st johns wort.... a nema ni jekoderma u ovoj kuci. sad.gif

 

 

ocu ja fotku uvaljivaca iz sabca. icon_smile.gif

...Ebi ga, imas li, dobrog, starog, jogurta, ali ledenog.

Pokusacu da nadjem Uvaljivaca, medju ovih nekoliko hiljada fotki, pa da metem! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...