Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Pa sad, dal je bolje izblamirati se ili doci kuci i spoznati da ti se stopalo oljustilo ko mlad krompir... icon_smile.gif Biram ovo drugo. Ili makar povoljnog nosacha icon_smile.gif Nisam bila svesna da se ljudi toliko blamiraju dok nisam procitala ovu temu unsure.gif

Ali nisam mogla da hodam normalno nekoliko dana! icon_mad.gif

 

I stalno sam govorila sebi: "Seti se onih jadnih pustinjaka, ceo zivot su proveli gazeci po nemilosrdnom terenu", pa onda:"Ivana, bol - je - samo - ILUZIJAAAA... a - haaa - haaa - buuuhuuuhuuu...argh!"

 

Autosugestija nije delovala. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije pametno nositi visoke štikle ako te muče, i nakon toga teško hodaš... patike...

 

Nikad nisam imala problema sa visokom petom, tako da musik20.gif

 

Sad bih napisala neki blam, ali ne mogu da se setim ni jednog. Valjda imam manje momenata od drugih icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne idi na kalis u stiklama da se vidis s bivsim icon_smile.gificon_smile.gif em te nece uhvatiti ako padnes em ga zabole sto idete po krshu icon_smile.gif

Hmm kad me je poslednji put bio blam... kad sam ostala ulogovana na kompu kod ortaka pa mi je procitao sve mailove a neki su se ticali njega ili su sadrzali istinu (koju nije znao) icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, dal je bolje izblamirati se ili doci kuci i spoznati da ti se stopalo oljustilo ko mlad krompir... icon_smile.gif Biram ovo drugo. Ili makar povoljnog nosacha icon_smile.gif Nisam bila svesna da se ljudi toliko blamiraju dok nisam procitala ovu temu unsure.gif

O ti savrseni "BEZBLAMAZNI" stvore!

Dosla si ovde da se sladis nasim mukama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom sam se toliko napio, i to u sred kuce, na terasi sa bratom da sam poceo da pisam sa iste (ta terasa je na drugom spratu moje kuce) i usred pisanja na terasu dolazi mama... ujutru me bilo masu blam

Ko zna ko te je video od prolaznika... no.gif

 

Valjda imam manje momenata od drugih

 

Jos jedan "BEZBLAMAZNI" stvor... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo davno ali nezaboravno. Smuvao sam se sa Italijankom koja je odsela ovde u jednom jeftinom hotelu. Cest dolazak kod nje u sobu prouzrokovao je da sa jednim recepcionarom postanem na "ti". Posle ravno godinu dana dolazim sa tadasnjom devojkom i trazim sobu. Taj isti lik mi se nasmesi i obrati sa sledecim recima "Ej zdravo, opet strana turistikinja". Riba je samo podigla glavu i rekla mu " Ne ja sam turistkinja iz Krusevca". Niko vise nista nije rekao. Uzeo sam kljuc, u tom trenutku tezak kao da je od gradskih zidina i krenuo ka liftu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarica ode na selo za vikend i tu se skonta sa nekim lokalnim likom, kao upoznavanje, ovo ono..pita ga ona sta slusa ( dakle, mislila je na muziku ) a ovaj odgovori " traktor ".. ph34r.gif

Valjda je u tom trenutku prolazio, pored parka gde su oni bili, neki traktor koji je mladom paoru privukao paznju.. wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad na upisu ulazim u prostoriju 25 da podignem index i neka mlada profesorica mi kaze da je to pored, u 26-ici..ja izadjem, krenem napred, ulazim na sledeca vrata i opet pitam za indeks kad ono provalim da sam opet u 25-ici, samo sto sam usao na druga vrata.

 

Retard.. wallbash.gif

Da li profesorka bila zgodna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имали смо неке мајсторе у кући, смараче неопеване. Управо када је једном мајстору дошао син, нешто мало старији од мене, а дошао искључиво са намером да мене смара. Имбецил.. Елем, управо тада су нам испоручили неки намештај: неколико комодица које нису претерано тешке, али нису ни лаке. И тако ја решим да пренесем те комодице уз степенице, једну по једну. Цењени смарач се наместио на врх степеништа и чудом се чуди што ја носим комодице. Елем, како сам се попела до врха, а он се није померио, ја сам стала тачно испред њега и упутила му један онако хејтерски поглед који је требало да му да до знања да ми се макне с пута, и баш тада ми је понестало снаге у рукама и - БАМ! Испустила сам комоду право на његову ногу! Он је јаукао жестоко, а ја... па, баш ме је некако било блам. icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имали смо неке мајсторе у кући, смараче неопеване. Управо када је једном мајстору дошао син, нешто мало старији од мене, а дошао искључиво са намером да мене смара. Имбецил.. Елем, управо тада су нам испоручили неки намештај: неколико комодица које нису претерано тешке, али нису ни лаке. И тако ја решим да пренесем те комодице уз степенице, једну по једну. Цењени смарач се наместио на врх степеништа и чудом се чуди што ја носим комодице. Елем, како сам се попела до врха, а он се није померио, ја сам стала тачно испред њега и упутила му један онако хејтерски поглед који је требало да му да до знања да ми се макне с пута, и баш тада ми је понестало снаге у рукама и - БАМ! Испустила сам комоду право на његову ногу! Он је јаукао жестоко, а ја... па, баш ме је некако било блам. icon_redface.gif

Opasna Emelin icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ne citira se kad ste uzastopno pisali!! icon_smile.gif

Moj najveci i uzasni blam se desio pre nekih nedelju-dve ph34r.gif Man it was horrible icon_smile.gif A za siru javnost-izblamirala sam se posteno do juce na zlatiboru pri bilijaru (udje neko dekoncentrise me i promasim kuglu icon_smile.gif ). Ne znam za vas al mene je to jako blam pogotovo kad neko dodje bas da bi gledao kako lepo igras biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u hotelu, Jugopetrol mhihi.gif Imas u gradu i stoni hokej i fudbal a i 2 internet kafea icon_wink.gif

Uvek sam igrao tamo prosli put. Jel jos stoni tenis tamo?

Stoni fudbal sam toliko igrao da to nije normalno icon_biggrin.gif

Hm, ne secam se stonog hokeja, no nisam bio poslednje dve godine pa mozda zato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta seresh, nije uopste zgodna biggrin.gif

 

(Pretpostavljam da je Filozofski u pitanju) icon_smile.gif

Dovoljno zgodna da se primeti medju onim babama.. icon_biggrin.gif

Jeste filozofski..

 

Jos mi samo reci da je smedjokosa...

 

Da li da ocekujem neki blam na svoj racun..? no.gif

Valjda jeste..

 

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...