Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Iskreno se nadam da cu imati takve ispade sad kad moji odu na put icon_smile.gificon_smile.gif

 

Evo jednog sitnog blama... (toliko o mojoj zenstvenosti). Spremim se ja za izlazak pre par nedelja, haljina neka i tako to i zove me keva kaze "zvao tvoj otac usplahireno kaze "Marina ide negde! Ne znam gde, ali obukla se CUDNO i ima njih 16 da je startuje usput", pa sine sta si to obukla?" "Haljinu, mama... " " icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ahaaa cao sine!" ...

 

Pants rule icon_rockdevil.gif

 

Da li spada u blam kad popiskite decka koji cuci ispred vas tako da drugi ne vide da piskite? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Exkurzija, 3. gimnazije, budim se ja, vidim svi spavaju a dan je... cudno mi sto nigde nikog nema a nisu nas ni budili... pogledam kroz prozor cesuci dupe i paleci cigaru kad ono nasi autobusi, rade im motori i cekaju nesto icon_smile.gificon_smile.gif dotrcava drug iz odeljenja, lupa na vrata ko orangutan i vristi "cekamo vas svi vec 2h!!! niko nije uspeo da vas probudi!!" icon_smile.gificon_smile.gif o boze...

i tako mi odemo u bas, svih 9 odeljenja nas hejtuje i sednemo... i ne krenemo jos h vremena jer se razredna vratila da pochisti svedski sto od dorucka jelte "ako NEKO ogladni usput" wallbash.gif

 

Exkurzija 1. razred: napravili mi neku zurku u sobi i svi metalci nam dosli jer smo imale puno alkohola icon_smile.gif I tako se ja obeznanim i zaspim... nesto kasnije, otvaram jedno oko, soba prazna, upaljeno svetlo, meni majica negde preko brade, raskrecena, sa svezim pirsom na pupku i iznad mene razredna koja gleda i sere "Ciiirovic, Ciiiirovic, sta to radis??" "Pa spavam". I tada druga ortakinja sa drugog kreveta u snu digne jednu nogu u vazduh icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Enivej utisak je bio potpun kad sam se malo kasnije probudila sa sve nekim likom i ortakinjom na gomili icon_smile.gificon_smile.gif Meni i dalje nista nije jasno od tog dana.

U koju si skolu isla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, taj isti drug.. na ekskurziji.. negdje u crnoj gori..

 

tri dana pili, obeznanili se od alkohola. i on lik dosao da mi trazi tabletu za glavu, i ja se zarovim u neseser s lijekovima od jedne jaranice koja je bila putujuca apoteka.. i vidim plave, vidim roze tablete. ja rek`o - evo tebi plava za djecake icon_smile.gif

i popije on to. poslije 5 min zaglavio u wc, sve sto je ikad pojeo u zivot, israo je. i majcino mlijeko icon_smile.gif blam najveci u svemu sto je usmrdio cijeli sprat, a mene blam sto sam mu dala tabletu na zajebanciju. dolazi ta jaranica i ja joj kazem da sam uzela tabletu - a ona me gleda blijedo kao.. ima jake menstruacije koje je bace u krevet po 7 dana, i neki joj doktor iz njemacke prepisao te neke PLAVE koje pije po trecinu ili POLA ako su najtezi bolovi ph34r.gif

a jaran - cijelu zdrmo.

cekali smo ga 2 sata da se isere pa da krenemo nazad. usput smo stajali 98479274 puta da on sere. kad je izlazio iz busa (a kod kuce mu je vozac stao), TRCKE je uletio pored starog i stare do wc-a, ni vrata nije zatvorio, mi ga gledali icon_smile.gif

sutra dan u skoli.. kod profanke koja NIKAD NIKOG NIJE PUSTILA U WC za vrijeme casa, ustaje taj jaran i onako bez rijeci veli - ja moram u wc, i vadi rolnu papira iz torbe i istrcava....

poslije pet dana - lik je od te plave tablete smrsao 5 kila, osusio se ko grana.

i dalje mi je najbolji jaran - ali je rekao da mi tabletu `za djecake` nikad nece zaboraviti icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovem drugaricu, pricam sa njom, pocnem o nekim blago recenim glupostima, pocnem da je komentarisem za neku haljinu koju je obukla dan pre (ima poprilicno velike grudi, pa su joj kroz tu haljinu malo izgledale napadno) i tako...

tek ce odjednom odgovor: "Ana nije ovde, ovde njena keva..."

 

a ja se samo pogubim, pocrvenim, i ne znam sta da kazem...

 

i naravno "Oprostite" i prekinem slusalicu...

 

kasnije njenu kevu nisam smeo da pogledam 2 meseca u oci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da cu imati takve ispade sad kad moji odu na put icon_smile.gificon_smile.gif

 

Evo jednog sitnog blama... (toliko o mojoj zenstvenosti). Spremim se ja za izlazak pre par nedelja, haljina neka i tako to i zove me keva kaze "zvao tvoj otac usplahireno kaze "Marina ide negde! Ne znam gde, ali obukla se CUDNO i ima njih 16 da je startuje usput", pa sine sta si to obukla?" "Haljinu, mama... " " icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ahaaa cao sine!" ...

 

Pants rule icon_rockdevil.gif

 

Da li spada u blam kad popiskite decka koji cuci ispred vas tako da drugi ne vide da piskite? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Exkurzija, 3. gimnazije, budim se ja, vidim svi spavaju a dan je... cudno mi sto nigde nikog nema a nisu nas ni budili... pogledam kroz prozor cesuci dupe i paleci cigaru kad ono nasi autobusi, rade im motori i cekaju nesto icon_smile.gificon_smile.gif dotrcava drug iz odeljenja, lupa na vrata ko orangutan i vristi "cekamo vas svi vec 2h!!! niko nije uspeo da vas probudi!!" icon_smile.gificon_smile.gif o boze...

i tako mi odemo u bas, svih 9 odeljenja nas hejtuje i sednemo... i ne krenemo jos h vremena jer se razredna vratila da pochisti svedski sto od dorucka jelte "ako NEKO ogladni usput" wallbash.gif

 

Exkurzija 1. razred: napravili mi neku zurku u sobi i svi metalci nam dosli jer smo imale puno alkohola icon_smile.gif I tako se ja obeznanim i zaspim... nesto kasnije, otvaram jedno oko, soba prazna, upaljeno svetlo, meni majica negde preko brade, raskrecena, sa svezim pirsom na pupku i iznad mene razredna koja gleda i sere "Ciiirovic, Ciiiirovic, sta to radis??" "Pa spavam". I tada druga ortakinja sa drugog kreveta u snu digne jednu nogu u vazduh icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Enivej utisak je bio potpun kad sam se malo kasnije probudila sa sve nekim likom i ortakinjom na gomili icon_smile.gificon_smile.gif Meni i dalje nista nije jasno od tog dana.

koliko ljudi da te startuje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li spada u blam kad popiskite decka koji cuci ispred vas tako da drugi ne vide da piskite? icon_smile.gificon_smile.gif

 

1. razred: ...imale puno alkohola icon_smile.gif I tako se ja obeznanim i zaspim... meni majica negde preko brade, raskrecena, sa svezim pirsom na pupku

 

blink.gifunsure.gificon_redface.gifno.gificon_uhoh.gificon_mrtav.gificon_sad.gif

 

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod blamova sa drugaricama... mhihi.gif

 

Drugarica i ja na kalemegdanu, kod velikih stepenica (koje su, da napomenem, bile klizave, jer je padala kisa proteklih sati).

Mi silazimo, u suprotnom pravcu plavooki kosijaner u koznim lonama mrred.gif ...

A ona ne primecuje. icon_confused.gif

Tu ja pocnem takoreci diskretno da joj skrecem paznju. Kada se okrenula, nije mogla da dodje sebi narednih nekoliko stepenika i mozete pretpostaviti sta je usledilo. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Prosula se po stepenicama... icon_redface.gifunsure.gif

Jao... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, ti si prepun tih "blamova" sa nekim drugaricama.. laugh.gif

kad imam slabo muskog drustva... icon_da.gif

 

ok nije blam niti ispad, ali moram to da kazem...

 

Secate li se kad je bila frka za onaj virus? INVITE? onaj sto przi HDD?

Dakle dobio sam ja taj meil sa nazivom INVITE...

Jedino, cudno mi je sto je meil bio hrvatskog porekla (na hrvatskom)

 

Takodje je postojala jos jedna grupa ljudi, koji su takodje primili meil na hrvatskom, neki na ruskom, neki na turskom... laugh.gif

 

pitam se samo da li je neko dobio na Liliputanskom? icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najsveziji blam (od srede u Voodoo-u)...

 

Nosila sam belu haljinu do poda.

Izgledala sam freaky sa sve belim puderom, tom haljinom i crvenom kosom i sve je to bilo fino prvih sat vremena, a onda sam pocistila ceo lokal krajem haljine... icon_mrtav.gif

Kada sam izasla na svetlo shvatila sam da je haljina mokra i crna pet cm na rubu. icon_mad.gif

icon_redface.gif ...grozomorno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da od mene nema veceg talenta za umazati se. Pre neki dan dodjem u Bg, kupim komad pice i to uzmem bez kecapa i opet se umazem. Majica je na pranju, cekamo rezultat. No, nije neka skupa pa ako nista, bice dobra za nosenje po kuci.

 

Srecno sa haljinom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- ja sam hrabar decak icon_biggrin.gif

 

 

Samo zbog ovoga (Strahinja - hrabar decak), nemam srca da ti kazem... laugh.gif

 

Nego, ajde ispali jos neki svoj blam. Sta ti je ovo sa majcama, pa tebi je bar lako sa istim icon_wink.gifph34r.gif

 

Nego, kad ce slike za ovu novu turu...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo zbog ovoga (Strahinja - hrabar decak), nemam srca da ti kazem... laugh.gif

 

Nego, ajde ispali jos neki svoj blam. Sta ti je ovo sa majcama, pa tebi je bar lako sa istim icon_wink.gifph34r.gif

 

Nego, kad ce slike za ovu novu turu...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E bas si neka, bices odgovorna ako umrem od radoznalosti icon_biggrin.gif

 

Ha, ja imam toliko blamova, kad bi sve ispricao, to bi naskodilo mojoj reputaciji icon_biggrin.gif

 

Slike ce kao sto sam obecao biti ove godine icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije najveći, ali ipak... pre jedno pola godine dva ortaka (Ivan & Leo) su se sreli na ulici, znači sasvim obična situacija. I onda, par dana nakon toga Ivan mi kaže: "Video sam Lea".

Ja onda posle par dana sretnem Lea u autobusu i on počne da priča, i između ostalog me pita šta radi Ivan. I onda kaže: "Video sam se sa njim pre neki dan, javio sam mu se, nešto smo pričali..." itd.

I ja na to ladno odgovorim: "Da, znam, i on je tebe video."

 

ph34r.gif

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...