Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

meni nije jasno zasto se prodaju sorcevi za kupanje koji su providni.

 

 

 

 

Ma jok. To i nije predvidjeno za kupanje. To je obicno gaciste.

A Strahinja prikriva egzibicionizam blamom. icon_rockdevil.gif

I mnogi drugi koji potezu slicnu tematiku.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Vrh je bre onaj Grobov blam sa neupucenoscu icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno sto sve devojke na plazi moraju da vrisnu ako im slucajno spadne gornji deo kupaceg ili peskir kad se presvlace. jaka stvar, boli te kurac. i meni se par puta desilo... icon_smile.gif

U pravu si, kao da je to nesto strasno. Jos tim vriskom mogu da uplase nekog, da covek pomisli da nedaj boze kolju nekog icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zamisli tek one koje su stvarno stidljive i ne zele da ih drugi vide u tom izdanju, pa kad vrisnu same sebi stvore problem icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Stvarno, umesto da cute i srede to na miru da ih niko ne gleda, one vriskom samo privuku hiljade radoznalo/napaljenih pogleda icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Da li sam u pravu? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok paste ovo, od ovoga je proslo tri godine ali me idalje prodju zmarci kad se setim: Jednog dana sam dok sam preplivavao adu stao na sred jezera, pod vodom skinuo gace i mahao sa njima u krug dok zblanuti ortaci nisu provalili u cemu je rec i krenuli da se valjaju od smeha. E sad, problem je bio sto to nisu snimili samo oni, nego i neki tip krajnje isfeminiziranog izgleda, koji je ne tremice blejao u mene sa obale. Ja onda lepo krenem da pod vodom da navlacim gace nazad, al ne ide, malo mi je falilo da se udavim. Posto je onaj gej i dalje blejao u mene, uradio sam jedino logicko resenje: Otplivao sam u pizdu materinu prema Makiskoj strani, isplivao kod nekog zbunja, obuko cega i vratio se nazad...

 

Ortaci me i dan danas zajebavaju za ovo laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blam mog druga:

Zovem ja njega na telefon i kazem: E, cao, sta ima, bla, bla... e, slusaj, zovem te jer sam izgubio tvoj broj telefona!

I on pocne da mi govori! A ja sve ono kao, cekaj da uzmem papir i olovku, i tek na kraju mu kazem: "brate, da ne znam tvoj broj, kako bih te sad pozvao"? I on cuti, pa tek posle jedno minut kaze meni: "cekaj malo... je l' ti to mene zezas?"

I onda je u blamu rekao da imam los smisao za humor.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif legendarno.... pozdravi druga! icon_wink.gif

 

Blam, hmmm.... icon_rolleyes.gif

mozda one pocijepane hellanke na sred bine! mhihi.gif

 

Nemam pojma, ye8ote-koji blam! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo da nije tuzno bilo bi smesno, ali je BLAMCINA

 

Vencanje, crkva, (pre toga se pilo BRUKA) .........sveca mi gori u rukama, Pop smara .........ja pocela da "kljucam" plamen mi uhvati pramen kose, posnem da panicim, Pop uzima casu sa stola i ugasi me covek ocas posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad na upisu ulazim u prostoriju 25 da podignem index i neka mlada profesorica mi kaze da je to pored, u 26-ici..ja izadjem, krenem napred, ulazim na sledeca vrata i opet pitam za indeks kad ono provalim da sam opet u 25-ici, samo sto sam usao na druga vrata.

 

Retard.. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

varg: trebo si da kazes da je to bio tvoj brat blizanac icon_smile.gif

 

 

nenja: icon_smile.gificon_smile.gif savrsen blam icon_smile.gificon_smile.gif

podsjeti me, na vjencanju moje sestre, crkva velika a nije bilo mnogo ljudi, i cuje se kad udahnes a kamoli kad sapuces. i pop otego, cita li cita, neki se opasno smorili, medju njima moj stari.. i onako drzi svijecu, i sam kao sebi kaze (ali naravno svi cuju, pa i pop) - ajde jebote, sta si oteg`o ko hodza klanjajuci laugh.gif

 

 

 

 

u osnovnoj imadosmo profesora fizike cija je glava licila na ragbi loptu. godinama su ga djaci zvali Felsho zbog felsave glave, i mom odjeljenju taj Felso bio razredni starjesina. Otac jedne klinke dosao na informacije jedne prilike.. i usao u zbornicu i trazio profesora Frlju icon_smile.gif

sto je zesce svi su se pravili blesavi, kao ne znaju o kome je rijec - dok ovaj nije poceo mrtav ozbiljan da se pita - kako li mu je to ime, i ako mu je to ime, kakvo mu je prezime i sl.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

podsjeti me, na vjencanju moje sestre...

 

Podseti i ti mene...

 

Na vencanju mog brata od strica umalo da se onesvestim od smeha u sred Crkve.

Vazan podatak - mlada malena, sitna (ko ovece dete u nizim razredima osnovne).

Elem, kad joj je svestenik stavio krunu na glavu, kruna joj je pala na ramena. Bila je k'o pticica u kavezu. Slika je tako izgledala, da sam zabila glavu caletu pod kaput i drhtala narednih 10 minuta od smeha.

 

 

Edited by Wise Owl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad na upisu ulazim u prostoriju 25 da podignem index i neka mlada profesorica mi kaze da je to pored, u 26-ici..ja izadjem, krenem napred, ulazim na sledeca vrata i opet pitam za indeks kad ono provalim da sam opet u 25-ici, samo sto sam usao na druga vrata.

 

Retard.. wallbash.gif

Ma nisi ti retard, samo si se malcice zbunio laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.

Uzuljale - su - me - nove - cipele... dry.gif

 

Morala sam pre neko vece na sred grada da se izujem (jer je bol koji su prouzrokovale bio takoreci nepodnosljiv icon_mad.gif ) i hodam okolo kao hobit, bosa, sa cipelama u ruci...

 

A ja u svom gothic sjaju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Zemljo otvori se.

Jos cujem neke babe iza sebe: "Ovaj devojcurak me podseti na mlados', kada smo ja i Miloje prvi put otisli u izlazak..."

 

A da ne pominjem da me je video svako znan ko je mogao... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago meni, blago babi... icon_mad.gif

Blago svima... icon_mad.gif

 

A po povratku kuci sam vadila trnje, drvlje i kamenje iz stopala... icon_smile.gif

Svima blago, samo mislim da tvojim stopalima nije bilo drago icon_uhoh.gif

 

Jesi bar razgazila cipele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.

Uzuljale - su - me - nove - cipele... dry.gif

 

Morala sam pre neko vece na sred grada da se izujem (jer je bol koji su prouzrokovale bio takoreci nepodnosljiv icon_mad.gif ) i hodam okolo kao hobit, bosa, sa cipelama u ruci...

 

A ja u svom gothic sjaju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Zemljo otvori se.

Jos cujem neke babe iza sebe: "Ovaj devojcurak me podseti na mlados', kada smo ja i Miloje prvi put otisli u izlazak..."

 

A da ne pominjem da me je video svako znan ko je mogao... icon_redface.gif

biggrin.gif

 

kako to meni zvuci poznato... icon_smile.gif

 

meni se to desilo pre jedno 3 nedelje... ali, poucena ranijim iskustvom, ja ponela papuce u torbi!

 

kada vise nisam mogla da izdrzim, papuce iz kese, cipele u kesu i PROBLEM RESEN!!! biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, dal je bolje izblamirati se ili doci kuci i spoznati da ti se stopalo oljustilo ko mlad krompir... icon_smile.gif Biram ovo drugo. Ili makar povoljnog nosacha icon_smile.gif Nisam bila svesna da se ljudi toliko blamiraju dok nisam procitala ovu temu unsure.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...