Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

prosle godine, toplo vrijeme bijase. posao ja sa drugom do grada da vidim da kupujem nesto po buticima. i nista, mi kuliramo kroz grad. bitno je napomenut da kad hodam uglavnom drzim ruke u dzepovima farmerica. svaki put kad bismo usli u butik radnice bi me veoma cudno gledale. ok, izadjemo mi i nastavimo tako jos dobrih sat vremena. i ulazim u kola i ladno vidim da mi je slic skroz otkopcan. to sto sam drzao ruke u dzepovima samo je jos vise razjapilo otvoren slic. wallbash.gif ali boli me k****. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najstrasniji - icon_redface.gif

 

Upoznaje mene bivsi (posle 8 meseci veze - vazna napomena) sa nekom prijateljicom njegove majke.

 

Bivsi - Tetka Miro - ovo je... (tajac)

Tetka Mira - upitan pogled

On - Suzana, ne... Snezana...Slavica... u qrac...

Ona - Jesi li siguran da je na "S"?

 

Ja - icon_uhoh.gif - wallbash.gif - violent.gif - violent.gif - tenk.gif - mrred.gif

icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Sedimo nas petoro u nekom parku i komarci nas unistavaju.Kaze ortak "Jeobte sve me svrbi" zatim neko dobaci "A bulja" tek ce ortak "Brate fala kurcu bulja me ne svrbi" icon_smile.gif

 

A neki lik sedi na drugoj klupici sam u parku(inace je negde oko tri ujutru) i zvoni mu telefon "Halo!Pa brate evo sam u nekom parku sedim doso malo na komarce" icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Preksinoc na svirci, zafrkavam se sa drugaricom i kako sam je zagrlio moje usne slucajno pridju njenim... ok, ja i ona znamo da izmedju nas nema nista, i da smo drugovi... jedini problem je sto sam ja podigao glavu i primetio kako moja devojka zapucano gleda u nas dvoje... kroz mene krene neka jeza.... wallbash.gif

icon_smile.gif

 

 

Setila sam se jednog mog blama koji se desio kad sam imala nekih 14-15 godina...

Zovem tadasnjeg decka na mobilni, zvoni jedno deset puta, i konacno:

"Molim?"

Ja, izuzetno maznim, slatkim, seksi glasicem: "E, cao... Jel znas ko je?" (iako sam znala da zna)

On:"A, ti sigurno trazis mog brata, on je negde izasao i nije poneo mobilni." wallbash.gif

Da nisam pricala tim glasom kojim sam pricala ne bi bilo strasno, ali ovako.... icon_uhoh.gif

 

Jednom sam sedela sa drustvom, i svi kriziramo jer niko nema cigare, a u blizini nema radnje u kojoj mogu da se kupe... I oni pocinju da me nagovaraju da idem kuci po kutiju cigara, i jedan drug mi iz zajebancije prinese upaljac prema kosi i kaze nesto kao: "Ako ne odes po cigare spalicemo ti kosu". Ja se tu skenjam, skocim u momentu, i kako sam htela da mu pobegnem par koraka, upadnem celom duzinom u jednu ogromnu baru koja je bila pored, i koju su svi celo vece uredno izbegavali. (I ja sam je izbegavala, samo sto je njima to uspevalo, a meni nije...)

Onda sam isla da se presvucem, i usput donela i onu kutiju cigara oko koje je sve pocelo...

 

A jednom sam, kad sam vec kod spaljivanja kose, potcenila jacinu upaljaca, i tako sam, dok sam palila cigaru, dobila usput i siske... icon_mad.gif Ali posto to nisu bile prave siske, nego neka paljevina, isla sam kod frizera da mi to sredi. Umesto da sredi, zena me je totalno unakazila... I ja tako idem kuci sva skenjana, i drugarica koja je bila preko pita me je videla, i pocela da se smeje mojoj "frizuri" tako glasno da su culi svi ljudi koji su bili na ulici.. Ili otvorili prozore.... icon_sad.gif

Uzasan osecaj, zbog toga mi je i sada taj deo kose kraci od ostatka, mada to vec odavno nisu siske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad se sjetih ovoga blama. prije nekih mjesec i po, ja sa curom u parku, na klupi, malo se zanijeli. moja ruka... hmm znate vec dje, njena ruka znate vec dje... i odjednom cujemo glas koji kaze: "ucite, a?" okrecem se i vidim kez jednog strasno antipaticnog djeda kojeg btw srijecem svako jutro kad idem u obliznju prodavnicu. zatim je djed produzio i sjeo na susjednu klupu pored jedne babe i nesto su se obrtali put nas i smijali se. mad.gif sto je fora, kad smo odlazili ladno je dobacivao nesto nerazumljivo. mad.gif ne znam zasto ali bas me nesto bilo blam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji jedini blamovi su verovatno padovi zimi kada je klizavo, nasred ulice..bilo je jedno 2 puta.. wallbash.gif

Jao, sto to volim!!! laugh.gif

Ali ja se redovno klizam, namerno idem tamo gde ima leda... i uvek, kada sam sa nekim na ledu, a on mi ponudi da se pridrzim, odbijem. icon_smile.gif

Nekoliko puta se kobno zavrsilo, sva sreca pa znam da padnem... icon_smile.gif

 

Park kod "Moskve" je za mene veoma koban...

Jednom sam se (zimi) skotrljala sa vrha onog grozomorno zaledjenog stepenista, a onda sam, narednog dana, resila da zaobidjem stepeniste i upala do kolena u rupu zatrpanu snegom (koju nisam mogla da primetim), na ocigled mnogobrojnih prolaznika... icon_redface.gif

 

Jos narednih deset minuta nisam mogla da se iskobeljam, pa mi je neki deda pruzio pomoc. icon_redface.gif

Ja sam mu uzvratila tako sto sam sledecih sat vremena slusala o njegovoj mladosti, vojevanju, deci i jos kojecemu. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos narednih deset minuta nisam mogla da se iskobeljam, pa mi je neki deda pruzio pomoc. 

Ja sam mu uzvratila tako sto sam sledecih sat vremena slusala o njegovoj mladosti, vojevanju, deci i jos kojecemu.

 

Heh, gde bas deda.. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je bilo jednom, kada sam bio manji, vozim ja bicikl i uletim prebrzo u krivinu i padnem ispred nekog crvenog juga..sva sreca pa je sporo vozio..glupi led. icon_smile.gif

wallbash.gif

 

Vozenje bicikla po ledu nije blam, vec samoubistvo u pokusaju... icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam da sam pukao prosle zime na sred onog jebenog prolaza na Zelenjaku,Ciganerija mi umrla od smeha,sta sam docekao da mi se subhumans smeju... wallbash.gif Ali,u trenucima takvih padova ne mozes nista,ali bas nista da uradis,jednostavno izgledas jebeno glupo i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jednom sam sedela sa drustvom, i svi kriziramo jer niko nema cigare, a u blizini nema radnje u kojoj mogu da se kupe... I oni pocinju da me nagovaraju da idem kuci po kutiju cigara, i jedan drug mi iz zajebancije prinese upaljac prema kosi i kaze nesto kao: "Ako ne odes po cigare spalicemo ti kosu". Ja se tu skenjam, skocim u momentu, i kako sam htela da mu pobegnem par koraka, upadnem celom duzinom u jednu ogromnu baru koja je bila pored, i koju su svi celo vece uredno izbegavali. (I ja sam je izbegavala, samo sto je njima to uspevalo, a meni nije...)

Onda sam isla da se presvucem, i usput donela i onu kutiju cigara oko koje je sve pocelo...

 

Postoji krug lokala. tu su nagurane bašta na baštu. jedino su platforme različite visine. I ja sa društvom sednem u baštu čiji je pod u visini stola bašte do njega. Nigde ograde. i naštimam ja stolicu taman do ivice platforme lokala, da ne ispadnem. I naravno, za sve su krive cigare. Pre nego što sam sela u lokal, poslala sam decka(koji je sad bivsi) po cigare. Ide on i vuče za sobom stolicu.. Ja po starom, dobrom, običaju, da se pomerim, da napravim mesta za stolicu... Pravac ljudima na sto icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedimo nas petoro u nekom parku i komarci nas unistavaju.Kaze ortak "Jeobte sve me svrbi" zatim neko dobaci "A bulja" tek ce ortak "Brate fala kurcu bulja me ne svrbi" icon_smile.gif

 

A neki lik sedi na drugoj klupici sam u parku(inace je negde oko tri ujutru) i zvoni mu telefon "Halo!Pa brate evo sam u nekom parku sedim doso malo na komarce" icon_smile.gif

laugh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

OVO STO SLEDI JE BLAM DECENIJE:

 

Gimnazija, cas istorije, neverovatno glupa devojaka ali neverovatno glupa, odgovara za pozitivnu nulu...

 

profesorka (vazmala): "Pa dobro Milice reci mi, molim te, tvoje misljenje o katastrofi koja se dogodila u Herosimi i Nagasakiju.

 

Milica: "Mene to apsolutno ne zanima, a i ne gledam VESTI!!!"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BiB: jbg, kad ne pazis koga zoves... laugh.gif

 

@Double Fire: Take stvari su mi se desile xyz puta, mada ni jednom nisam poslao roditeljima...

 

@Metal girl: laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Nego, secam se scene kada je drug pobegao iz vojske...

Ustvari pustili su ga jer se pretvarao da je lud (iako nije morao puno da se trudi). ZOve on nas oko 3 ujutru (mrtav pijan), i kaze nam:

 

"Cekajte me kod Dunavskog parka, kod pokretnih belih ruza..."

Pa kojih belih ruza u ku*ac sad? i jos pokretnih?

Kasnije smo provalili da su bele ruze ustvari bili labudovi...

 

 

 

Jedan dan probudim se ja... pogledam na sat, kad ono 4 sata.... Jbt, kako sam to uspeo, uvek najkasnije spavam do 11h... Prespavao sam ceo dan?

Probudim se ja, pogledam napolju, ono mrak... sta je sad?

OK, zima je, moguce je da je sunce kasnije zaslo...

Izadjem ja tako, setam se po ulici, nigde nikog...

"Last man on earth? da svakako..". - mislim u sebi...

Vratim se kuci, uzmem mobilni, i zovem druga:

 

"Gde si? kako je? hajde dodji kod mene?"

Drug sav mamuran, kao da je ispao iz nekog bunila odgovara...

"OK, evo me za pola sata... "

Dodje on do mene, donese pivo, i mi uzivamo...

Tek u jednom trenutku primetim kevu kako izlazi...

Pitam je gde ce, a ona kaze: "Na posao... "

Meni nista nije jasno, znam da ona ide na posao ujutru, kao sad ide posle podne?

Kasnije ja i drug skontamo da je ustvari bilo oko pola 6 ujutru, a ne poslepodne...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da cu imati takve ispade sad kad moji odu na put icon_smile.gificon_smile.gif

 

Evo jednog sitnog blama... (toliko o mojoj zenstvenosti). Spremim se ja za izlazak pre par nedelja, haljina neka i tako to i zove me keva kaze "zvao tvoj otac usplahireno kaze "Marina ide negde! Ne znam gde, ali obukla se CUDNO i ima njih 16 da je startuje usput", pa sine sta si to obukla?" "Haljinu, mama... " " icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ahaaa cao sine!" ...

 

Pants rule icon_rockdevil.gif

 

Da li spada u blam kad popiskite decka koji cuci ispred vas tako da drugi ne vide da piskite? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Exkurzija, 3. gimnazije, budim se ja, vidim svi spavaju a dan je... cudno mi sto nigde nikog nema a nisu nas ni budili... pogledam kroz prozor cesuci dupe i paleci cigaru kad ono nasi autobusi, rade im motori i cekaju nesto icon_smile.gificon_smile.gif dotrcava drug iz odeljenja, lupa na vrata ko orangutan i vristi "cekamo vas svi vec 2h!!! niko nije uspeo da vas probudi!!" icon_smile.gificon_smile.gif o boze...

i tako mi odemo u bas, svih 9 odeljenja nas hejtuje i sednemo... i ne krenemo jos h vremena jer se razredna vratila da pochisti svedski sto od dorucka jelte "ako NEKO ogladni usput" wallbash.gif

 

Exkurzija 1. razred: napravili mi neku zurku u sobi i svi metalci nam dosli jer smo imale puno alkohola icon_smile.gif I tako se ja obeznanim i zaspim... nesto kasnije, otvaram jedno oko, soba prazna, upaljeno svetlo, meni majica negde preko brade, raskrecena, sa svezim pirsom na pupku i iznad mene razredna koja gleda i sere "Ciiirovic, Ciiiirovic, sta to radis??" "Pa spavam". I tada druga ortakinja sa drugog kreveta u snu digne jednu nogu u vazduh icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Enivej utisak je bio potpun kad sam se malo kasnije probudila sa sve nekim likom i ortakinjom na gomili icon_smile.gificon_smile.gif Meni i dalje nista nije jasno od tog dana.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

sestra mi rodjena, ljubi je bata, sedi na chasu istorije u osnovnoj shkoli... profesorka onako uputi pitanje odeljenju "koje su zadnje Cezarove rechi?". I moja seka onako dize prste u "ja ja ja ja ja" fazonu... I kao "ajde Tijana, reci"... i ona "Zar i ti brate Brute?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li spada u blam kad popiskite decka koji cuci ispred vas tako da drugi ne vide da piskite? icon_smile.gificon_smile.gif

Dosla drugarica pre 4-5 dana kod mene, spremili da jedemo, i odemo do kupatila da operemo ruke...

Ja perem ruke, ona stoji iza mene... okrenem se, vidim nju kako skida gacice (tange, btw), i seda na WC solju i krene da piski... Ja se na sekund zakucam, nije mi jasno, i onako zbunjen je pitam:

 

"pa... jel ti treba nesto? papir?"

Ona: "ne... opusteno..."

ja: "da se okrenem?"

ona: "ne, sto?"

ja:"devojko ako nisi primetila soras mi pored wc solje... "

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako li joj je to uspelo??? icon_uhoh.gifwallbash.gificon_smile.gif

 

To moje je bilo na prvom beerfestu (najjacem ikad mamicu im komercijalnu!!) i nigde nije imalo da se pisa osim na sred livade icon_smile.gificon_smile.gif al sreca bio je mrak icon_smile.gif Mada mi je mnogo smesniji bio neki ortak sa stidljivom besikom koji je nestao na 2h u potragu za "skrovitim mestom" icon_smile.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mani, ova ortakinja je druknuta... ne stidi se...

cega se pametan stidi.... budala ponosi i tako biggrin.giflaugh.gif

 

 

 

 

ono, u vezi DF - blam da SMS ode na pogresan broj...... icon_redface.gif par puta mi se desilo, u stvari - ogovarala sam bivseg i umjesto sestri ja posaljem njemu sms icon_smile.gif

 

 

imadoh druga, u vezi tog pisanja koje pominjete.. koji je bas tako sto rece DF trazio satima mjesto da se popisa.. i tako ode on u pizdu materinu, jedva ga vidimo, i tek samo cuje se vrisak pa jos jedan, pa onda u kontinuitetu.. usao u neko zbunje u fazonu, sklonio `grane` ali grane (tacnije trnje od kupine i sl.) se vratile pa sve po goloj guzici, zakacio se i vristi i ne moze da se izvuce.. nas 5 mu je vadilo trnje iz guzice icon_smile.gif poslije nas nije mogao pogledati u oci.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imadoh druga, u vezi tog pisanja koje pominjete.. koji je bas tako sto rece DF trazio satima mjesto da se popisa.. i tako ode on u pizdu materinu, jedva ga vidimo, i tek samo cuje se vrisak pa jos jedan, pa onda u kontinuitetu.. usao u neko zbunje u fazonu, sklonio `grane` ali grane (tacnije trnje od kupine i sl.) se vratile pa sve po goloj guzici, zakacio se i vristi i ne moze da se izvuce.. nas 5 mu je vadilo trnje iz guzice icon_smile.gif poslije nas nije mogao pogledati u oci.

e ovo je blam... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...