Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Snimam emisiju, gost: neka predstavnica asocijacije "ZIVETI BEZ RAZLIKE" (u pitanju su deca ometena u razvoju)

 

Emisija ide uzivo,  voditeljka najavljuje: "Sa nama je u studiju predsednica humanitarne organizacije za decu ometenu u razvoju, pod nazivom

                  "ZIVETI BEZ RAZLOGA"!!!

 

Malo je falilo da sve ode u *urac i ja i stativ i kamera, a ova iz asocijacije se smorila ko veverica...

Ovo je nemilosrdno...

Moram... da se... suzdrzim... nije... smesno...

 

BWAHAHA! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifhappy.gif

 

----------------

 

Moj blam (koji vec napisah, ali se nesto ubagovalo, mog posta nigde icon_uhoh.gif ):

 

Stize prepuni autobus nakon 20 minuta cekanja.

Zimsko vreme, oko 6-7 stepeni, pada kisa, a u atobusu toplo, zamagljeni prozori...

Ulazim na prva vrata i nemajuci gde drugde da se uhvatim, oslonim se desnom rukom na gospodina pored mene, a levom se oduprem o sofersajnu i time demonstriram svoje gimnasticarske sposobnosti.

Kada je bilo predvidjeno da izadjem, shvatim da me neko (nadam se) slucajno vuce za kosu i desnom rukom pokusam da iskobeljam pramen... leva mi je samo proklizala zamagljenom sofersajnom i bukvalno sam ispala iz autobusa, cisteci blatnjave stepenice ledjima, suknjom i kaputom...

Da nesreca bude veca (posto takve situacije uvek idu u paketu), sedeci u bari u koju sam upala, resila sam da pripomognem ustajanje uhvativsi se za retrovizor auta koji je tu bio parkiran... i polomila ga (retrovizor, ne auto icon_smile.gif ).

 

Posto sam izasla na svojoj stanici, ceo komsiluk je imao prilike da prisustvuje mojoj sramoti. icon_redface.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u busu hteo da se uhvatim za sipku,ali uhvatio sam umesto toga neku devojku iz sve snage za sisu,sto je najgrdje,bila je tu i moja devojka.

laugh.gif

 

Da; i to se desavalo... icon_smile.gif

Ja sam jednom, sva ponosna u svom evil and mrakness-u, pala u busu kada je naglo zakocio... icon_uhoh.gif Ljudi me vise nisu gledali sa strahopostovanjem, vec sa kikotom... ph34r.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Jednom sam se toliko napio u parku moje osnovne skole i kad sam isao kuci video sam ortakinju iz osnvone kako sedi na klupici.Prilazim ja njoj i ona sva u ekstazi krene da sere "Jao pa jel si to ti kako mi je drago da te vidim,dodji da ljubim".Krenem ja ka njoj i umesto da je poljubim prdnem joj u facu,pocnem ludacki da se smejem uzmem kamen pogodim ortaka u glavu i pobegnem kuci.

 

I nije me blam jer je riba nevidjeni gabor i uvek me je nervirala..

Privatno mislim da sam genije i da bi neko trebao da osnuje crew koji ce se zvati po meni icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod takvih nesreca...

 

Pre par godina isao sam busom, kad je shofer ili ti Sheriff naglo zakocio... Ne znam kako, ali cini mi se da sam se prikucao nekoj plavushi u grudi, i nisam mogao da nadjem izlaz (nesto slicno mi se desilo pre 2 godine)...

Pored mene se nalazila jedna baba koja je prokomentarisala devojci:

"Dobro, devojko pusti ga, vidis da ne moze da dishe..."

Meni posto je bilo lepo, sa glavom u plavushinim bujnim grudima (otprilike 2kg u svakoj), namrstim se i progovorim:

"Baba, jezik pregrizla..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam se toliko napio u parku moje osnovne skole i kad sam isao kuci video sam ortakinju iz osnvone kako sedi na klupici.Prilazim ja njoj i ona sva u ekstazi krene da sere "Jao pa jel si to ti kako mi je drago da te vidim,dodji da ljubim".Krenem ja ka njoj i umesto da je poljubim prdnem joj u facu,pocnem ludacki da se smejem uzmem kamen pogodim ortaka u glavu i pobegnem kuci.

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

A sta ti je ortak skrivio? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osmi razred,radimo kupu i mene,kao najboljeg matematichara biggrin.gif nastavnica Cica prozove da presipam pesak iz valjka u kupu.Ostali govore koliko je puta kupa manja od valjka:Ja kazhem 2 puta!Ja kazhem 3 puta! itd.Meni padne na pamet rechenica iz jednog nasheg filma i odmah je saopshtim:Ja kazhem Cico lezi!U uchionici na sekund nastao tajac,a onda cirkus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' vi u autobus ulazite da se vozite ili da padate po njemu i da vacarite devojke? laugh.gif

icon_smile.gif odlicni su vam blamovi, ali pitanje za pitbula - fakat, sta ti je drug skrivio?! icon_smile.gif

 

 

slicno three tears blamovima.. sjecam se jednom neka guzva bila katastrofa i mi se nacickali na ulazu u bus i jedno po jedno upadamo.. i krene gomila da se ljulja, i moja sestre ono malo u frci oce da se uhvati za nesto i uhvati zmigavac od busa i odvali ga icon_smile.gif ...... i ja joj kazem da ga baci po noge, a ona mrtva ladna udje u bus i da ga vozacu, kao - ovo je vase icon_smile.gif

 

 

a znala sam jednu budalu, nije losa djevojka, ali je nekako sva smotana i izgubljena.. u prevozu, stojimo, i vidimo konduktera i kao oce ona da spremi pare na vrijeme. ranac joj na ledjima i ne moze da ga skine, nego kao otkopcace `na slijepo` dzep i uzeti novcanik. i uhvati se tako za rajfesulz od lika iza i vuce k`o kreten. lik slozio facu, njemu dobro, a ja u nesvijest od smijeha, i govorim ja nju da prestane - ali ona vuce, i jos NAPIPAVA, kao - PUN MI DZEP SMECA! icon_smile.gif dok u momentu nije skroz sve detaljno opipala, pa skontala sama..

ono, nije bio los (lik) icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.giflaugh.gifmhihi.gifzuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikog bar nisam izvacarila...  laugh.gif 
Ulazim na prva vrata i nemajuci gde drugde da se uhvatim, oslonim se desnom rukom na gospodina pored mene
Pa sad.... ph34r.gif

 

 

ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

ooops... icon_uhoh.gif

 

 

a znala sam jednu budalu, nije losa djevojka, ali je nekako sva smotana i izgubljena.. u prevozu, stojimo, i vidimo konduktera i kao oce ona da spremi pare na vrijeme. ranac joj na ledjima i ne moze da ga skine, nego kao otkopcace `na slijepo` dzep i uzeti novcanik. i uhvati se tako za rajfesulz od lika iza i vuce k`o kreten. lik slozio facu, njemu dobro, a ja u nesvijest od smijeha, i govorim ja nju da prestane - ali ona vuce, i jos NAPIPAVA, kao - PUN MI DZEP SMECA!  dok u momentu nije skroz sve detaljno opipala, pa skontala sama..

ono, nije bio los (lik)  icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.giflaugh.gifmhihi.gifzuba.gif

 

icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ma koga sam stigao icon_smile.gif mislim nijeme mnogo blam zbog toga nego me je blam sto sam se napio u nekoj primitivnoj kafancini gde je neki ciganin pevao Kemala,Halida i tako to. Jos sam mu dao 200 dinara icon_smile.gif

 

Ali nema veze makar sam im ukrao krigle icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif

Znaci ipak si na dobitku. icon_smile.gif

 

 

 

Tako je pre par godina moja poznanica 'uznemiravala' pozivima sa fiksnog nekog decka koji joj se dopadao (i pritom pustala masti na volju icon_twisted.gif ), a onda je (kada ga je srela u gradu) saznala da on ima identifikator poziva... mrred.gificon_mrtav.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

...mukica...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...