Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Hmmm ako izuzmemo gomilu siutacija koje se desavaju zbog mog ponasanja nisam imao puno blamova.

 

Elem evo kontam po glavi i ono setio sam se jednog.

 

Pre oko sad vec ima 2-3 god u filozofu bila svirka neka nemam pojma ko i sta.I tu sa ortakom nalocemo se posteno piva.Jos bejase Djole iz Azazela dosao i castio nas pivom pa sam se posteno napio.Kad smo krenuli (negde 1h od pocetka svirke) napolje sretnem neku ribu koju poznajem kao slavi rodj da idemo kod nej ima zurka.Tamo sam otisao i popio raznorazna sranja.Od vina,vodke i rakije do neke nepoznate tecnosti iz zelene flase(mislim da je bio razredjivach).Inace bilo mi je jako lose pa sam krenuo kuci.I nekako sam se (uz pomoc ortaka uvukao u 701 i peglirao na vratima).To je bilo oko 1h.neki lik mi je ustao i ja sam se.Mrak.Budim se u nepoznatom kraju.Tj budi me vozac.Kao mali zadnja stanica.Gledam de sam to u kurac.Izadjem iz busa krenem i izvalim poznat kraj.Ja u zemunu u garazi.Dolazim na stanicu nailazi mi 73 ulazim i palim gajbi.Izvalim svanulo idu ljudi kuci.Mene poceo da boli zeludac,kenja mi se,pisa mi se,gladan,zedan,boli me stomak,noge,rebra...Silazim na svojoj stanici i otrcavam iza dragstora da kenjam i pisam.Uzasno smrdi pogotvo od onoliko alkohola i ko zna cega.Brisem bulju listom i krecem kuci.Ulazim u stan,skidam martinke i gledam se u ogledalo.AU!!!Faca mi plava,neko me posteno prebio,rebra me bole i kolena.Odma sam pipnuo bulju i izvalio da je sve uredu.S olaksanjem sam jos jednom pisao i pokusavajuci da se setim icega legao sam da spavam.

 

Posle jedno 6-7 meseci posle tog dogadjaja ortak iz kraja neki fensi lik me zove da idem sa njim.treba da pokupi neke dve droplje da jednu trpa a ja ako ocu drugu>Super reko sto da ne.I odemo po njih,pokupimo ih i krenemo.Ja se okrenem i pruzam ruku da se upoznam a one ce na to "znamo mi tebe,ti si onaj sto je skidao gace u autobusu i mahao nozem".Kad? "tad i tad" auuuu jbte nisam mogao da verujem.Znaci zlo.Odakle meni noz?...sto sam skidao gace,nikad necu saznati.A sta se jos desavalo...Zato me neki ljudi iz bataje cudno gledaju i beze na drugu stranu ulice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije blam ali je definitivno ispad... (koji sam cuo)

 

Dakle prvo ortakinja:

 

- promaja privlaci gromove

 

- prasina takodje privlaci gromove... na to ce njena keva: jbg, onda smo resh peceni... laugh.gif

 

- mesec sheta

 

- zecevi se pare jednom mesecno, samo pod uslovom da je plima niska (!?)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekoj bolesnoj babi, koju nikad nisam videla, ali sam morala da glumim da mi je vazna icon_wink.gif

 

Udjem ja u sobu, cucnem pored "njenog" kreveta i kazem -

"ma ne brinite, baka Zivka, u medicini 2 i 2 nisu 4".

Ona prosaputa - " nisam ja Zivka, ja sam Spasoje"...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif obozavam domaca seljacka imena icon_smile.gif odlican blam.

 

 

ja ih imam pun kufer, vec sam neke bez blama istresla na staroj temi.. laugh.gif

od novijih - setam se po trznom centru trazeci neku odjecu.. i bezveze svratim u neku radnju, prevrcem, trazim - nista nema za mene. pitaju me kao - treba li mi pomoc, jok ja - mogu sama. i tako ja sludjeno (inace, operisana od `shopingovanja`) hodam okolo, i u jednom momentu skontam da je u pitanju radnja za `extra large` ljudove - i one mnogo visoke i one preko 200 kila. a ja k`o kreten, prevrcem sisnjake i cudim se sto su k`o padobrani.. gace ko jastusnice jebote patak icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre oko sad vec ima 2-3 god u filozofu bila svirka neka nemam pojma ko i sta.I tu sa ortakom nalocemo se posteno piva.Jos bejase Djole iz Azazela dosao i castio nas pivom pa sam se posteno napio.Kad smo krenuli (negde 1h od pocetka svirke) napolje sretnem neku ribu koju poznajem kao slavi rodj da idemo kod nej ima zurka.Tamo sam otisao i popio raznorazna sranja.Od vina,vodke i rakije do neke nepoznate tecnosti iz zelene flase(mislim da je bio razredjivach).Inace bilo mi je jako lose pa sam krenuo kuci.I nekako sam se (uz pomoc ortaka uvukao u 701 i peglirao na vratima).To je bilo oko 1h.neki lik mi je ustao i ja sam se.Mrak.Budim se u nepoznatom kraju.Tj budi me vozac.Kao mali zadnja stanica.Gledam de sam to u kurac.Izadjem iz busa krenem i izvalim poznat kraj.Ja u zemunu u garazi.Dolazim na stanicu nailazi mi 73 ulazim i palim gajbi.Izvalim svanulo idu ljudi kuci.Mene poceo da boli zeludac,kenja mi se,pisa mi se,gladan,zedan,boli me stomak,noge,rebra...Silazim na svojoj stanici i otrcavam iza dragstora da kenjam i pisam.Uzasno smrdi pogotvo od onoliko alkohola i ko zna cega.Brisem bulju listom i krecem kuci.Ulazim u stan,skidam martinke i gledam se u ogledalo.AU!!!Faca mi plava,neko me posteno prebio,rebra me bole i kolena.Odma sam pipnuo bulju i izvalio da je sve uredu.S olaksanjem sam jos jednom pisao i pokusavajuci da se setim icega legao sam da spavam.

 

AHahhahahahaahhahahaahhahaahahahahaahahah laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Kralju!!!!!!!!!!

 

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bash hocesh vezano je za pijanstvo..znam da sam se jednom toliko odvalio da sam se "tukao" sa saobracajnim znakom icon_uhoh.gifph34r.gificon_smile.gif

Moj cimer,mrtav pijan,se tukao sa prozorom zato sto nije hteo da se otvori,tako da ti verujem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj cimer,mrtav pijan,se tukao sa prozorom zato sto nije hteo da se otvori,tako da ti verujem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Znachi nisam najgori laugh.gif

 

Inache igranje po stolovima i spavanje pod istim na svadbama i ostalim narodnim okupljanjima ne rachunam u blamove laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo sada jedan moj blamcic: icon_redface.gif elem

 

Kad sam bila mali deca trenirala sam obojku.

 

I dosao moj najnoviji decko na trening da vidi kako njegova draga igra obojku,

kako sam ga videla tako sam krenula u galop ka vratima njemu u zagrljaj, okliznem se, zapnem za prag i proletim kroz vrata pravo dragom u zagrljaj, zavrsili smo na patosu naravno. Njegov komentar: " Ti bas ne znas da suzdrzis emocije"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo sada jedan moj blamcic: icon_redface.gif elem

 

Kad sam bila mali deca trenirala sam obojku.

 

I dosao moj najnoviji decko na trening da vidi kako njegova draga igra obojku,

kako sam ga videla tako sam krenula u galop ka vratima njemu u zagrljaj, okliznem se, zapnem za prag i proletim kroz vrata pravo dragom u zagrljaj, zavrsili smo na patosu naravno. Njegov komentar: " Ti bas ne znas da suzdrzis emocije"

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo nemoj dugo da ostanes poklonjen ima ovde i suljive publike ph34r.gif

To sam shvatio ph34r.gif

 

Jednom se bas odvalim od alkohola, pio sam u kafani Kec, celo vece sam sve svoje reci zavrsavao na kec, idemo u disko, ja kazem, idemo u diskec, idemo u lokal Pik, ja kazem pikec, treba posle da idemo kod druga Ace, svi krenu na jednu stranu, ja krenem na drugu, pitaju me gde cu i da svi idemo kod Ace, ja kazem da je to Ackec 1 a ja cu da idem kod Ackeca 2 ! Krenem ja sam i odem u susednu ulicu, vidim neku kapiju, pocnem lupati po njoj(utripovao da je to kafana Kec) i vikati da otvore kafanu, da mi treba jos jedna tura! Izadje covek u gacama i kaze mi da to nije kafana a ja njemu ljutito odgovorim da me ne laze, nego da donese pice sto pre! Tu on mene kao nagrdi i kaze mi da sam pijana budala, ja mu odgovorim da je sramota da ne postuje svoje musterije, da on zivi od takvih kao sto sam ja i jos kazem kako cu ga prijaviti inspekciji da vredja goste!

Posle sam kuci isao pet puta duzim putem.

Jer, tad sam bio mlad...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...