Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Setio sam se jednog ispada...

 

Pre 2 godine sa bivshom devojkom sam isao u IRsku, kod nekih njenih rodjaka... Sve je bilo dobro, lepo smo se zajebavali.

Meni se cefne da odemo do nekog paba, jer vec svi znate kakvu reputaciju imaju Irski pabovi.

 

Odemo mi tamo, kad ono pab lepo sredjen, muzika ona prava Irska, alkosi na sve strane, case samo zveckaju... MILINA!...

 

Primetim ja neko malo zvonce na shanku, i lupnem ga par puta, ocekujuci shankera da me usluzi...

 

Kad ceo pab se digne, izgovori u glas nesto poput "URAAA!!!" 2-3 puta i svi postanu veseli.

Ja i dalje nista ne kapiram, tek pitam bivshu sto su svi tako odreagovali...

 

Ona mi kaze: "Nista posebno, upravo si castio ceo pab..." i nasmeje se...

 

I tako ja dekintiram maksimalno... icon_sad.gif

Kasnije su mi rekli da to zvonce sluzi za cashcenje, i ko na njega pozvoni oznacava da ta osoba casti ceo pab jednom turom Irskog piva...

 

Od tad, kad vidim neko zvonce u kaficima, pabovima i ostalim sranjima, bezim kao djavo od krsta... laugh.gif

vilica mi se ukocila.... icon_smile.gif

 

ne mogu da prestanem da se smejem.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

tolika velikodusnost... nije ni cudo sto si na ceo Pub ostavio utisak... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brao ti ga! ti si mlada, samostalna i emancipovana i svi ostali mogu da ti prdnu pod prozor.

 

cccc, e djeco djeco

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa, ako spadas u ljude koji se stide svog stava ako ga slucajno kazu pred nekim koga taj stav ostecuje - tvoj problem...

U bukvalnom smislu te reci - PROBLEM....

 

Sta, trebalo je da se skenjam zato sto me je ta zena cula, to bi smatrao za dobru stvar? icon_smile.gif

Ili si mozda ti sa roditeljima isao na upis na faks pa se osecas "prozvano"? laugh.gif

 

@Phantom: NE VERUJEM!!!! icon_smile.gif

Koji si ti baksuz.... Sad bih ti poklonoila takvo zvonce za rodjendan, samo da znam gde to moze da se nadje... icon_wink.gif

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreca pa sam iz vojvodine i nemam pirocanske krvi laugh.gif

 

Setila sam se one price kad prosjak pita lalu za kintu, jer nije jeo 3 dana, a lala mu odgovorio - Ju, ta sta mi naprica. SVAKO MORA JESTI makar dvared dnevno. Mora, makar na silu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala...

 

@Wise Owl: jeste, upravo tako icon_rolleyes.gif i jel mu dao kintu?

 

sto se tice viceva... procitajte zadnje koje sam napisao o pandurima... neki od njih su:

 

u Zagrebu u jednoj trgovini (translate: Prodavnica) nestale 2 steke cigareta i 2kg sargarepa...

Mup Zagreba je izdao poternicu i trazi zeca koji pushi...

 

ILI

 

KOLIKO JE PANDURA POTREBNO DA NAMESTE SIJALICU?

SEDAM!

JEDAN SE DRZI ZA SIJALICU DOK STOJI NA STOLU,

CETVORICA DRZE STO ZA NOGARE I OKRECU GA,

SESTI TRCI KONTRA DA SE ONOME KOJI DRZI SIJALICU NE OKRENE U GLAVI I

SEDMI DEZURA VIRUCI KROZ KLJUCAONICU DA NE BI SLUCAJNO DOSLA STRUJA.

 

icon_rockdevil.gif

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wise Owl: jeste, upravo tako rolleyes.gif i jel mu dao kintu?

 

 

 

laugh.gif Naravno da jeste.

Nemoj da se vredjas icon_cry.gif

 

 

u Zagrebu u jednoj trgovini nestale 2 steke cigareta i 2kg sargarepa...

 

Da nije lala dig'o sargarepu da da prosjaku ph34r.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim kapiram, ima ovde kul blamova, ali:

 

Ortak iz srednje doshao kod mene u selo na par dana... spavamo zajedno na razvuchenom trosedu... i sad nesretja je bila ta da mu je keva dala svoj stari jastuk... dakle lezemo mi u krevet, laku notj/laku notj... ja taman ugasim svetlo, chujem ortaka: "DUCI PEDERCHINO!"... palim svetlo i vidim ortaka kako drzi kevin vibrator...

Edited by Zli_Kuw4c

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Uuuuuuuu....

Ovo je bilo heavy... biggrin.gif

 

 

Moja ortakinja,inace Tijana Radakovic,se toliko isfrustrirala kada je trebalo da upozna lika koji joj se svidja,pruzila mu je ruku i prosula iz prve:

"Radak Tijanovic,drago mi je..."

Nesreca je to sto nije cula sebe,pa kad je lik kroz smeh prokomentarisao da ima lepo ime,ona se uljudno zahvalila i dodala:

"Da...pa kazu svi..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

odem ja na bazen s momkom,novi bazeni,tobogani,fazoni,ma prava atrakcija!Ljudi bruka,sve puno!I krenem na najveci tobogan da se spustim.Ode moj decko prvi i da me nekako doceka dole i krenem i ja za njim!Uletim u vodu i kako nije bilo duboko odmah ustanem,kad nigde gornjeg dela kupaceg!Svi gledaju,pravi blam.I da se to sve tako zavrsilo pa hajde nego se onaj moj konj zaleteo i hoooooop svije ruke na moje grudi,fol da me pokrije!Zamislite scene,padaju od smeha,ja sva zbunjena pocnem da vicem na njega sto mi ne trazi kupaci i opet ostanem bez zastite i zaboravim da zaronim.Kad neki levi tip dodaje mi kupaci sa smeskom i ja pocrvenim ko rak!Obucem se i izadjem,hocu kuci,ali niko ne dozvoljava.I ostanem ceo dan sa pogledima uprtim u mene,i onim smescima na njihovim facama!

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo ja i ortakinja kroz grad.....i u susret nam ide moj dragi sa drugovima)....I ,sad,mi se pozdravimo,ja onako sva očarana i zaljubljena,hoće srce da mi iskoči....i produzimo dalje,a ja se okrenem za njim i blenem,blenem,blenem.....i pričam drugarici "Joj,što je zgooooodaaaaaaaaaaan!",i utom okrenem glavu,a pravo ispred mene znak "STOP" u koji tresnem iz sve snage

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo ja i ortakinja kroz grad.....i u susret nam ide moj dragi sa drugovima)....I ,sad,mi se pozdravimo,ja onako sva očarana i zaljubljena,hoće srce da mi iskoči....i produzimo dalje,a ja se okrenem za njim i blenem,blenem,blenem.....i pričam drugarici "Joj,što je zgooooodaaaaaaaaaaan!",i utom okrenem glavu,a pravo ispred mene znak "STOP" u koji tresnem iz sve snage

Nesto slicno se i meni desilo, samo sto sam ja potrefio trafo*stanicu.

 

'ajd za tebe jos i razumem, znak je mali, ali trafo-stanicu? icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...