Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Bese , pre nekog vremena, setam ulicom, ispred mene iskoci neka voditeljka, sa celom ekipom, intervjuisu ljude, nesto o Mladicu...

Pita me da li treba Ratko da se preda, bla, bla... A, ja, po obicaju, nesto nervozna, i dam izjavu: "Ma, koga briga za Mlatka Radica"! Nastavim svojim putem, shvatim sta sam odvalila, i pocnem da trcim. Oni, naravno, i dalje snimaju kako bezim!

icon_redface.gificon_uhoh.gif Nisam to, jos, videla, ni na jednom kanalu, i nadam se da necu! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese , pre nekog vremena, setam ulicom, ispred mene iskoci neka voditeljka, sa celom ekipom, intervjuisu ljude, nesto o Mladicu...

Pita me da li treba Ratko da se preda, bla, bla... A, ja, po obicaju, nesto nervozna, i dam izjavu: "Ma, koga briga za Mlatka Radica"! Nastavim svojim putem, shvatim sta sam odvalila, i pocnem da trcim. Oni, naravno, i dalje snimaju kako bezim!

icon_redface.gificon_uhoh.gif Nisam to, jos, videla, ni na jednom kanalu, i nadam se da necu! wallbash.gif

Сасвим сигурно ће завршити као јунакиња једног од оних клипова којима се сви смејемо, а наравно да те неће пустити на ТВ-у...

Неки монтажер ће то сачувати, а онда ћеш се наћи на оном кобајагранде сајту... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сасвим сигурно ће завршити као јунакиња једног од оних клипова којима се сви смејемо, а наравно да те неће пустити на ТВ-у...

Неки монтажер ће то сачувати, а онда ћеш се наћи на оном кобајагранде сајту...

 

 

Bas si me utesio!

Hm... Internet zvezda?! Nije to, tako, lose! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj razredni iz gimnazije je bio prosto nenadjebiv u provalama....

Bese to u 1.razredu...valjda...

 

Upada moj ortak Dzefta sav zadihan na razredni cas.

RAZREDNI: Sto kasnis Jevticu?Ide neopravdani...

DZEFTA: Joooooj,neeeeemojte molim vas...danas mi je rodjendan.....(ali stvarno)

RAZREDNI: Stvarno? Koji?

DZEFTA: icon_confused.gif Pa,16.

RAZREDNI: Eeee,'ajde...nek'ti je sa srecom i da pozivis jos toliko....

 

 

Razredni.... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese , pre nekog vremena, setam ulicom, ispred mene iskoci neka voditeljka, sa celom ekipom, intervjuisu ljude, nesto o Mladicu...

Pita me da li treba Ratko da se preda, bla, bla... A, ja, po obicaju, nesto nervozna, i dam izjavu: "Ma, koga briga za Mlatka Radica"! Nastavim svojim putem, shvatim sta sam odvalila, i pocnem da trcim. Oni, naravno, i dalje snimaju kako bezim!

icon_redface.gificon_uhoh.gif Nisam to, jos, videla, ni na jednom kanalu, i nadam se da necu! wallbash.gif

Neverovatno!!! Video sam ovo na tv-u!!!

 

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv dogadjaj mi se desio pre dva dana. Posto nisam bio par dana na kupanju, da ljudi ne plazi ne placu ja odlucim da se pojavim i svojim gracioznim telom izazovem njihovo ushicenje icon_biggrin.gif

Sve ide po planu, obukao sam fensi zeleni sorc i posle izvesnog vremena primetim dok smo se brckali u plicaku da se sve providi laugh.gif

Sad meni to i nije nesto smetalo ali je drustvo odmah pocelo sa prozivkama, kao, Ostani u vodi dok se sorc ne osusi, neces kuci do mraka(dok svi ne odu) itd. Izadjem iz vode, ono bas se providi, drustvo me i dalje zeza, ja odgovorim da mi se nista lose ne moze desiti, kad oni kako koji muskarac prodje pored nas, vicu meni, Cuvaj guzu icon_uhoh.gif E tu sam se vec malo zabrinuo icon_uhoh.gif

Znam da kod nas nema pedera ali moja neodoljiva pojava bi mogla i to da promeni icon_biggrin.gif

Juce sam ipak nosio drugi sorc, jer posle onog dogadjaja nisam mogao ziveti od telefonskih poziva i cimanja icon_biggrin.gif

A danas odem do knjigovodje, tamo radi 5 zena/devojaka, jedna me videla na kupanju i naravno pocelo zezanje na moj racun. Ja odgovorio da sam mislio da je to nudisticka plaza icon_biggrin.gif

Naravno, broj posetilaca na plazi je posle tog dogadjaja udvostrucen icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Varg- Hvala! Sta reci!? Volim da se blamiram u javnosti! icon_da.gificon_razz.gif Ako uradim nesto slicno, javljam!

Sta te briga, bices slavna! Da li mi mozemo dobiti autogram odmah, dok jos nisi zvezda? Posle pricamo kako smo te poznavali dok si bila anonimna icon_biggrin.gif

Obecavam da necemo te autograme i slike posle preprodavati po astronomskim cenama icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Tortica Od Mrkvice
Znam da kod nas nema pedera

ee, moj gazda-strahinja..

 

 

nego, a sto ne nosis sorc namenjen za kupanje nego kao

 

Bosancherosi

 

momci: obicno nose sortseve koji nisu namijenjeni za kupanje (pamucni ili od nekog drugog srodnog materijala). njih niko ne voli.

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te briga, bices slavna! Da li mi mozemo dobiti autogram odmah, dok jos nisi zvezda? Posle pricamo kako smo te poznavali dok si bila anonimna icon_biggrin.gif

Obecavam da necemo te autograme i slike posle preprodavati po astronomskim cenama icon_biggrin.gif

Autogram, uvek, vernim fanovima! icon_da.gif

I, kada budem, skroz, popularna, udam se za Savu, iz Kikinde, i budemo najbolji tandem, svih vremena! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv dogadjaj mi se desio pre dva dana. Posto nisam bio par dana na kupanju, da ljudi ne plazi ne placu ja odlucim da se pojavim i svojim gracioznim telom izazovem njihovo ushicenje icon_biggrin.gif

Sve ide po planu, obukao sam fensi zeleni sorc i posle izvesnog vremena primetim dok smo se brckali u plicaku da se sve providi laugh.gif

Sad meni to i nije nesto smetalo ali je drustvo odmah pocelo sa prozivkama, kao, Ostani u vodi dok se sorc ne osusi, neces kuci do mraka(dok svi ne odu) itd. Izadjem iz vode, ono bas se providi, drustvo me i dalje zeza, ja odgovorim da mi se nista lose ne moze desiti, kad oni kako koji muskarac prodje pored nas, vicu meni, Cuvaj guzu icon_uhoh.gif E tu sam se vec malo zabrinuo icon_uhoh.gif

Znam da kod nas nema pedera ali moja neodoljiva pojava bi mogla i to da promeni icon_biggrin.gif

Juce sam ipak nosio drugi sorc, jer posle onog dogadjaja nisam mogao ziveti od telefonskih poziva i cimanja icon_biggrin.gif

A danas odem do knjigovodje, tamo radi 5 zena/devojaka, jedna me videla na kupanju i naravno pocelo zezanje na moj racun. Ja odgovorio da sam mislio da je to nudisticka plaza icon_biggrin.gif

Naravno, broj posetilaca na plazi je posle tog dogadjaja udvostrucen icon_biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

svaka cast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

svaka cast...

A kod knjigovodje radi sestrina drugarica, ja udjem u kancelariju, predajem brdo papira a ona me pita zasto sam uobrazen? Ja kazem da nisam i da sam se javio kad sam usao a ona kaze da sam na plazi bio uobrazen i da se nisam javio i naravno spomene moj sorc. Naravno, ostale cetiri se okrenu i pocnu dobacivati, no ja se ne dam zbuniti i kazem da sam spreman da ucinim sve kako bi ljudima tj. devojkama ulepsao boravak na plazi. Naglasim da cu svoju firmu prepisati kao humanitarnu organizaciju, svi budu na dobitku, ja ne placam porez a devojke/zene uzivaju icon_biggrin.gif

Ma, 10 minuta nije smeh prestao, jedva mi sredile papire icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blam mog druga:

Zovem ja njega na telefon i kazem: E, cao, sta ima, bla, bla... e, slusaj, zovem te jer sam izgubio tvoj broj telefona!

I on pocne da mi govori! A ja sve ono kao, cekaj da uzmem papir i olovku, i tek na kraju mu kazem: "brate, da ne znam tvoj broj, kako bih te sad pozvao"? I on cuti, pa tek posle jedno minut kaze meni: "cekaj malo... je l' ti to mene zezas?"

I onda je u blamu rekao da imam los smisao za humor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, a sto ne nosis sorc namenjen za kupanje nego kao

 

Bosancherosi

 

momci: obicno nose sortseve koji nisu namijenjeni za kupanje (pamucni ili od nekog drugog srodnog materijala). njih niko ne voli.

 

icon_mrgreen.gif

meni nije jasno zasto se prodaju sorcevi za kupanje koji su providni.

 

 

icon_confused.gif

 

 

rozi, bijeli, crveni - uski ili siroki, svejedno, gace ili sorc i to od speedo kompanije (a nije da oni imaju losu robu i nije u pitanju pamuk) PROVIDNO da mu jebes mater.

 

 

ja se par puta zeznula, pa na kraju zamjenila za crni.

a fala Bogu u bazen niko nikad ne ulazi od 200-250 ljudi koliko ovdje zivi (treba izjesti sav taj cips i popiti svu tu koka kolu icon_smile.gif ), osim mene pa moze i bez kupaceg icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...