Jump to content

Najbolji thrash live albumi


Recommended Posts

Megadeth - Rude Awakening

Kreator - Live Kreation

 

Oba imam na dvd-u i oba su zakon icon_rockdevil.gif

Govoris mojim jezikom icon_rockdevil.gif

 

Nego Rude Awakening sa divx-a i audio fajla mi se ne slazu...

Pesme nemaju isti raspored, a i na Divxu fali mnogo pesama koje se nalaze na audio cdu...

 

btw, tek sam sad skontao da sam napisao Decree of Agression... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam shta ima da se slaze i ne slaze... pogledaj koji ti je pun snimak, pa onda onaj drugi zameni sa ispravnim...

 

Disc 1

 

1. "Dread and the Fugitive Mind" - (4:12)

2. "Kill the King" - (3:50)

3. "Wake Up Dead" - (3:26)

4. "In My Darkest Hour" - (5:28)

5. "Angry Again" - (3:22)

6. "She-Wolf" - (8:17)

7. "Reckoning Day" - (4:24)

8. "Devil's Island" - (5:06)

9. "Train of Consequences" - (4:30)

10. "A Tout le Monde" - (4:49)

11. "Burning Bridges" - (4:56)

12. "Hangar 18" - (4:45)

13. "Return to Hangar" - (3:54)

14. "Hook in Mouth" - (4:40)

 

 

 

Disc 2

 

1. "Almost Honest" - (3:57)

2. "1000 Times Goodbye" - (6:14)

3. "Mechanix" - (4:36)

4. "Tornado of Souls" - (5:47)

5. "Ashes in Your Mouth" - (6:04)

6. "Sweating Bullets" - (4:38)

7. "Trust" - (6:46)

8. "Symphony of Destruction" - (4:50)

9. "Peace Sells" - (5:22)

10. "Holy Wars" - (8:51)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da tako je na audio cdu...

 

ali divx je drugaciji...

 

sad otprilike napamet, koliko se secam...

 

nema:

 

Disc 1

 

1. "Dread and the Fugitive Mind" - (4:12)

3. "Wake Up Dead" - (3:26)

4. "In My Darkest Hour" - (5:28)

6. "She-Wolf" - (8:17)

8. "Devil's Island" - (5:06)

9. "Train of Consequences" - (4:30)

12. "Hangar 18" - (4:45)

13. "Return to Hangar" - (3:54)

14. "Hook in Mouth" - (4:40)

 

 

 

Disc 2

 

3. "Mechanix" - (4:36)

5. "Ashes in Your Mouth" - (6:04)

6. "Sweating Bullets" - (4:38)

7. "Trust" - (6:46)

8. "Symphony of Destruction" - (4:50)

9. "Peace Sells" - (5:22)

10. "Holy Wars" - (8:51)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Gavro zajebi ta sranja nabavi Kreator - Live Kreation da cujes sta je album icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Inache spisak:

Kreator - Live Kreation

Overkill - Wrecking Everything Live - pakleno dobar cert

Agent Steel - Eindhoven Under Lucifer - znci bootleg snimak al zvuk je perfektan

Sodom - One Night In Bangkok

Destruction - Alive Devastation

Razor - Live In Toronto

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer - Decade of Agression - slayerov album koji ubedljivo najvise slusam jer je sve odsvirano na 150% original brzine

 

Megadeth - Rude Awakening - najjace su she-wolf i 18

 

Dobar mi je i jedan Metallicin gde sviraju NO REMORSE na 200% cini mi se da tu Cliff svira anesteziju

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

Nema tu puno pameti. pivopije.gif

 

Slušam samo američki thrash, znači švabe ispadaju u startu... Pa pokoja riječ.

 

Što se DVDova tiče...

 

Testament - Seen Between the Lines je neozbiljan, a Live in London jebeno mi je žao što ne sviraju stvari sa Low, odnosno što set lista nije kao na Fillmore (makar da čujem "Low" i "Hail Mary"). Mislim, razumljivo je zašto nema tih stvari, ali opet, tu su 4 čovjeka od 5 sa Low... Nije za odbaciti tu činjenicu.

Isto, malo je čudno kad Louie sjedne za bubanj. A sad, svirka i oni su jako dobri, ali mi se prostor ne sviđa...

I, nema dovoljno kadrova bubnjara. Tempesta je car.

 

Anthrax - Music of Mass Destruction, kakav je ono zvuk bubnja uopšte?! Volim i stari i novi Anthrax, ali im je poslednji studijski album (WCFYA) očajan i Rob Caggiano mi je očajan, tako da mislim da je bio potpuno pogrešan trenutak za DVD. Plus što sam DVD loše izgleda, kao jebeni crtani film, a to mi se ne sviđa.

Volio bih da je DVD izašao sa Vol.8 turneje, imam neki bootleg, i odlična svirka + bilo bi lijepo čuti "Catharsis" uživo... Ili recimo neki snimci sa Stomp turneje na koju su išli sa Panterom... UH

Alive 2 nisam gledao... Nadam se da ću uskoro, pa da mogu reći ponešto.

 

Exodus - Live at the DNA Lounge, nosi podnaslov "official bootleg". Svirka iz marta 2004, Tempo of the Damned "release party", i stvarno je dobro što je zabilježena ta svirka, tim više što se desilo ovo što se desilo sa pitanjem postave. Svirka je dobra, ovaj gitarista što je otišao je bio malo van sebe, ali OK. Kod Exodusa je fora da su oni stvarno uvijek zvučali isto, i svaka im čast... A sad, zašto "official bootleg" - snimano je jednom kamerom, i bez puno rada na zvuku, dobra fora, ali van konkurencije.

 

Slayer - nije mi među omiljenim bendovima, ali, koja riječ... Bostaph mi je draži od Lombarda tako da mi je žao što njegov zvuk na War at the Warfield nije baš najsretniji, ali, šta da se radi. Reigning Blood mi se ne sviđa. Nešto je tu što me iritira.

 

Overkill DVD... U prvi mah mi je djelovalo da set lista nije baš ono što želim, međutim... Shvatio sam da to tako treba. Dobra bina, dobra kamera, i ona strob svjetla, epilepsija nakon 3 pjesme. Scenski nastup, nema dalje. Na DVDu se ne osjeti koliko je bubanj trigerovan (zvuk trigera/živi zvuk), ali, sve je ostalo je vrh. Linsk, gitarista, čovjek me naprosto oduševljava. Isto, malo mi je žao što Overkill nisu izdali DVD 2000. odmah nakon Bloodletting, znači, da dobijem ovu set listu ("Thunderhead" & "Bleed Me"), i još da je Joe Comeau na ritam gitari i vokalima (on je otišao prije Bloodletting ali mislim da se kratko vratio da odradi dio turneje prije nego što su našli Dereka)...

Ali, sve je to nebitno kad čujem EEEEEEEEEE-limination.

 

Megadeth - Rude Awakening, po meni, malo pogrešan trenutak za izdavanje DVDa, ali, to je bio jedini moguć trenutak za izdavanje DVD-a. Usput, bolje i ona postava nego ova sad. DVD kao DVD je dobar, one bonus stvari su OK, a koncert me pomalo smori, mogli su ga skratiti za nekih 20 minuta (da ne nabrajam pjesme koje bih izbacio da ne navučem na sebe nepotrebnu mržnju). Ni ovdje zvuk nije najsretniji, prostor nije nešto, jedino je omot 5/5, i to samo prednja strana. Ali, daleko od toga da je loše...

 

To je što sam gledao, pa o tome mogu pričati.

(Imam još i Flotsam & Jetsam - Live in Phoenix ali ga još nisam stigao pošteno pogledati.)

 

UH

 

E, sad, što se audio tiče, malo kraće.

 

Testament - Live at the Fillmore, Low faza, minus je to što je otišao Skolnick, a plus je što je otišao Louie. John Dette je uživo odradio odličan posao, odlična set lista, Murphy jako dobar.

 

Anthrax - Alive 2, prvenstveno zbog Belladonne. On je lik za poštovanje. Bend kao bend, zvuči dobro, ali ništa posebno, smeta mi pomalo što stvari nisu u originalnom štimu, ali Belladonna zvuči jako korektno, na momente puno žešće nego što je originalno zvučao i zbog toga ovaj album na listi.

 

I, zaboravio sam, BOG TE JEBAO!!!

Exodus - Another Lesson in Violence

...

Razlog zbog kojeg sam uopšte počeo da ozbiljno shvatam Exodus. HEAVY.

 

Toliko za danas. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...