Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

е смех знчи...погинућу једном због тога хаха данас замало да ми бућица падне на главу...

 

ее да вам се похвалим данас је једна риба ушла у теретану и седела на струњачама.и изашла је после 10 секунди али и то је неки напредак хаха

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam te fore....uglavnom s nakurcenim klincima.......jednom sam se tako smejao - dosao neki ljas-bu klasican natovario na bench nesto bruka ja odmah video nema tu leba.....lik nije nikog zvao ja se okrenuo za sekund i samo se cuje odjednm - baaaaaaaaaaaaaaaam :):):):):):)

 

 

Joj :):):)

 

e najgopre mi je kada vidim tako likove da se loze... Mislim stavi malo manje neces ispasti losija "faca" zbog toga.... Ionako retko koja riba ako se slucajno i zadesi u teretani gleda tezinu koju dizes, vec nesto drugo :):):)

 

Pre par godina sam bila bas redovna sa ortakinjom u lokalnoj teretani.. E sad sto je ona bila veca od pola likova je druga prica... Uglavnom neki tip krenuo da se drnda sa benchom bez icije pomoci.. naravno, sjebo se i poceo da pishti... Ona je otisla do njega i jednom rukom digla sipku sa teretom te ga oslobodila...

hhaha da sam mogla da mu snimim facu..

jes da je ona sjebala ruku do jaja time ali je bilo vredno toga :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec pominjete bench, tezine i pomaganje...

 

Neki lik, debil, natovario neku finu tezinu (60-80kg) i radio sa njom, ali niko mu nije stajao iznad.

U jednom momentu krece da mu pishti mobilni, i lik zove da mu neko samo pridrzi shipku da je lepo namesti na drzache... Ja na korak do njega, prilazim, prihvatim shipku da je namestimo lepo, a lik, ni manje ni vishe skache sa klupe i trchi ka mobilnom a mene ostavlja zabezeknutog jer umesto da je postavio shipku sa tegovima na drzache, lik je prosto otishao po mobilni!

 

Zamislite tu scenu, ja sa svojih 60kg pokushavam da se izborim sa yebenih 80kg natovarenih :evil::udri:

Naravno, sve je trajalo pola sekunde, popustila je leva ruka, tegovi sleva skliznuli sa shipke, zatim su pretegli desni tegovi i na kraju mi je shipka prosto odletela iz ruku i zveknula o spravu desno... SRECA da nije bilo nikoga u blizini i da ni mene nije pukla shipka po faci ili mi pali tegovi na noge, moglo je lako da dodje do tezih povreda :evil::udri:

 

I zbog chega sve to? Jer je liku toliko bilo bitno da se javi na mob... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si polako da spustis sipku na klupu. Ne znam u kojoj si poziciji bio.

 

Moj jedan ortak je kotrljao preko grudi, stomaka i nogu, sipku natovarenu sa 100kg, i onda je spustio na pod. Bio je sam u teretani, radio bench i odkazao. Jebi ga..

 

Reci brate?!

 

Treba se snaci :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da je mogao sipku na klupu se desi u trenutku.....

 

znam tu foru jednom sam radio s nekim klincom debilom bench......ja seriju on seriju.....dodjemo do nekih 70kg klincu je to to za keca taman.....ja nastavim 90-100 klinac u fazonu ajde i ja cu......vec tu ne da ne moz da ga izvuce nego mislim da sa ja onako odozgo vise povukao :)

 

dodjem ja na 115-120 klinac opet ajde i ja cu - znaci ja mu pomazem al ne mogu ni da izvucem odozgo jebote ako je gurno 60kg-a od toga jebes mi sve.....jedva ja digao to....klinac kao dobro je dobro je....jebem ti zivot kakvih kompleksasa ima....osecam debil pricao ortacima sutra digao sam 115 :):):udri:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad drzhish neki veci teret u toj poziciji kao shto je ovaj gore rekao jednostavno ne mozhesh ispraviti ruke jer ti kochi negde u laktu, zgrchi ti se ruka jednostavno... Mozhesh jednostavno da pustish.

 

A ja sam isto prebacivao preko stomaka pre jedno 2 godine al nekih 50-ak kila mislim...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kad cu ja da dizem 120kg?! LOL.

 

Moracu na neku hemiju da se bacim

hemija ne - suplementi obavezno - proteini,amino fuel,kreatin,fat burneri.......hemija nikad.....

 

i 120 uopste nije bilderska tezina......sa opremom bi mgao da gurnem do 130 s tim rezultatom u mojoj kategoriji do 75kg imam velike sanse da uzmem dobro mesto na drzavnom u bench pressu....moram da treniram do proleca ko lud zato...

 

ali to mene ne zanima uopste....to mi dodje usput,sporedno.....cilj je da postanem fitness model....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam isao godinu i po i napucao sam se ko stoka,nista nisam koristio,nikad jaci nisam bio,telo mi je super igledalo!Prestao sam pre oko 4 meseci i sada se ne vidi da sam ikada bio :),veoma sjeban osecaj....moracu opet da krenem!

брзо ћеш то да вратиш...:) много брже него што ти је требало да се нагруваш...;)

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

snaga se brzo vraca ali se body fat nikako ne gubi brzo.....

е кад смо код масти јел можеш да ми кажеш нешто више о тим fat burnerеrима :) видео сам да си споменуо нешто...интересује ме како то делује...која је цена...како се пије...и тако...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ti kreatini, proteini i slicne stvari su hemija. Zasto kreatin ne treba koristiti preko 3 meseca?! Zato sto ti ode jetra..

 

Da li je normalno da ti jednom soljom mleka uneses proteina, koliko ima u 10 pilica?!?

 

I kao rezime:

 

Uradjen je test. Jedna grupa je pila kreatin bez ikakvog treninga mesec dana. A druga grupa je trenirala mesec dana bez ikakvih "hemija". Grupa koja nije trenirala napredovala je 17%, dok su ljudi iz druge grupe koji su samo trenirali, napredovali samo 5%. Da li je to realno?! Dobro? Ili sta vec?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradjen je test. Jedna grupa je pila kreatin bez ikakvog treninga mesec dana. A druga grupa je trenirala mesec dana bez ikakvih "hemija". Grupa koja nije trenirala napredovala je 17%, dok su ljudi iz druge grupe koji su samo trenirali, napredovali samo 5%. Da li je to realno?! Dobro? Ili sta vec?!

gluposti ciste veruj mi....veeeeeeelike zablude i predrasude vladaju sto se tice suplemenata

 

 

 

е кад смо код масти јел можеш да ми кажеш нешто више о тим fat burnerеrима видео сам да си споменуо нешто...интересује ме како то делује...која је цена...како се пије...и тако...

e sutra cu napisati lepo.....sad sam dosao gajbi s Bajage iz Paracina spava mi se :)

 

Koliki je rekord kod nas u kategoriji do 75kg? Pre koju godinu je lik na prvenstvu dogurao do 150kg. Nisam mogao da verujem da je to moguće.

mislim da je drzavni rekord 165......moguce je to ali retko bas....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me dejstvo kreatina? Uzima li to neko od vas i koje su da kazem posledice a koje su dobre strane. Zelio bih informaciju iz prve ruke. :bigblue:

колико ја знам да креатин узима протеин из крви...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

elem....

 

kad se prica o suplementima vladaju velike zablude i predrasude uslovljene jednostavno neznanjem o materiji.....evo apsolutno sve sto ste ste napisali u zadnjih par postova ama bas nista nije tacno.....

 

znaci kreatin -

 

prvo malo hemije

 

Kreatin je nitrogena,organska kiselina koja postoji kod kicmenjaka I pomaze pri snabdevanju misicnih celija energijom

 

Kreatin funkcionise kao deo sistema koji je zasnovan na argininiu/fosfoargininu.Pomaze da kolicina slobodne energije,u vidu molekula ATP-a i smanjuje gubitak nukleotida adenozina na minimum.

 

prakticno

 

kreatin pumpa vodu u misice...to mu je prvi zadatak.....inace kreatin je potpuno prirodna supstanca koja se nalazi u svakom organizmu i nalazi se mesu.....fora je u kolicini....od propisane doze kreatina niko se nikad nije sjebao i ne postoji nijedna ozbiljna medicinska studija koja pokazuje stetnost kreatina PRI NORMALNOJ KOLICINI......to napominjem jer debili kompleksasi po teretanama znaju da uzimaju duplo cak i troduplo koliko treba i onda nakon nekog vremena mozes da se sjebes i to uglavnom bubrege teze jetru....ja sam licno uzimao kreatin u 2 navrata u zivotu i to po duplo manje nego sto treba jer ne volim taj look misica napumpanog vodom....vec samo malo da te pogura i doda energije....

 

 

svi profi sportisti koriste kreatin to je naravno dozvoljeno....

 

 

I kao rezime:

 

Uradjen je test. Jedna grupa je pila kreatin bez ikakvog treninga mesec dana. A druga grupa je trenirala mesec dana bez ikakvih "hemija". Grupa koja nije trenirala napredovala je 17%, dok su ljudi iz druge grupe koji su samo trenirali, napredovali samo 5%. Da li je to realno?! Dobro? Ili sta vec?!

 

e ovo je jedna taaaaaakva budalastina da je to strasno....kao neko ko se ozbiljno bavi ovim sportom mogu samo da ti kazem da ti ako uzimas kreatin a ne treniras - napumpaces se vodom ko balon....koji ce da se izduva vrlo vrlo brzo....mozes da "napredujes" samo u kilazi koju cini samo i iskljucivo voda koja ce da ode......kakav crni napredak!?!?!

 

sta kao ojacaces!?! estetika!??! daaaaaj brate.....nema nista bez treninga....

 

Da li je normalno da ti jednom soljom mleka uneses proteina, koliko ima u 10 pilica?!?

 

neko te je debelo dezimformisao - jedna solja whey shejka ima oko 30g proteina a vise ima u 200g pilecih grudi....

 

 

 

е кад смо код масти јел можеш да ми кажеш нешто више о тим fat burnerеrима видео сам да си споменуо нешто...интересује ме како то делује...која је цена...како се пије...и тако...

e ovako......fat burneri.....dobra stvar ali....da bi imao ikakvo dejsto s njima moras biti u ciklusu jakih aerobnih treninga....samo uz teretanu ne vredi.....takodje mora da se bude na dijeti......

 

prvo ima ih dosta na trzistu od kojih pola qrcu ne vrede....moras da das 2000 da bi kupio dobar.....Unidyme je dobar na primer ili onaj Labradin zaboravio sam kako se zove taj je i ponajbolji....

 

znaci telo kad trosi energiju trosi glukozu pa trosi kao gorivo dalje misice i natalozene masti.....fat-burneri podsticu organizam da proporcionalno vise trosi mast ali to ce se osetiti samo na velikoj potrosnji energije....zato debele zene recimo uopste ne treba da uzimaju to iako im naziv deluje primamljivo......nema tu magicnih rezultata sve to ti obecava to je obicna laz za budale......ovo sluzi samo malo da te pogura.....

 

 

ja sam recimo u mom ciklusu dijete od februara do juna - trenirao kick-box igrao basket blejao po teretani trcao bio na strogoj dijeti i + fat burneri i tako sam smrsao 9kg.....ali to su pravih 9kg onda.....da smrsas a da ti ostane snaga....ali dobro mrsavljenje je druga tema.....

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

то ћу да кренем да пијем кад будем могао да трчим.тј чим крене лепо време. мора се скине салце мало :) хвала брате ;)

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...