Jump to content

Tema za pevače


Ikhabot

Recommended Posts

Brate NE ZNAS ENGLESKI (van step ov a tajm)tako bi ti pevao Rekrijesn dej jbt

jbt

shvati

ti si deeeeeebil

i da ima bas delova gde fasiras

 

 

nemoj lupati

ono je sranje

brate nauci da pevas jbt

jedino ako ono ti nisi pevao na grbavim tangama onda ok ali ako jesi onda nemas pojma

 

E da, čekao sam da mi ti kažeš, pa da počnem da učim da pevam. Hvala ti, stvarno.

 

Probao sam ja da pevam i Recreation Day, jesi li me čuo nekom prilikom, ili i povodom toga lupaš? Ti sine izigravaš profesora engleskog, a kladim se da ni ime benda Iced Earth ne bi umeo pravilno da izgovoriš. Kupim ti čokoladu ako umeš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li postoji zainteresovan PEVAC za autorski projekat (Nish). Snimak je postavljen, potrebno je da se uoblici pevanjem...postoje i tekstovi i linije..etc

 

Ono sto ocekujem je u nekoj meri alternativno pevanje tj. sa dozom originalnosti, da NE bude kopija nekog fenomenalnog pevaca, vec pevanje svojim glasom..muzika je takodje toliko alternativna.

Mozda su influence depeche i muse..ali samo u nekoj meri ..

 

Takodje ako pevac ne poseduje neki nivo tehnike onda bi trebalo bar da poseduje neku boju glasa..ili obrnuto...a moze i obe stvari:)

 

Kontaktirajte me na pm....i ostavite neki bio..tipa godiste (pozeljno preko 25god) koliko dugo se bavite muzikom i muzicki uticaji...

poz

 

P.S. Na pm odgovaram i o svojoj biografijici i o ciljevima projekta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mali savet za pevace u metal bendovima gde se dosta grow-uje i scream-uje: nemojte da imate probu dan pred svirku, i nemojte da na toj istoj probi lezite na ladnom betonu, kao sto sam ja prekjuce. Sutradan nije to to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko od vas da mi kaze zasto Peter Gabriel koristi dva mikrofona zalepljena lepljivom trakom:( Sta mu radi drugi mic

Verovatno idu preko dva procesora pa tako dobija mesoviti zvuk.Za mene je to cist paljevizam.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Samo da se nadovezem na prichu o slushalicama,mislim da to nikom od nas ovde nije potrebno...Van Gog ima para pa moze to sebi da obezbedi,jer nije stvar u tome da smao treba kupiti slushalice,za stvarno dobar zvuk morash imati para ne samo za slushalice nego i za sve ostalo.Generalno gledano za klupske svirke meni su potrebna dva monitora.Imali smo svirku u jednom klubu pre nekih nedelju dana mozda malo jache i naravno nisam imao slushalice ali sam imao monitore shto je sasvim odovljno da svirka prodje super.Medjutim odmah sutradan posle duzeg vremena nisam imao monitore na svirkama(u pitanju je svirka u JAgodini) i nisam uspeo da propratim svoj glas kako treba....Kod pevacha i jeste najgore kad ne chuje sebe,jer onda morash da se deresh,shto naravno nije bash najbolja solucija....Ja pevam uglavnom clean,imam malo prljaviji glas nije bash skroz chist(predpostavljam zbog cigara) shto mi i odgovara jer uglavnom pevam po thrash metal bendovima...Svi misle da je najteze vrishtati,a zapravo je jebeno savladati srednji registar kako treba,on mi je bio najtezi za pevanje,a shto se opreme tiche i ja gledam da nabavim neke monitore chisto da imam za svirke,i neki malo bolji mikrofon od klasichnog Shure 58,koji je sasvim ok,ali ovaj moj se vec razlebao pa ume da me kara na svirkama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Mali savet za pevace u metal bendovima gde se dosta grow-uje i scream-uje: nemojte da imate probu dan pred svirku, i nemojte da na toj istoj probi lezite na ladnom betonu, kao sto sam ja prekjuce. Sutradan nije to to

 

 

Pricaj mi o tome,dosta puta sam se zajebao....

Celu nedelju pred svirku inteziviramo probe (svaki drugi dan) i naravno ta jedna pred svirku,gde se uopste ne stedim...

Kad dodje svirka otpevam dosta losije i potpuno promuknem.

Tako da,ljudi isto vam savetujem po pitanju toga!

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pricaj mi o tome,dosta puta sam se zajebao....

Celu nedelju pred svirku inteziviramo probe (svaki drugi dan) i naravno ta jedna pred svirku,gde se uopste ne stedim...

Kad dodje svirka otpevam dosta losije i potpuno promuknem.

Tako da,ljudi isto vam savetujem po pitanju toga!

ama kakva je to prica sad?? a sta radi onaj sto ima 5 svirki 5 dana zaredom? samo se radi o tehnici, naravno da neces moci ako se dernjas...uz pravilnu tehniku, polazem sve pare sveta u to da je moguce dan za danom pevati tako i mnogo duze od 5 dana.

 

Isti vam je kurac i kad pevate clean. U stvari, najviše napredujete kad se odmarate od pevanja neko vreme. Isto kao i sa sviranjem.

kao rodjenog brata te molim da se ne proseravas vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...