Jump to content

Tema za pevače


Ikhabot

Recommended Posts

Baljezgate... Svi koji sviraju misle da je pevanje "takooo lakooo" "pjevash uz gitare" itd. Jest. U nekome smislu i Vi Imate neki smisao, samo Vi zaboravljate i to chesto da glasna zhica nije zica za gitaru ili za bas, to niko NE MOZHE da menhai. Pa, bilo bi lepshe da grund ostavite ljudima koji i pevaju neshto. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

SVAKA CAST ZA OTVARANJE OVOG TOPICA. 10+

 

E sad, ako ima neki vokal slobodan da bi pevao u bendu (iz BG-a) neka se javi na ovaj oglas direktno ili na e-mail "[email protected]".

Stvari koje radimo su raznovrsne ali samo na engleskom, u pitanju je 99% rock&roll muzike iz 80ih i 90ih.

Potreban je neko ima glas poput pevaca iz Judas Priest-a i onog iz Motley Crue ili nesto izmedju.

(Nisam specijalista za pamcenje imena :-} )

Jos bolje bi bilo neko ko moze da izvuce visoke tonove kao Robert Plant ili Paul Stanley (KISS).

Hvala svima na citanju i na razumevanju.

 

P.S. Rade se i autorske stvari, uz nadanje da se snimi i album. PLS RPLY

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što si talentovaniji, veća je verovatnoća da postoji neka caka u tvom karakteru/okruženju koja će te kočiti. Sreća je ipak ključna stvar. Dakle, 10% talenat, 40% rad, 50% sreća.

 

 

 

Jebem mu nanu, gde ovđe nađe da pitaš. :)

Luck is residue of design

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Potreban pevač za pevanje u cover bendu. Svako ali SVAKO je dobrodošao da se okuša, ništa Vas ne košta da probate.

 

Potrebno je izaći na kraj sa Gunsima, Metallicom, Peppersima, Guano Apes, Pearl Jam, Lenny Kravitz, Foo Fighters, i nešto malo domaćice...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kolja_Moon

Bend Full Moon trazi OZBILJNOG(po mogucstvu starijeg) pevaca za tezgaroski i autorski rad.imamo ugovorenih 10-ak tezgi,snimljen promo,album ako sve bude kako treba sledece godine...Postojimo 3 godine,svirali smo na zajecarskoj gitarijadi i dugo saradjivali s 202-kom.

zaintreresovani nek pisu na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kazu da imam jako daobar glas za pevanje i da imam jednu specificnu osobinu da 80-95% mogu da imitiram glasove veoma sirokog spektra ljudi.

kako poznatih tako i vise versa.

 

Nikad nisam imao priliku da pevam u nekom bendu ali bih vrlo rado bar pokusao jer osetim da nesto gori u meni i tera me na to.

cesto kad sam sam kuci pevam uz skoro svaku pesmu koja je u playlist-i, ali ne ono la la la nego me jednostavno neshto tera da se trudim iz petnih zila da to zvuci identicno.

tako da se moze reci da vezbam pevanje od kako slusam muziku! a ja mislim da je to najbitnije! da covek ima zara! i naravno bar trunku sluha!

 

 

al me jebe grad u kom zivim jer niko ili ne sme da se usudi da proba tako nesto ili ih jednostavno mrzi!

 

! jedan paranormalni savet potencijalnim pevacima i muzicarima!

oduvek sam zeleo i kao klinac meshtao da sam bar na jednom koncertu u zivotu i da sviram gitru, dok ko iz vedra neba jednog dana nisam dobio poziv od potpunog neznanca koji me je pozvao da sviram u njegovom bendu!

Znaci nekad je dovoljno samo da mnogo zelite i ostvarice vam se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, posto se okupila stara ekipa potreban mi je pevac u bendu, stvari koje radimo su u stilu Def Leppard-a,Kiss-a,Motley Crue-a, i drugih zajeb@nih rock bendova.

Autorski rad je spreman samo treba neko ko moze da izvlaci i izvlaci note iz ganglija. Dajemo svima sansu, tako da su svi dobro dosli.

Posada je iz Bg-a, ali koga ne mrzi da se cima iz ostalih regiona nase lepe drzave neka slobodno dodje.

Sve vase odgovore posaljite na E-mail "[email protected]" ili na ovaj topic.

Nadamo se skorom radu sa vama,

 

---'FALA--

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi pomoc posle par godina opet oprobao svoje tenorske mogucnosti jedno pola sata i boli me grlo nemogu da pricham normalno:( Znate neki lek vezbu ili bilo sta sto ce pomoci?

 

Joj, bre. :unsure: Ako hoces da pevas, ucini to na pravi nacin. Preko interneta tesko da bilo sta moze da se objasni (ono malo sto znam iz te oblasti ne potice sa sajtova, vec iz vrlo neposrednog i ne uvek lagodnog iskustva). Ocigledno si izvrsio mehanicko nasilje nad glasnicama - pretpostavljam da si odmah odabrao program... B) A i gde ti ja odgovaram posle 3 meseca? Antilogika. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, bre. :unsure: Ako hoces da pevas, ucini to na pravi nacin. Preko interneta tesko da bilo sta moze da se objasni (ono malo sto znam iz te oblasti ne potice sa sajtova, vec iz vrlo neposrednog i ne uvek lagodnog iskustva). Ocigledno si izvrsio mehanicko nasilje nad glasnicama - pretpostavljam da si odmah odabrao program... B) A i gde ti ja odgovaram posle 3 meseca? Antilogika. :ph34r:

 

 

Imam na umu dva profesora kod kojih mogu da se uzimaju privatni časovi klasičnog, solo pevanja, i koje mogu da preporučim, pa ako neko hoće da se upusti u učenje pravilne tehnike disanja i eventualno da počne da formira program prema svom glasu, pitajte.

 

Nemam nikakvog sopstvenog interesa od toga. Ja sam dobar Titov pionir. :bigblue:

 

Gently Version:

 

auh, što ne volim da postujem posle čoveka koji ima konkretno, smisleno pitanje. ;)

Edited by Swarun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest rising_force

Potreban pevac za progressive/power band.Sviramo obrade i autorske stvari.Pevac bi morao da se izbori sa grupama tipa: Sonata arctica,symphony x...

Pored toga svirali bi i druge stvari kao sto su maideni,judas priest,yngwie malmsteen...Ostali clanovi benda su uvezbani ali nam samo treba pevac kojeg je veoma tesko naci.

KO zeli da pokusa neka se javi na [email protected]

 

P.s. Bilo bi pogodno da je pevac iz okoline Jagodine,Velike plane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...