Jump to content

Crionics


Angelystor

Recommended Posts

Poljski death bend, izdali dva albuma do sada. Mjuza ima dosta diverzija u sebi te podjednako sa death elementima ima tu i meloblack/death prelaza, zatim odlichnih thrash elemenata(nista bez toga) koji se javljaju otprilike u svakoj trecoj pesmi preko nekog old school riffa. Klavijature su mi u pochetku smetale, ali kao sto rekoh pesme imaju dosta diverzija i nekad su bash te klavijature glavni faktor u pesmi, dok ih u drugim nema skoro uopste npr.

 

Od pesama sa dva albuma(i jedina, Human Error: Ways To Selfdestruction i Armageddon's Evolution), moji favoriti su Black Manifest(pesma koja ima sve gorespomenuto, bukvalno), Crionics(thrasherica sa malo klavijatura), Waterfall Of Darkness, Matrix Of Piety(brutalija), Freezing fields Of Infinity itd..i "Total Blasphemy", headbanging paradise icon_rockdevil.gif

 

slushao neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

icon_smile.gificon_smile.gif

 

Mislim da je na metalserbiji na genesisu pre bila tema...a ovde nemam ideju 'de da otvorish iskreno.

 

I mene se mnogo svidja novi..Reiter bre nije izdao losh album do sada a u poslednja tri su im po principu da je svaki sledeci za korak bolji! Zbog njih ima da pochnem da uchim nemachki icon_smile.gif

 

Der adler!

 

vratimo se Poljacima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 years later...
  • 7 months later...

N.O.I.R. je izasao pre par meseci

 

1294403514_1294384509_crionics-noir.jpg

 

01 NarcotiQue 4:36

02 Scapegoat (Welcome to Necropolis) 4:46

03 Perdition 5:10

04 Blashyrk (Mighty Ravendark) (Immortal cover) 4:57

05 Moskau (Rammstein cover) 4:14

 

Bonus:

06 Mystic Past 04:13

07 Pagan Strength 04:05

08 Black Warriors 05:32

09 I Am the Black Wizards (Emperor cover) 5:10

 

Download

 

posle par prvih slusanja meni se nimalo nisu svideli clean vokali..pre nedelju i nesto sam ponovo uzeo da preslusam i EP mi je postao uzasno zarazan,narocito ti clean vokali koji mi se iz prve nisu svidjali :haha: pesme nisu u neuthrone fazonu ima promena ali nista drasticno.blashyrk je odlicno obradjen a na ramstajnovoj obradi je gostovao peter iz vadera na vokalima i pevac? decapitateda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

gledam sada metal archive i neverujem koliko je ovaj bend cudan.jedini originalni clan benda war-a.n. je izasao iz benda,a pre toga snimio vokale,gitare i isproducirao n.o.i.r.,a oni su na to dodali samo vokale quazarrea :haha: bend je na kraju ostao bez ijednog originalnog clana ne racunajuci yanuary-ja jer je on bio 3 godine van benda i 5 godina je bio session.. jel se zna mozda ko je radio clean vokale na albumu,meni to lici na war-a.n.-a ali nisam bas siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...