Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Nemam ja nikakav animozitet prema Srbima iz Bosne i CG.

 

Samo, oni se ne deklarisu kao "Srbi iz Bosne ili CG"...

 

Oni su Crnogorci/Bosanci.

 

A sto se tice jebanja u mozak od pretpostavljenih, nije rec o problematicnim redovima. Rec je o komandirima kojima je "moc" udarila u glavu pa se izivljavaju na zelembacima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Radije cu da se bakcem nekoliko meseci sa decom u vrticu, ili da vodim u skolu decka koji je vezan za kolica...

 

nego da dozvolim sebi da me ponizava neki kreten u kasarni...

 

Ako si takva budala da dozvolis da te neko ponizava u vojsci, onda ce te ponizavati i dete u vrticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nikakav animozitet prema Srbima iz Bosne i CG.

 

Samo, oni se ne deklarisu kao "Srbi iz Bosne ili CG"...

 

Oni su Crnogorci/Bosanci.

Нема то везе, капирам да се и ти изјашњаваш као Војвођанин или Банаћанин, па си Србин.

 

A sto se tice jebanja u mozak od pretpostavljenih, nije rec o problematicnim redovima. Rec je o komandirima kojima je "moc" udarila u glavu pa se izivljavaju na zelembacima...

Ја о старешинама и причам, мене нико није јебао у мозак. Јебали су оне који су им то допустили. Није војска за сисице и за лабилне личности, још мање за особе које намају мир. Мени је драго што су увели цивилно служење. Нагледао сам се свакојаких неспособњаковића за оних 8 и по месеци.

 

---------------------------

 

Ево, коначно и са Шумијем да се сложим. Управо тако.

 

Такође, аргумент - нећу да ми неко наређује је сулуд. 98% се са свакодневно на послу, у породици, тамо, овамо сусреће са принципом субординације и наравно, у подређеном је положају.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче анимозитета према Србима из Босне и ЦГ, имам једну теорија, да не кажем став, која се показало поприлично исправном, али не бих да је помињем, ем није у твоју корист, ем ће се распламсати безвезна прича...

Mene bas zanima teorija. Moze i na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve normalno za coveka. Dodje u situaciju (svojom greskom najcesce) da udari staresinu-ne sme. Dodje u situaciju da udari dete - ne sme. Opet ista stvar, dolazi do unutrasnjih nemira tipa najradije bih ubio nekog ili sebe. Ako ce nekom prividno biti lakse da ga zeza dete u vrticu nego staresina, njegov izbor. Ako cemo iskreno salterusa u banci ili negde neki portir moze vise da te jebe nego staresina u vojsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj odjebi dildo..

 

 

el nino:

ja se u zivotu ne izjasnjavah kao Bosanka, iako po mojoj teritorijalnoj pripadnosti jesam bila - zivjela u Bosni naravno. kad me neko pita sta si - kazem Srbin, jel`te. (u muskom rodu obavezno :) )

najzesce mi je bilo kad me neki Beogradjani pitaju odakle sam, ja kazem iz Bosne a oni AUTOMATSKI, izbacuju drugo pitanje - jesi ti muslimanka. :)

uzas, kao da tamo samo balije zivjese.

 

 

 

Pre ce biti zbog stakorskih gena tamosnjeg vecinskog stanovnistva.

 

 

iju, FASISTO! :)

 

 

(inace, za rekord, onaj crni kralj Nikola, i Petrovici /da ne pominjem Njegosa/ se okrece ko ventilator u grobu kad je docekao da mu albanske zastave i izrodi hodaju po dvoru :no: no sta ces, fasista i on bio :) )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

зато си и био срећан и поносан... зато ти поред имена пише аппрентице...

 

едит: у ствари не бре, чекај. теби је 16 - са толико година добијаш позив да одеш да покажеш јаја некој баби-тетки. на то смеш да будеш поносан.

Edited by LoodeeKooD

Share this post


Link to post
Share on other sites

зато си и био срећан и поносан... зато ти поред имена пише аппрентице...

 

pise mi ispod imena,a ako sudis nekom po tome koliko ima postova na nekom jebenom forumu,onda si bas pravi majstor.Takve majke ne radjaju svaki dan(DDDDDDD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ју бет јор свит лилт џувинајл ес да не рађају сваки дан. мадрфакинг спешл форсис бато.

12. БСД

да имаш година колико и постова - можда би и добио риспект.

него, кажи ми - одакле си родом? ово 'јебеном форуму' указује да си из неког градића по србијици. присутна је та блага ИТ горчина у твом опхођењу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ју бет јор свит лилт џувинајл ес да не рађају сваки дан. мадрфакинг спешл форсис бато.

12. БСД

да имаш година колико и постова - можда би и добио риспект.

него, кажи ми - одакле си родом? ово 'јебеном форуму' указује да си из неког градића по србијици. присутна је та блага ИТ горчина у твом опхођењу.

 

Ја сам био у 12. БСД, па касније у Лесковцу. :):pivopije:

Која си класа?

Где си прекомандован? Јеси био на Транџи или у Парагову?

 

Измена:

Крв ти јебем, коју си слику ставио у профил. Смејем се већ два минута.

 

@Марија

 

Зато што би волела да, макар на пар дана, имаш курац.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...