Jump to content

Vojska


Opera Ghost

Recommended Posts

Fora je sto nisu svi ljudi zveri i nemaju toliko izrazene zivotinjske nagone za tucom, pucnjavom itd. Nije razumno voditi sve u ljude u Vojsku. To vam je kao da terate sve ljude da slusaju Black Metal, smesno..

 

U vojsku treba da idu ljudi koji to vole i da bude profi vojska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако је Србин, одвајкада познат и признат као изузетно вешт, интелигентан и способан војник

хајлајт теме. нека тумачи реченицу ко како хоће - ово има само једно значење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo srbi mogu da ratuju sa celim svetom..

 

Eh da smo pustili `41 da svabe predju preko nas na istok, bilo bi nas sad par miliona vise. No bilo je tu engleskih i ruskih spijuna koji su pokrenuli ustanak: "Bolje grob nego rob", a srbi naivni se primili kao uvek... Jbg..

 

Uvek su nas gazili, verovatno zbog izrazite pameti..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako da se ne osjetim prozvanom kad si sam rekao

QUOTE

pa kako to da se toliki ljudi pobise, a niko nije voleo rat?

 

izvini, ali ja sam i svi moji bili u istom.

aman, za aman.. pa GDE sam ja to prozvao ljude poput tebe koji su branili sebe i svoje?! ako neko ratuje ispred svoje kuce (pisala si i ranije na forumu o tome), to je siguran znak da taj nikoga ne napada nego da se brani, tako da ne postoji nikakva mogucnost da sam prozvao tebe u prethodnoj poruci. :udri: imam utisak da ti cim vidis da pored pise "imaginos", automatski osipas paljbu.. :)

 

ono o cemu sam ja govorio su ljudi koji su dosli negde da napadaju i ubijaju. bilo ih je na svim stranama, i budimo realni, nisu bas svi imali "IQ 50". da li su svi ti ljudi bili ludi pre nego sto su dosli tu? nisu. pa zasto su onda dosli da ubijaju? e, o TOME sam ja govorio. postoje momenti u istoriji (novoj i staroj) koji govore o tome da postoji mogucnost da normalan covek (sa IQ vecim od "50") pod uticajem propagande, ovoga i onoga, radi to sto su oni radili. no, to je ovde oftopik, kao sto rekoh...

 

aj pazi ovo - negdje na nekoj slici vidjela sam da nosis cvike, i sad bacam komentar:

svi ljudi koji nose cvike su coravi, ruzni, i izgledaju k`o najgore strebercine.

(sad ces ti da bacis neku tesku filozofiju da bi mi objasnio da se ne osjecas prozvanim )

kako da se ne osecam prozvanim kad si sve pogodila! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo srbi mogu da ratuju sa celim svetom..

 

Eh da smo pustili `41 da svabe predju preko nas na istok, bilo bi nas sad par miliona vise. No bilo je tu engleskih i ruskih spijuna koji su pokrenuli ustanak: "Bolje grob nego rob", a srbi naivni se primili kao uvek... Jbg..

Pa ne bih ja tu bio bas siguran,nisu ti nacisti bas bili ljudi vrijedni povjerenja.Mani se te nacisticke propagande i pogledaj malo sta su ugovori znacili Hitleru,i sta je se desilo drzava koje su Njemcima povjerovali.

 

Ja sam rodom iz Brckog,a vec nekoliko godina zivim u Njemackoj i mogu vam reci da mi je veoma drago sto necu morati da idem u vojsku,sta cu jednostavno sam preveliki egoista ;).

 

 

Kao sto je Ludikud vec spomenuo,nije to bas u redu da ,ako neko ima izbora da pobjegen sa porodicom,ipak zeli da ostane da ratuje.Rat ostavlje ne bas nezanemarljive posledice na psihu individue,a potom i na cijelu zajednicu,sto se moze veoma lako primjetiti,pogotovo na osobama tih generacija koje su ratovale,pretjerana nervoza,paranoja itd.

60-70 % je zrelo za psihijatra,definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih ja tu bio bas siguran,nisu ti nacisti bas bili ljudi vrijedni povjerenja.Mani se te nacisticke propagande i pogledaj malo sta su ugovori znacili Hitleru,i sta je se desilo drzava koje su Njemcima povjerovali.

 

 

Hahaha ma reci mi molim te sta je falilo madjarima, rumunima, bugarima... ajde nemoj srati :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitch Boe, naravno da bi Hilter iskoristio i zloupotrebio polozaj i silu, ali svakako ne bi bilo ovoliko masakra da im nismo dolili ulje na vatru. Koliko je samo ljudi poginulo u ratu Partizana i Cetnika.. Toga svega ne bi bilo.. Kapiras?! Brate pricamo o milionima, to nisu male stvari..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si lagano i ovde da postujes.. Ne znam, nemam snage da se sad zanosim u tu temu. Ne vidim razlog, zasto bi Hitler posebno mrzeo Srbe, nismo mi jedini koji smo ratovali protiv svaba. Zasto bi bio masakar sa saveznicima? Tada bi stali na njihovu stranu. Nemacka je tad vec bila ojadjena porazima na sve strane.. Ne znam.. Pogledaj samo koliko je srba proterano tj pobeglo (da ne kazem pobijeno) sa balkana pobedom komunizma. Evo ti danas najveci srpski grad posle Beograda, Cikago u Americi. To bi sve mnogo bolje proslo da se nije digao ustanak i da nam nije utekao Kralj :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво, о рату, његовом смислу и поводима за његов почетак говоре они који су га видели само на филмовима, држим да они који га прођу знају далеко боље шта он представља

Друго, из удобности фотеље је лако давати територије, кредите, и зајмове (али су, на несрећу, само виртуелне природе), називати мученике будалама и теоретисати да је боље бежати од свога него га бранити, значи - ја теби лупим шамар, узмем новчаник и ти почнеш да бежиш, немој се случајно бранити, паметније је бежати

Треће, после рата је лако бити генерал

 

Ова тема се тиче војске а не рата а нарочито од оних који о њему не знају ништа или врло мало, такође и о војсци знају ништа или врло мало а ако је Србин, одвајкада познат и признат као изузетно вешт, интелигентан и способан војник, дошао до тога да га његове жене називају пиздама и кукавицама јер тај војник више није и ако је лакше бежати него бранити се, онда је најбоље да сви ми лепо депилирамо гузе, офарбамо у плаво, променимо пол и одемо на Месец јер за боље и нисмо.

 

Замолићу Вас да ме поштедите жидовске патетике да је боље лешинарење, скривање и трговина као и бесконачних постова исечених на шницле јер све даље од овога третирам само као сујету и крајње непознавање материје и као такве нећу их удостојити читања а још мање одговора.

 

Идите у војску, траје само 6 месеци, трудноћа траје 9.

 

 

 

.. aleluja....

 

 

хајлајт теме. нека тумачи реченицу ко како хоће - ово има само једно значење.

 

 

tacno, jedino jedino, a to je da je

Србин, одвајкада познат и признат као изузетно вешт, интелигентан и способан војник

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si lagano i ovde da postujes.. Ne znam, nemam snage da se sad zanosim u tu temu. Ne vidim razlog, zasto bi Hitler posebno mrzeo Srbe, nismo mi jedini koji smo ratovali protiv svaba. Zasto bi bio masakar sa saveznicima? Tada bi stali na njihovu stranu. Nemacka je tad vec bila ojadjena porazima na sve strane.. Ne znam.. Pogledaj samo koliko je srba proterano tj pobeglo (da ne kazem pobijeno) sa balkana pobedom komunizma. Evo ti danas najveci srpski grad posle Beograda, Cikago u Americi. To bi sve mnogo bolje proslo da se nije digao ustanak i da nam nije utekao Kralj :) :)

Pa napisao sam ti to u pp,vrlojednostavno zato sto smo mi Sloveni i kada smo odbili da potpisemo pakt,on je gledao da nas istrijebi kao Jeveje i Rome,sto npr nije radio sa Francuzima i jos nekim ostalim evropskim narodima.Da je Hitler pobjedio mi bi onda sigurno jos vise najebali,a uostalom bilo bi nemoralno saradjivati sa nekim kao HItlerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vidis,sad si dosao na moje.. Znaci jebao nam je kevu zato sto smo prekrsili dogovor... Brate koga ne mozes da pobedis pridruzimu se, pa makar to bio i Hitler. Ne mozes glavom kroz zid.. Mislim mozes, al vidi nas sad.. Sta je falilo npr Italijanima?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate eo ti sad primer Kosova, ratujes sa celim svetom i sta smo dobili na kraju?! Kurac!! Sva srpska vojska se povukla i bukvalno ostavila Kosmet albanskom stanovnistvu. Ne mozes brate tako stalno.. Ne ide nista na silu. Treba da se tisnes i ulizes jacem :) :) Zasto Ameri bas vole Albance i podrzavaju nezavisnost kosova?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj covece?! Hoces da kazes da smo mi bili jaci od Nemacke?! Pitam se gde bi sad bili da nam saveznici nisu uskocili u-pomoc.

To prsenje nas stalno i ubija!! Znas kako kazu.. Junacka majka(mislim majka junaka) kuka..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacka je samo kao i svi drugi, koji su pokusavali da osvoje svet, pala u napadu na Rusiju. Jbg.. Ne shatam samo kako ljudi ne nauce nesto iz gresaka drugih, nego moraju bas licno da razbiju glavu.

 

Kad izgubis Autoritet - gubis!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dajte ljudi olabavite malo s tim fazonima ja svestan ti svesna...Vojnik Pera Detlic se upravo zakleo da che da chuva republiku Srbiju chashchu i zhivotom i uzhiva u svom slobodnom vikendu a vi tu mrsite muda....

Askara, a ne prigovor savesti...

:pivopije:

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...