Jump to content

Kalmah


WoI

Recommended Posts

E ljudi ne znam stvarno gde bi svrstao Kalmah jer je velika mesavina i bleka i folka i viking i plus jos neki power momenti na gtarama tako da majke mi nemam pojma. icon_mrgreen.gif Ovaj forum mi bio nekako najblizi njihovoj muzici. Ovo je bend nekada bivsih clanova Catamenie,a neki prethodni clanovi benda su i momci iz Eternal Tears Of Sorrow tako da znate da ne moze da ne valja icon_mrgreen.gif

Za sada 4 albuma:

Swamplord 2000

They Will Return 2001

Swampsong 2003

The Black Waltz 2006

Najnoviji album The Black Waltz mi je trenutno jedan od najboljih albuma ove godine. Ko nije nabavio obavezno da nabavi nece zazaliti nikako. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Utisci?

 

p.s.jebga izvinjavam se ako topic vec postoji negde posto search opcija jos ne radi

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni black bre Woislave? Ovo il na death, mozda power, al nikako black forum.

 

BTW al si me lepo podsetio Black Waltza...magnificent album! Bitter Metallic Slide bre icon_rockdevil.gif

 

Pored njega imam "they Will Return i "Swamplord"

 

TWR mi je i omiljeni album, mnoooogo vuche na preterano kvalitetnu Powericu, sas nesto grubljim vokalima +death elementi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima teme na DMu. Meni je novi album, muzicki odlican, dok mi se vokali uopste ne svidjaju. Nadam se da ce se vratiti starom nacinu pevanja na novom albumu koji, btw izlazi: 09. 05. 2007.

Meni se growl mnogo vishe svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah ne znam niakd ne bi rekao da su death bend a nikad ne bi ni rekao da su power bend tako da ne znam jebga turajte negde ovo gde smatrate za shodno

Kai legendo - Bitter Metalic Sideeeeeeeeeeeeeee icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

E kolko je karta za Exodus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...