Jump to content

Desaster


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Ma idi bezi,kakvo proucavanje...cim vidim da ispred thrash stoji black,nemam zelju da poslusam.Mozda jednog dana,za sada ima mnogo boljih stvari za proucavanje.

 

Naziv albuma je glup i iskliseiziran do jaja,bio on ili ne u nekom konceptu i povezanosti sa ostalim radovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А "Divine Blasphemies", "Tyrants Of The Netherworld"? Класика за овај бенд, као што рекох, ништа ново. Зато ти кажем проучи, абрем историјат бенда, не мораш да слушаш.

То што испред стоји блек углавном значи да има оних рифова без демфовања и певање вуче на ту страну, али у питању је врхунски бенд, веруј ми на реч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verujem da su dobri,cuo sam dosta pozitivnih kritika na njihov racun.Koliko se secam,svirali su pre koju godinu sa Holy Moses,to je vec dovoljna preporuka.Ali black nevolim (cast izuzecima,Dimmu Borgir :rockdevil: ),ni vokal ni drkanje po jednoj zici bez demfa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фора је у томе што ово није та врста блека. Није у питању драње, него екстремно певање и није дрљање по једној жици, већ сасвим смислени рифови.

Две поседе нашој земљи до сада:

септембар 2002. - Tripple thrash tour Holy Moses/ Desaster/ Fatal Embrace

фебруар 2005. - Desaster/ Delirious/ Absurd Conflict

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чега је то ономатопеја?

Pa pochetak najthoka...thru my ears..

 

А "Divine Blasphemies", "Tyrants Of The Netherworld"? Класика за овај бенд, као што рекох, ништа ново. Зато ти кажем проучи, абрем историјат бенда, не мораш да слушаш.

То што испред стоји блек углавном значи да има оних рифова без демфовања и певање вуче на ту страну, али у питању је врхунски бенд, веруј ми на реч.

 

Lemmy, poslushaj choveka :da: A Dimmu i Desaster nemaju veze...

 

Evo ja da ti kazem, da prvi album ne nabavljas, jer cenim da to tebi uopste nece da se svidi..kasniji, Hellfire, Tyrants.. bi i mogli...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фора је у томе што ово није та врста блека. Није у питању драње, него екстремно певање и није дрљање по једној жици, већ сасвим смислени рифови.

Две поседе нашој земљи до сада:

септембар 2002. - Tripple thrash tour Holy Moses/ Desaster/ Fatal Embrace

фебруар 2005. - Desaster/ Delirious/ Absurd Conflict

 

 

:da:

 

Inace, bio sam na njima 2002, bila je ludnica, mada Holy Moses je tada pokidao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сви су тада покидали, многима је чак Fatal Embrace био најбољи.

Evo ja da ti kazem, da prvi album ne nabavljas, jer cenim da to tebi uopste nece da se svidi..kasniji, Hellfire, Tyrants.. bi i mogli...

Ако му се не свиди химна 'Metalized Blood', онда не знам шта ће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

http://rs90.rapidshare.com/files/51779051/D-666SSS-07.zip

 

KAKAV ALBUM!

Kakva thrasherica..

Kakav zvuk....

Kakvi riffovi...

Kakvi? Odlichni! Straight A's all'round!

 

Jel' mozete da zamislite koliko je dobar album kad Sataniac, ne da mu odmaze, nego josh i dobro zvuci! Najbolje izdanje Sataniaca do sada, i ne samo to, nego nema nijednog trenutka da lose zazvuci, usporava kad ne treba, odlicno, nerealno dobro za njega..zlo do zla boga.

 

vec treci put ga obrcem...pre 2 i po sata mi se spavalo..sada ne mogu da legnem..slusha mi se album jebesh mi sve..a sad dodjo' na neta malo vrat da odmaram...

 

This is angel extermination.. :rockdevil:

 

ovo sledece kupujem na originalu!!!!

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sataniac peva samo na zadnja tri. Pre toga je pevao Okkulto koji ima do jaja glas, prepoznatljiv, neklasican blek, verovatno ti se ne bi doduse ni on svideo, doduse ko zna. Anyway, ako imas vremena daj shansu albumima Hellfire's Dominion i Tyrants Of the Netherworld..

 

In the name of blackness

Deviler us to evil

Spread(?) the venomous...STENCH! uargh...

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...