Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Sumnjam da ce i na Exit. Na Exit mozda dovedu Pain, vise odgovara "svetskim muzickim trendovima", tj. "onome sto valja, sto svi slusaju" haha, evo necu vise :) Slabe su sanse da vidimo Hypocrisy, a nije mi jasno kako ih kod nas ljudi ne slusaju, meni je velika vecina njihovih radova pun pogodak. Mislim, Penetralia, realno jedna od najboljih pesama ikada pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Summoning? pivopije.gif Ja znam 3 coveka koja slusaju Hypocrisy, jos bih sebe dodao kao poznavaoca njihovog rada. Jedan od ova 3 voli stariji Hypocrisy, a ovi preostali noviji, tipa Arrival ili Virus, a meni je manje-vise svejedno :) Ne nailazi kod nas melodeath na previse odobravanja pa i ovaj "novi" pravac u kome je bend krenuo ne bi trebao privuci nesto posebno mnogo fanova kod nas.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

melodeath nigde zapravo ne nalazi na previse odobravanja medju iole ozbiljnim metal krugovima. retki su pravi ljubitelji melodicnog deatha koji pritom nisu u nekom emo metal govna fazonu. velika je to nepravda sto se mene tice bas zbog bendova kao sto su hypocrisy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem. Tuzno je sto su i neki od velikana melodeath zanra krenuli da hvataju emo tinejdzere kao svoje nove fanove, sto su krenuli da kopiraju neke Triviume i Killswitch Engage samo da bi prikupili novu mladu publiku. Nevolja je sto su time izgubili skoro sve stare fanove. Ovakav razvoj situacije osudio je pravi melodeath na manje-vise anonimnost. Ne ocekujem bas da cu ikada u Srbiji videti jedan Be'lakor ili bar jedan Nightrage. Ali dobro, Madjarska nije daleko :) Kad smo kod Madjarske, eto video sam u Srbiji dvaput Casket Garden icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripretio bih ja nekima iz Novog Sada da dodju violent.gif

 

Btw, ako bude neka tura Hypocrisy sa mozda 2-3 benda iz nekih drugih zanrova, a manje-vise popularnih, to bi ih moglo dovesti kod nas.

 

Kao npr. turneja Katatonia, Scar Symmetry, Insomnium i Swallow The Sun; realno, od ove postave se infarkt dobija musik19.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd eto ukratko! Death Metal band stvoren od strane genijalca Petera Tagtrena koji je ovu skupinu ucinio jednom od najjacih i najutjecajnijih death metal sastava na svijetu. Abducted i Penetralia su mi najjaci albumi sto su ovi momci ikad izdali.

Edited by Sathanas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...