Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Ne znam, uvek nadjem sve, ali bas sve na torrent-u, mada i dalje volim da imam dobri stari audio disk, traku, podseca me na dobra stara vremena kada net nije unistavao magiju cekanja da izadje nesto novo i stigne do nas.

"Hell Over Sofia" mi je ok, mada sam stvarno vise ocekivao od dokumentarca, pratim Hypocrisy od '99 kada sam nabavio "Hypocrisy Destroys Wacken" na VHSu i nekako mi taj snimak ima dusu i energiju. Novi DVD je sasvim OK ali sam ocekivao dokumentarac koji ce me oduvati, posebno sto obozavam Hypocrisy. Sve vreme sam se nadao da ce se pojaviti Lars Szöke ili neka zvanicna verzija o napustanju band-a, posto je meni ona o njegovoj zavisnosti od igrica isuvise smesna,

Mikael Hedlund prica o neslaganju...ali...nista. Koncert je kao koncert sasvim ok. Ipak mi je "Hypocrisy Destroys Wacken" neprevazidjen, ima neku energiju, mracnu, taman mi nekako stavlja, na nesrecu, tacku na dotadasnji period rada koji im je fantastican...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, uvek nadjem sve, ali bas sve na torrent-u, mada i dalje volim da imam dobri stari audio disk, traku, podseca me na dobra stara vremena kada net nije unistavao magiju cekanja da izadje nesto novo i stigne do nas.

"Hell Over Sofia" mi je ok, mada sam stvarno vise ocekivao od dokumentarca, pratim Hypocrisy od '99 kada sam nabavio "Hypocrisy Destroys Wacken" na VHSu i nekako mi taj snimak ima dusu i energiju. Novi DVD je sasvim OK ali sam ocekivao dokumentarac koji ce me oduvati, posebno sto obozavam Hypocrisy. Sve vreme sam se nadao da ce se pojaviti Lars Szöke ili neka zvanicna verzija o napustanju band-a, posto je meni ona o njegovoj zavisnosti od igrica isuvise smesna,

Mikael Hedlund prica o neslaganju...ali...nista. Koncert je kao koncert sasvim ok. Ipak mi je "Hypocrisy Destroys Wacken" neprevazidjen, ima neku energiju, mracnu, taman mi nekako stavlja, na nesrecu, tacku na dotadasnji period rada koji im je fantastican...

Da, i ja sam ocekivala Larsa, obzirom da su se bukvalno svi sem njega pojavili...Sad,sigurno ima razloga zasto je tako, a i ova dvojica sasvim su dovoljno pricala o njemu i njegovom znacaju za sam Hypo zvuk i td. Sem toga, meni dokumentarac odlican, super su razbili pricu o olbumima,taman na polovini, onim zajebancijama sa koncerata. Drzi paznju od pocetka do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte dokumentarac u nekom divx-u, nema šanse da ću skinuti 8 GB.

Kreni polako,sto pre krenes pre ces zavrsiti :haha: inace, ja kad sam skidala, istovremeno i cimerka u drugoj sobi skidala neki film, jebo je film, kad nisam i nju i komp izbacila napolje. Duplo mi je usporila stvar.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma fora je što nemam ni memorije za to, meni je hard uvek sveden na nekih krajnjih 4 GB slobodne memorije, sve ostalo je zatrpano. :D

 

I tu sam tražio, baš mi je čudno ovo sve.

 

 

 

Mene neko gore zajebava :haha:

 

Ja kucao u Google "Lanfear - Art effect 320", 1. rezultat na 3. strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...